Obrisana ili nestala tema?

Status
Not open for further replies.

MS051

New member
Gdje je prebacena ili zasto je obrisana tema ''Policijski motori?'' (Generalno o motociklima)
 
Thanks, ali to nije ta.
Tema je otvorena prije par dana u 'Generalno o motociklima' i danas vidim da je netragom nestala.
 
Nestala je jer je otišla u krivom smjeru a u principu to što je trebalo biti napisano je napisano. Obrisao sam ju kad su ovi klinci trkači počeli pisat pizdarije i opet se vratili na temu bježanja.
 
Thanks, sve jasno.
Samo molim ubuduce posalji kakvu obavjest, cisto da ne trazim po forumu.
 
A trebao bi, znam, samo uvijek ima puno toga za brisat, pa portal... i onda ne stignem.
 
Zar nije jednostavnije temu zaključati nego brisati? Isti kurac administarotu kliknul lock ili delit.
Forum pratim samo vikednom i na desteke tema su tako otišle u zaborav, za neke čujem naknadano da si i postojale, a nije da se nešto korisno nije dalo naučiti. A i barem možeš vidjeti tko je i sa kojom namjerom otvarao temu. Ako već ide u krviom smjeru, crveni tekst na kraju zašto i lock, a ne delit.
Zato jedva čekam da se uvede plaćanje foruma i da se od ih novaca plate administaroti koji će to onda bolje raditi.
Kad se ono počinje plaćati? 
 
@Direktor: Ne zovi vraga!

Da ne otvaram temu bezveze....
Znamo da brišete teme na temu prvog motora, a te teme bi nekom mogle pomoć. Jasno mi je da nesmije bit 100 tolko sličnih tema ali zašto nebi stavili jednu stalnu temu "Prvi motor" i nek u nju pišemo mi "zeleni". Mislim da je bolje to nego da brišete sve takve teme a i sami vidite kolko ih ima, znači da to (vrlo mlade :mrgreen: )ljude zanima.
 
ako se nakon korištenja tražilice ne nadje traženi model, onda je otvaranje ok, inače je samo napucavanje forumskog prostora nepotrebnim porukama.
 
mate said:
Nestala je jer je otišla u krivom smjeru a u principu to što je trebalo biti napisano je napisano. Obrisao sam ju kad su ovi klinci trkači počeli pisat pizdarije i opet se vratili na temu bježanja.

pa si onda obrisao i temu "bježanje policiji"?  :misli:
znamo da je bježanje zabranjeno i ulovljenog bjegunca će sankcionirati isti ti policajci. ali komentiranje istog nije zabranjeno pa ne vidim razlog brisanja teme. ili možda na ovom forumu nema demokracije i slobode govora (pisanja)?  :misli:
 
Demokraciju i slobodu pisanja, to vam objašnjavam već dugo, tražite na drugom mjestu.

Nemam pojma gdje je tema o bježanju policiji.
 
mate said:
Demokraciju i slobodu pisanja, to vam objašnjavam već dugo, tražite na drugom mjestu.

Nemam pojma gdje je tema o bježanju policiji.

oprosti ako mi je promaklo, ali forum doživljavam kao mjesto gdje mogu napisati svoje mišljenje i iskustvo kao i pročitati tuđe.
mislim da nas većina zbog toga i sudjeluje ovdje, a ne samo da bi pisali i čitali o onome što netko drugi želi da se piše.... naravno da sam protiv vrijeđanja i omalovažavanja drugih članova foruma, ali teme koje imaju 100+ komentara (naravno da tu ima i onih komentara koji su skroz van teme) i preko 3000 klikova mislim da nisu za brisanje.
 
Slažem se s tobom, ali je širok pojam napisati "mišljenje". Tko god je ovdje bio obrisan ili baniran pozivao se na demokraciju tako da smo naučili da nije to baš tako jednostavno. :mrgreen:
Očito da je netko od moderatora maknuo temu i sigurno je bilo s razlogom.
 
milost ne trazim niti bih im je dao    8)                              :mrgreen:
 
mate said:
Slažem se s tobom, ali je širok pojam napisati "mišljenje". Tko god je ovdje bio obrisan ili baniran pozivao se na demokraciju tako da smo naučili da nije to baš tako jednostavno. :mrgreen:
Očito da je netko od moderatora maknuo temu i sigurno je bilo s razlogom.

tihi štrajk zbog neisplaćenih bonusa, neisporučenih pečenih prasića i ukidanja prava da mrcvare forumaše  ? :LOL: :mrgreen:
 
zasto trazilica ne izbacuje rezultate iz naslova tema nego rezultate trazene rijeci iz tekstova ?
 
Moš odabrat "post" ili "topic" (tako nekako), pa izbacuje šta treba.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
mrgud_sk said:
oprosti ako mi je promaklo, ali forum doživljavam kao mjesto gdje mogu napisati svoje mišljenje i iskustvo kao i pročitati tuđe.
mislim da nas većina zbog toga i sudjeluje ovdje, a ne samo da bi pisali i čitali o onome što netko drugi želi da se piše.... naravno da sam protiv vrijeđanja i omalovažavanja drugih članova foruma, ali teme koje imaju 100+ komentara (naravno da tu ima i onih komentara koji su skroz van teme) i preko 3000 klikova mislim da nisu za brisanje.
oni su ti admini i modovi na forumu ali ne kuže još kaj znači ta riječ "forum" , to ih jebe pa se nekad razljute i obrišu temu  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.