obruči (rimovi) za felge

alstajdu

New member
Zanima me da li tko zna gdje se mogu nabaviti rimovi za žbičane felge i žice sa šarafima? Trebaju mi dimenzije 3,50-19 cola sa 40 žbica. Horex regina je u fazi ušminkavanja pa želim kupiti nove kromirane rimove jer su stari u dosta lošem stanju pa mislim da je bolje kupiti nove nego stare ravnat i kromirat. Može i ako netko ima polovne u toj dimenziji da su očuvane za prodat.Hvala unaprijed
 
http://www.central-wheel.co.uk/


ako se ne snađeš na stranici, javi  ;)


ako nema gotovo, naprave ti.
sve kombinacije moguće, dimenzije, izrada, krom, PVD, cink, slaganje kotača, cijene OK, moguće plaćanje Paypal






ako ti nije žurba, ja ću uskoro naručivati pa ti javim kako sam prošao.
uskoro znači cca mjesec dana, neznam koliko će sve trajati, ali mislim da će se više vremena izgubiti na putovanje poštom tamo i natrag nego na sami posao. mislim poslati glavčine tamo i da mi vrate gotove kotače po mojim specifikacijama
 
edit:
sad sam malo gledao po stranicama...
jesi ti sigurno dobro uzeo mjeru felge. je nisam našao tako široku felgu u ponudi za 19"  :misli:
 
Dao sam dimenziju po gumi sad ne znam da li felga ima kakvu drugačiju oznaku tj. mjeru.Felga je široka cca 6-7 cm
 
alstajdu said:
Zanima me da li tko zna gdje se mogu nabaviti rimovi za žbičane felge i žice sa šarafima? Trebaju mi dimenzije 3,50-19 cola sa 40 žbica. Horex regina je u fazi ušminkavanja pa želim kupiti nove kromirane rimove jer su stari u dosta lošem stanju pa mislim da je bolje kupiti nove nego stare ravnat i kromirat. Može i ako netko ima polovne u toj dimenziji da su očuvane za prodat.Hvala unaprijed

Pogledaj ovdje:

http://tinyurl.com/4xsu9cr
 
alstajdu said:
Dao sam dimenziju po gumi sad ne znam da li felga ima kakvu drugačiju oznaku tj. mjeru.Felga je široka cca 6-7 cm


ja imam na motoru zadnju felgu 3,5" za gumu širine 140. i po Dunlopu, to je neka zlatna sredina.


daj pogledaj onaj link kaj sam ti stavio, negdje ima i opis felgi, vrste i način mjerenja. također imaš i za žbice
 
Izmjerio sam,felga je široka točno 70 mm.Hvala za link,baš idem pogledat šta ima.