Odabir sigurnog i kvalitetnog kožnog kombinezona

onaj prvi Marquez preskoći jer je neki fušeraj. Honda je neko vrijeme imala Repsol replica dvodjelne kombinezone ali nešto ih nema zadnje dvije godine i to je opet rađen kvalitetan kombinezon. Ovo sa linka je Pakistanska kopija em Repsol kombinezon em M1 na nogavicama nigdje veze.

Ostalo sto su rekli provjeren brend i dvodjelni kombinezon. Za jednodjelni nemaš potrebe sem ako nećeš se ganjat na stazi.
 
RS Taichi, vjeruje japancima najviše, aprilia logo u profilu i vozi honde već 10 godina. Monty Python je apsolutna nula za ovo  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Honda Civic type r je auto frajeru(nisam specifirao na što mislim). Trenutno vozim Accordicu, nisu me nikad iznevjerili. A da sam imao para koliko treba za motor uzeo bi Hondu Crossrunner(jedini veliki, gledao sam i druge). Hondini motori su meni inače jako svi mali, gledao sam i cb1000r i Horneta samo za čovjeka od 195 cm je kao da sam mladjem bratu uzeo motor. Neznam zašto čovjek ne bi imao više proizvođača da mu se sviđaju. Šta se moraš držat ko pijan plota. japanci imaju najbolji sustav kontrole kvalitete za svoje proizvode. A za Apriliju imam čovjeka koji je radio u servisu 10 godina i on mi sve napravi bolje od servisera na koje se svi žale pa mi je to bio logičan drugi izbor zbog cijene. Za RS taichi je u postu napisano što je. Kao da slušam ios/android fight. Cijela država je Monty Python. Eto mogu i ja. Drugi puta ću samo google pitati. Imam sada dovoljno informacija, Hvala Vam svima.
 
Odijela i auti!? Jako puno zajednickog..kao lim i koža...

To da je RS Taichi najbolji, dalo bi se i o tome., te je subjektivni dojam iznesen u postu..i nisu samo odijela po mjeri od stotina komada, nego svako odijelo, barem ono koje valja..ANess i Berik siju po Kini i Indiji (par godina su i stali sa proizvodnjom, pa ne znam ni dal rade kako spada vise)..AStars i Dainese nemaju svoju kozu, vec kupuju od drugih, pa cesto moze biti i ocajne koze..iako, bez obzira sto su 'konfekcija', rade pravu stvar..za svaku firmu ces nac nesto, odnosno procitat nesto..opet kazem: isprobat par odijela i vidjet sto ti pase..bez toga je svaka rasprava suvisna..
 
Ivan_ZG said:
Odijela i auti!? Jako puno zajednickog..kao lim i koža...

To da je RS Taichi najbolji, dalo bi se i o tome., te je subjektivni dojam iznesen u postu..i nisu samo odijela po mjeri od stotina komada, nego svako odijelo, barem ono koje valja..ANess i Berik siju po Kini i Indiji (par godina su i stali sa proizvodnjom, pa ne znam ni dal rade kako spada vise)..AStars i Dainese nemaju svoju kozu, vec kupuju od drugih, pa cesto moze biti i ocajne koze..iako, bez obzira sto su 'konfekcija', rade pravu stvar..za svaku firmu ces nac nesto, odnosno procitat nesto..opet kazem: isprobat par odijela i vidjet sto ti pase..bez toga je svaka rasprava suvisna..
Slažem se:)
 
Cvitak said:
Danas bio kod Miljca (MigoMoto) i pokazao mi novi(iji) model Mtech jakne. Čisti sex, a vjerujem da im onda i novija odijela nisu ništa lošija  (y)
Ivan_ZG, jesam ja to već vidio il nisam još?  :mrgreen:
 
Evo nabrzinu...

Dečki su dobro rekli, bilo koji od renomiranih će odradit poso, ali ja bi tu isto išao sa što boljim modelom unutar proizvođača... Oni low-end modeli su ipak nešto slabiji(u pogledu zastite a mozda i sigurnosti) od top modela iste marke, ali to se najčešće vidi.

Jednodjelno je nešto sigurnije(ne postoji mogucnost pucanja ciferšlusa na spoju gornjeg i doljnjeg dijela odjela) ali dosta nepraktičnije (pogotovo za put i slično). AKo nemaš namjeru ići na stazu, ja bih išao na dvodjelno.

Isto tako , ako će ti bit odjelo za putvanja i đireve, razmisli o tome da kupiš odjelo bez onih sitnih rupica za ventilaciju i sl(ili sa što manje), tako da može izdržati bar koju kap kiše ako te ulovi.

Gledaj da ti dobro sjedne, da ti stane kornjača ispod odijela, i da ti normalni stane u čizme, a ne da se umoriš dok se obučeš  :mrgreen: Al dobro, mozda je to samo do mene  :LOL: :LOL:
 
Htjela bi se samo osvrnuti na post koji kaže da ne gleda probiker odijela, ne vidim razlog tome, imam jedno probikerovo staro već 9 godina, preživjelo 2 pada, samo se malo zgulilo na ramenu, još ga nosim  :wink:

s time da je tada to bilo jedno od skupljih ženskih odijela

Istina je da bi i ja iduće gledala dainese, spidi ili alpinestar, ali ovome zaista ništa ne fali



EDIT: na shiveru ti definitivno ne treba jednodijelno odijelo  :mrgreen: i grbu izbaci iz opcija  :wink:
 
Vidio sam i probao onu full crnu. Jakna mi je čudo. Štete samo što mi je broj prevelika da bi bio siguran da je to TO. Ali definitivno preporuka svima da barem provjere taj model kakav im je  (y)