Ode zvrk :(

Pasmaters

Active member
Prodao sam horneta jučer mladoj nadi iz Bjelovara! Njemu je to isto prvi motor! Nek mu je sa srećom!!
Ja bum sad u kurcu neko krače vrijeme... :cry:
 
Pasmaters said:
Ja bum sad u kurcu neko krače vrijeme... :cry:

Čekaš nekaj novo ili ... ?
 
Pasmaters said:
Prodao sam horneta jučer mladoj nadi iz Bjelovara! Njemu je to isto prvi motor! Nek mu je sa srećom!!
Ja bum sad u kurcu neko krače vrijeme... :cry:

Koje je boje, bum ti pozdravil hondicu kad ju vidim u gradu :D
 
gigi said:
Pasmaters said:
Ja bum sad u kurcu neko krače vrijeme... :cry:

Čekaš nekaj novo ili ... ?

Pikiram opet horneta, ali ovaj puta 900! Idem ovaj tjedan pogledat jednog u Pulu i jednog u Rijeku! Ak' bu sve ok do kraja tjedna bu u garaži!
Onda ću skinut prašinu sa one tvoje jakne kak spada.. :mrgreen:
 
BLADERIDER said:
Pasmaters said:
Prodao sam horneta jučer mladoj nadi iz Bjelovara! Njemu je to isto prvi motor! Nek mu je sa srećom!!
Ja bum sad u kurcu neko krače vrijeme... :cry:

Koje je boje, bum ti pozdravil hondicu kad ju vidim u gradu :D

Plavi! Lagano je zgreban s lijeve strane! Daj mu i pusu u moje ime, mene je bilo sram pred novim vlasnikom! :mrgreen:
 
Pasmaters said:
BLADERIDER said:
Pasmaters said:
Plavi! Lagano je zgreban s lijeve strane! Daj mu i pusu u moje ime, mene je bilo sram pred novim vlasnikom! :mrgreen:

AAAA, to je ona candy tahitian blue boja?
joooooj!!!!
A kak se zove lik kojem si ju prodao?
Možda ga znam, pa ju i malo provozam
:mrgreen: :mrgreen:
 
Cuj, cuo sam da Hornet 900 i nije bas najsretnije pogodjen motor. I to od vise ljudi. Probaj ga prije nego das lovu i to napravi najmanje desetak kilometara da budes siguran da ti pase. Samo prijateljski savjet!
Sretno!!!
 
Chico said:
Cuj, cuo sam da Hornet 900 i nije bas najsretnije pogodjen motor. I to od vise ljudi. Probaj ga prije nego das lovu i to napravi najmanje desetak kilometara da budes siguran da ti pase. Samo prijateljski savjet!
Sretno!!!

O tom motoru nisam čuo ništa loše osim da nema štelung prednje vilice, što me iskreno ne dira previše! Ako imaš kakav konkretan savjet samo reci! Cjenim upozorenje! :cool:
 
Nisam ga nikada vozio ali sam cuo da je 900 ipak malo prejak motor za ramu i ovjes pa da nije bas stabilan na ubrzanjima i po zavojima. Ali opet ti kazem, nisam vozio pa... Probaj ga prvo u svakom slucaju!
 
Sada sam ti isao pogledat sta 'BIKE', po meni najbolji casopis za motore, kaze o Hornetu 900. Od max 5 dobio je 4 zvjezdice sto je po njima 'Superb' dok je 5 'Exceptioanl. Buy it!' i kazu: Old, softened FireBlade motor in 'basic' chassis. Fun but lacks outright lunacy.
I superb mi se cini dovoljno za kupnju a ovo basic u navodnicima bi se moglo odnosit na ono sta sam ja cuo o sasiji.
Pa ti vidi sad :D