Odg: CBR 900/1000 RR - generalni topic

Piše nikad padano, a ovaj motor djeluje naranđaste, a ne crvene boje.  :mrgreen:
 
Sekol said:
Piše nikad padano, a ovaj motor djeluje naranđaste, a ne crvene boje.  :mrgreen:
Može ovisiti i do fotića. Ja sam žarkocrveni motor na istom mjestu slikao s dva fotića, na jednoj fotki je crven, na drugoj narančast...
 
Mozda ga je stvarno fotic zeznuo za boju.
Vidi razliku sa foticem i mobitelom (bez blica)...

Edit: Strasko me je preteko :D
 
u oglasu je napisao da je zbog fotiča boja tak ispala, na kraju to čim dođem i vidim da nije tako okrenem se i bok
al da ima tak malo km? pa to se u jednoj sezoni napravi ili u dvije lošije, a motor je 2006god i nije prvi vlasnik
tak da mislim da kilometri nepašu sigurno, rega je pri kraju tak da cijena mora dolje + gume su isto gotove
ima tko kakvih info o njemu?
 
Mario88 said:
u oglasu je napisao da je zbog fotiča boja tak ispala, na kraju to čim dođem i vidim da nije tako okrenem se i bok
al da ima tak malo km? pa to se u jednoj sezoni napravi ili u dvije lošije, a motor je 2006god i nije prvi vlasnik
tak da mislim da kilometri nepašu sigurno, rega je pri kraju tak da cijena mora dolje + gume su isto gotove
ima tko kakvih info o njemu?

A gle,R ko R ,za kilometre znas,pogledas motor,ako je ok,probas dogovoriti cijenu koja tebi odgovara,i to je to. 
 
Motor je crven, frend je nedavno tražio dodatne slike... treba promjenit staklo kilometarsata, navodno je nešto palo gore... gume su za zamjenu također, a km provjeriš na tehničkom...
 
pa jel nije da se samo za aute može vidjet km na tehničkom, za motore ne ili se varam?
 
varaš se  :D
 
učiš dok si živ i umreš glup  :mrgreen:
znam da je meni na tehničkom uvijek upisivao kilometražu al ju nikad nisam mogo vidjet tj. dobit onaj njihov ispis
 
kad nisi ljepo pitao  :LOL: :LOL:
 
Meni isto nisu htjeli dat po broju šasije podatke o kilometraži motora....na dva različita mjesta, odgovor je bio za motore ne evidentiraju, točno prije god. dana  :misli:

Izgleda da ni ja ne znam pitat  :mrgreen:
 
Meni nešto nije jasno!
Zašto se stvaraju misteriji oko kataloških vrijednosti vozila i takvih sličnih stvari? Bio sam na dvije različite porezne u dva različita mjesta, sve seljačija, jedna veća od druge. U jednoj su mi dali katalog i rekli: "Eto ti pa traži što ti treba, samo je vrati." U drugoj je bilo: "Nema problema, koji vas model zanima, samo da utipkam na kompjutor!"
Jest da je na ovom drugom mjestu bio poslije komentar da nekad "kupci znaju korigirati stvarnu cjenu da prevare poreznu"! Pomislio sam :"No šit, pa zato te i pitam, pa ne želim valjda liniću mazat jaja sa još 500 kuna!
 
koliko ja znam nesmiju davat katalog baš zbog toga što si spomenuo
otišli smo malo u off
 
Chile said:
Meni isto nisu htjeli dat po broju šasije podatke o kilometraži motora....na dva različita mjesta, odgovor je bio za motore ne evidentiraju, točno prije god. dana  :misli:

Izgleda da ni ja ne znam pitat  :mrgreen:

Daju svugdje ali se naplaćuje 28,00 kn  :mrgreen:
 
vlado1981 said:
Daju svugdje ali se naplaćuje 28,00 kn  :mrgreen:

Bilo je 50kn. ali kao sto sam rekao samo za aute su htjeli dati...... Cak se u Petrinji baba cudila ko tuka kad sam reko da mi za motor treba, zvala sve tamo raspitivala se i na kraju kaze neki lik, evidenciju samo za aute imaju.... a u Sisku su me u Petrinju poslali  :mrgreen:
Govorim za teh. stanicu u Sisku i Petrinji, osobno bio, nisam cuo od kumovog kuma ujaka    :mrgreen: