Odg: set kočionih crijeva

VIJČANE PUMPE d.o.o
VEP Hidraulika
Vrapčanska ul.8 ZAGREB
Tel.01/3457-293
testirani na 300 bara pritiska
 
mario31 said:
VIJČANE PUMPE d.o.o
VEP Hidraulika
Vrapčanska ul.8 ZAGREB
Tel.01/3457-293
testirani na 300 bara pritiska

jel neko isprobo ove??
Ja sam skoro dao 600 kn, pa daj nek se neko oglasi
 
cdawg said:
jel neko isprobo ove??
Ja sam skoro dao 600 kn, pa daj nek se neko oglasi

  Ja ih namjeravam uzet ove godine, a mislim da ih već dosta ljudi ima i nisam čuo prigovora.
 
*Brzi* said:
  Ja ih namjeravam uzet ove godine, a mislim da ih već dosta ljudi ima i nisam čuo prigovora.
iman ja na skuteru i cbr-u al nisu presvućene plastikom pa znaju pogulit aluminij dosta kad deru  :wink:
 
cdawg said:
jel neko isprobo ove??
Ja sam skoro dao 600 kn, pa daj nek se neko oglasi

ja sam dilao njihovim crijevima..tj jos uvijek dilam na svijetskutera...oko 20-ak crijeva...si prezadovoljni ukljucujuci mene i pakija koji je uzimao preko mene
 
cdawg said:
jel neko isprobo ove??
Ja sam skoro dao 600 kn, pa daj nek se neko oglasi

uzel ih je phay, a i ja bum uskoro 8)
 
Medo said:
Da, ali ti nemaju onu gumenu zaštitu preko pletiva.

i dosta su tvrda, bas bas. Ova koja se kupe za skuplje imaju presvuceno pletivo i dosta su savitljivija.

P.S. gdje si kupio za 600
 
evo samo za informaciju ja sam ovaj komplet platio 350kn i stvarno dobro izgleda,info 098/322-560  (y)
 
Bojan said:
evo samo za informaciju ja sam ovaj komplet platio 350kn i stvarno dobro izgleda,info 098/322-560  (y)

Cini mi se da je to to, posto meni treba samo za prednje celjusti, dva komada od pumpe, 700 kn :(
 
Bojan said:
evo samo za informaciju ja sam ovaj komplet platio 350kn i stvarno dobro izgleda,info 098/322-560  (y)

Čekaj, čekaj, znači samo za zadnju kočnicu 350kn  :palacdolje: a kaj je s prednjom onda, kolko košta za prednju?  :misli:
 
Bojan said:
evo samo za informaciju ja sam ovaj komplet platio 350kn i stvarno dobro izgleda,info 098/322-560  (y)

Poziv na taj broj ne moze biti ostvaren :misli: :misli:
 
eto ja dobio od prve na taj broj....
kaže majstor da se obratim motormaniji kao on više
ne stigne se sa tim bavit i sad sve ide preko njih....
moguče je birat boju lajtunga i fitinga...
 
hondaman said:
eto ja dobio od prve na taj broj....
kaže majstor da se obratim motormaniji kao on više
ne stigne se sa tim bavit i sad sve ide preko njih....
moguče je birat boju lajtunga i fitinga...

Uvijek se i moglo komad crijeva 50 eura :(
 
e sad jel skupo ili jeftino to morate sami zaključiti,ja sam za prednju kočnicu kupio materjal koji je trebalo složiti (Lightec) i ugraditi pa me izašlo oko 800 kn a sad sam za zadnju dao 350kn sa ugradnjom a izgleda još bolje nego za prednju  (y) (y)
 
Kod čovjeka u Vrapču su cijene ovakve: Metar pletenog lajtunga je 60 kn, a cijena jednog završetla je 40 kn., sad si ljepo izračunajte. I trebe mu donjet originalna da po njima napravi. Inače radi lajtunge za sekola,pa ak on ugrađuje mislim da su dobri