ODMETNICI

Čitate li 'Odmetnike'?

  • pročitao jedan nastavak i nisu moj tip štiva

    Votes: 18 7.3%
  • čitam redovito

    Votes: 228 92.7%

  • Total voters
    246
OldBoy said:
Ima. Ime i adresu na PP il dođi sutra na promociju

Iz Pule da dođem?  :mrgreen: teško... Vrlo rado ali gotovo nemoguće sry  (y)

Ide PP  8)
 
https://www.facebook.com/groups/35329493973/

 
    ...molio bi sve koji dođu na motoru da ga ne ostavljaju na nogostupu i da ne stvaraju nepotrebnu buku.

    Okupit ćemo se kako dolikuje promociji knjige.

    Kako god se ona zvala ('Odmetnici'  :mrgreen:) i tko god ju napisao.

    Fala unapred  :wink: (y)
 
Mahatma Gadhni said:
Dugo nisam otvarao ovu temu, pa sam tek sad saznao za tisak.  :mrgreen:

Čestitam, Old!

Koliko si primjeraka tiskao?

    ...sorry, previdio sam tvoje pitanje. Nebitno je koliko sam tiskao, uvijek mogu tiskati još, jedan komad ili 8.0000 primjeraka, svejedno, jer je u pitanju elektronički, a ne klasični tisak. Knjiga još uvijek imam dovoljno na 'zalihi'  (y)
 
OldBoy said:
    ...sorry, previdio sam tvoje pitanje. Nebitno je koliko sam tiskao, uvijek mogu tiskati još, jedan komad ili 8.0000 primjeraka, svejedno, jer je u pitanju elektronički, a ne klasični tisak. Knjiga još uvijek imam dovoljno na 'zalihi'  (y)
mnogo... stvarno mnogo...  :LOL:
 
    ...ovaj moj snimatelj za sutrašnji event ima obaveze koje ne može eskivirati.

      Jel ima ko da bi mogao doći to posnimiti s nečim boljim od ajfona?
 
OldBoy said:
    ...molio bi sve koji dođu na motoru da ga ne ostavljaju na nogostupu i da ne stvaraju nepotrebnu buku.

    Okupit ćemo se kako dolikuje promociji knjige.

    Kako god se ona zvala ('Odmetnici'  :mrgreen:) i tko god ju napisao.

    Fala unapred  :wink: (y)

Ima dosta mjesta na nogostupu kad se kulturno parkira pa i pješaci mogu prolazit ;)
 
OldBoy said:
    ...kad ne znaš kako nešto napraviti, pozoveš prijatelje  :wink:

      Na promociji će ulomke iz knjige čitati Čano iz 'Goodfellasa'. Who The Fuck Is Channo  :shock:? Proguglajte pojam 'Renato Čanaki'  :wink:

      A za muziku mi se ponudio moj prijatelj Ruc. A ko je sad taj? Nek vam ne bude teško proguglati i 'Mario Rucner'  (y)

      Ovo ste vi saznali prije dede. On još spava  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jel to možda ovaj dečko lijevo od mene  :misli:

IMG_0012-1.jpg
 
HIGHLANDER said:
Jel to možda ovaj dečko lijevo od mene  :misli:

    ...je! Al je to bilo prije petnaest godina. On je malo narasel, a ti si se dost smanjil. Nek vas večeras poslikaju pa buš videl  :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...je! Al je to bilo prije petnaest godina. On je malo narasel, a ti si se dost smanjil. Nek vas večeras poslikaju pa buš videl  :mrgreen:

Mislim da je bilo ravno prije 20 ;) :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Ima dosta mjesta na nogostupu kad se kulturno parkira pa i pješaci mogu prolazit ;)

Ovo na slici mi je poznato. :misli: :wink:
 
S promocije, pRRva i pRRvi ;) :mrgreen: