Održavanje akumulatora

Koliko vam traje akumulator na motociklu?

  • 1 godinu ili manje

    Votes: 0 0.0%
  • 1-2 god

    Votes: 5 31.3%
  • 2-3god

    Votes: 2 12.5%
  • više od 3god

    Votes: 9 56.3%

  • Total voters
    16
  • Poll closed .

Kneeslider

Member
Zanima me koliko vam traje baterija na motociklu i kako je održavate?

Evo i jedan mali manual Yuasa akumulatora u privitku
 
Kneeslider said:
Zanima me koliko vam traje baterija na motociklu i kako je održavate?

Evo i jedan mali manual Yuasa akumulatora u privitku

Ja imam na Tenerki taj Yuasa suhi od 8Ah, original s kojim
je motor došao, nikad nisam mijenjao  :shock: Motor je
star 10 godina i ima > 100.000 km. Dakle, moja iskustva
sa akumulatorima su slaba  (y)
 
I na mojim motorima nisam imal problema sa akomulatorima pa prema tome imam samo dobrih iskustava.
 
takodjer nikad problema s akumulatorom, mozda zato sto zivim u toplijem kraju i motor je stalno u pogonu
 
imao sam problem sa akumulatorom nakon šta sam probao motor upalit nakon ljeta, zbog nevoženja se je ispraznio, ali onda sam ga malo napunio i uz svakodnevnu vožnju sad radi besprijekorno....
 
Ja sam prije kupovao Yuasa akumulatore i trajali su mi 2-2.5 godine,bilo na skuteru ili motoru.
Prije pet (!!!)godina uzeja sam neki" bezvezni "Ava akumulator za skuter (90.00 kn)i tek mi je neki dan izdušija.
Toliko o Yuasi.Ja je više nikad neću uzet.Sad na novome motoru imam opet Yuasu pa ču je vidit za par godina.
 
Bob Rock said:
Ja sam prije kupovao Yuasa akumulatore i trajali su mi 2-2.5 godine,bilo na skuteru ili motoru.
Prije pet (!!!)godina uzeja sam neki" bezvezni "Ava akumulator za skuter (90.00 kn)i tek mi je neki dan izdušija.
Toliko o Yuasi.Ja je više nikad neću uzet.Sad na novome motoru imam opet Yuasu pa ču je vidit za par godina.

Moj Hornet ima Yuasu tvornička ugradnja 99 g. i još nema problema  (y)
 
Ajde da nešto kod ovog Horneta i radi.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: