Odrzavanje..?

m1losh99

New member
Ovako,posto nameravam uzet nesto vece (mislim od skutera) zanima me par stvari...Sta imam ja od kucnog odrzavanja da radim?Koji alat da nosim sa sobom (motor ce biti 125 ccm V2 4T)?Koliko cesto da proveravam gume?Kako da prepoznam da mi je guma nedopumpana ako se ne vidi na oko?I ostale detalje dodajte ako sam nesto zaboravio....Hvala unapred!
 
E, Miloše, Miloše je ga nadrobi, kakvo brate održavanje, ključevi i tlakovi.

Nemoj ništa prčkat po motoru, vodi ga na servis u određenim intervalima i ako pogledaš tlak guma jednom u mjesecu puno si pogledao.
Jedino i najvažnije nakon prelaska sa skutera na motor je da paziš na lanac, pereš ga i podmazuješ bar svakih 500 km.


I mogo si topic otvorit u tehničkim pitanjima
 
-nemoj zaboravit na ulje.

-ako je vodeno hlađenje pazi na tekućinu.

za sve ostalo postoji ovlašteni serviser.


e da moraš pazit da ima goriva :mrgreen:
 
Ja se zaje*a teo sam al nema veze moderatori uradise svoje...E fala joke svaki savet mi znaci...Ovaj moj sam rasklopio milion puta znam sve sta je i kako je al s novim ne nameravam to radit dok nepredjem mnogo kilometara i dodje vreme za generalku..Hvala u svakom slucaju!
 
m1losh99 said:
Ovaj moj sam rasklopio milion puta znam sve sta je i kako je al s novim ne nameravam to radit dok nepredjem mnogo kilometara i dodje vreme za generalku..

Prije češ ti dočekati 18 i kupiti drugi motor, nego što varaderiću dođe vrijeme za generalku. O održavanju je sve rečeno u gornjim postovima. Toga se drži i uživaj :roll:
 
niksa said:
joke said:
niksa said:
m1losh99 said:
(motor ce biti 125 ccm V2 4T)?

zar to postoji??

Postoji, ima i Hyosung, i Yamaha, ...

na skuteru???

Čovjek(u stvari Čovek) misli uzet nešto veće(od skutera), što bi značilo nešto veće od skutera, a ne, nešto veće iz programa skutera.
Da je napisao u zagradama samo rijeć skuter, tvoja tvrdnja stoji, ali ovako, ti u stvari neznaš pročitat

P.s. imaš sreću da sam ti ja objasnio, a ne Sledge :mrgreen: