Odšteta od Hrvatskih cesta nakon pada

Nemoj sad jebat sojke, kolko si dobio love :mrgreen: :ROFLMAO:

Poanta je da napišemo doc. boc. poc Boćo Popović, u potpis inače ne jebu ako si npr. konobar.
 
  • Haha
Reactions: Octane
Slažem se ja sa tobom, nažalost cijeli svijet je takav jbg. Samo sam iznio konstataciju.😁

Ajde neka si izvukao nešto 👍
 
Ajde neka si izvukao nešto
Jep, nije čak ni "nešto", puno je. Izvukao me lonac koji je po katalogu 1200 eura. Dekli, ručica, retrovizor, uteg, papučica, rukavice, jakna, čizme, hlače, ruke, farbanje, brzo se nakupilo pun kurac troška.
 
  • Like
Reactions: Author
Jep, nije čak ni "nešto", puno je. Izvukao me lonac koji je po katalogu 1200 eura. Dekli, ručica, retrovizor, uteg, papučica, rukavice, jakna, čizme, hlače, ruke, farbanje, brzo se nakupilo pun kurac troška.
Jel' ti barem donekle kompenzira stetu?
 
...kalvarija...
kad bi svi prijavljivali te sluzbe, bile bi ceste u boljem stanju

i opcenito kad nesto ne stima da se prijavljuje
recimo, ja sam vec par puta u bolnici ispunjavao knjigu zalbe, i to bi cesto skroz promjenilo pricu, al samo prema meni....
 
kad bi svi prijavljivali te sluzbe, bile bi ceste u boljem stanju
Kad bi svi prijavljivali sve državne ustanove koje ne rade svoje stvari, država bi bila u boljem stanju.

recimo, ja sam vec par puta u bolnici ispunjavao knjigu zalbe, i to bi cesto skroz promjenilo pricu, al samo prema meni....
Vrlo često ljudi ne znaju svoja prava i ne žele se "zamjeriti" pa puštaju da netko drugi krši njihova prava.