Oglasnik

kikipinka

New member
Pozdrav nije neko pre pametno pitanje, možda ni ne spada pod pitanje. Uglavnom znam da ne mogu postati u oglasnik jer nemam 100 postova, ali da ne mogu nigdje staviti da ustvari u današnje financijsko vrijeme ne prodajem ništa ili mjenjam za građevinski materijal nego želim kupiti motor,a nemogu. Nezzz
Može neka pomoć oko toga  :D
 
Pošalji svim članovima foruma privatnu poruku s oglasom da kupuješ to i to ..... dođe ti na isto kao da si oglas stavio.  8)
 
Ha cuj, tako ti je to, mito i korupcija, uvijek moze "provizija" za uslugu oglasavanja :mrgreen:
 
kikipinka said:
Pozdrav nije neko pre pametno pitanje, možda ni ne spada pod pitanje. Uglavnom znam da ne mogu postati u oglasnik jer nemam 100 postova, ali da ne mogu nigdje staviti da ustvari u današnje financijsko vrijeme ne prodajem ništa ili mjenjam za građevinski materijal nego želim kupiti motor,a nemogu. Nezzz
Može neka pomoć oko toga  :D
jos sam 97 postova do oglasa....  :mrgreen:

pa ak znas nekog na forumu, nek stavi oglas iz usluge
 
Napisi neku "pametnu" kao i ostatak foruma sto pise i evo ti 100!!!!
:LOL:
 
Skripter said:
  :shock:

Bez 100 postova na forumu ni ne možeš znati kakav motor kupuješ :no:
Poslije 100 postova odustaje od motora  :LOL:
 
mate said:
Prije ti je trebalo više od mjesec dana za smislit komentar, popravljaš se. (y) :LOL:

Tamanio neko gravce na tavce, i dok je bilo jutarnje istovaranje, uletio komentar sam od sebe :LOL:
 
Zakaj se ne brišu oglasi ako je stvar prodana  :misli:
 
Bojan said:
Zakaj se ne brišu oglasi ako je stvar prodana  :misli:


zato što je prodati motor ili nesto drugo veliki uspjeh,i to treba svatko da vidi,jer takvi oglasi su poticaj ostalim prodavačima,vremena su depresivna ljudima je potrebna pozitiva,nešto da ih potakne na akciju,a kupca na reakciju,a ponekad i na erekciju.  :mrgreen:  :mrgreen:

 
vex rc390 said:
zato što je prodati motor ili nesto drugo veliki uspjeh,i to treba svatko da vidi,jer takvi oglasi su poticaj ostalim prodavačima,vremena su depresivna ljudima je potrebna pozitiva,nešto da ih potakne na akciju,a kupca na reakciju,a ponekad i na erekciju.  :mrgreen:  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ali zauzimaju mjesto ovima koji i dalje prodaju  :misli:
 
sugestija: da se za kupnju smanji onaj zakonski minimum postova.

U ova teška vremena platežno sposobni kupci su nacionalno blago, treba ih pomagati a ne odbijati ih.
(A i nešto bih kupio, lova je u džepu... ;)
 
O kojoj se lovi radi?
Mozda mozes kupiti i drzavljanstvo foruma!