OGREBOTINA

Marker za boju. Mozda bude problem jer nije  ravna ploha ali probaj. Imas ih na netu koriste se kada ne zelis obojati cjeli dio npr vrata od auta.
https://www.youtube.com/watch?v=sJ01Gb1pmyU
 
singlica said:
Marker za boju. Mozda bude problem jer nije  ravna ploha ali probaj. Imas ih na netu koriste se kada ne zelis obojati cjeli dio npr vrata od auta.
https://www.youtube.com/watch?v=sJ01Gb1pmyU
Zanimljivo ali ovo je rama od motora pa me malkice strah da nebi bilo gore nego sad :misli: Ima li kakav link za to naručit?
 
poštar said:
Pa i nije kad motor nema crtice a ono na rami jedna i kopa oči :D
Ma mislio sam u smislu da je sitnica da bi se moglo mozda sa poliranjem jer je sitno  Kontaš ?
 
Rastavi preko zime kad ti je ionako dosadno cili motor , opituraj kostur i lipo sastavi nazad  :mrgreen:
 
Pa iskreno meni to stvarno izgleda sitnica i ako se ne može riješiti poliranjem ja se ne bi zajebavao al dobro možda bi i mene na mojem isto zivciralo da mi je jedina crtica al nije  :LOL:

Jel to od prijatelja? Dakle S1 je uzeo? Jesi odvidavao rezervoar radi akua?

Vidio sam jednog sintisajzera sa obojanom ramom i mogu reći da to ne izgleda loše ali onda mi bode stari sat oci ajme meni. Ja bi na svom stavio novije tipe sat, baš je lijep  :shocked:
 
SpoRRi said:
Pa iskreno meni to stvarno izgleda sitnica i ako se ne može riješiti poliranjem ja se ne bi zajebavao al dobro možda bi i mene na mojem isto zivciralo da mi je jedina crtica al nije  :LOL:

Jel to od prijatelja? Dakle S1 je uzeo? Jesi odvidavao rezervoar radi akua?
Je to je taj ali nije prijatelj nego brat.
 
Ma divan je jedino mi to yamaha crvene boje bodu oci. A još da stavi ralicu i pravi sexy motor.Čestitam mu na prelijepom motoru  (y)
 
probaj sa onom pastom za čiščenje ruku... nanesi, pričejkaj da se posuši i krpicom nješno ispoliraj  :wink:

 
SpoRRi said:
Ma divan je jedino mi to yamaha crvene boje bodu oci. A još da stavi ralicu i pravi sexy motor.Čestitam mu na prelijepom motoru  (y)
Ima ralicu nego je skinuta :wink:
 
Nebus to uspel ispolirati ni pastom za ruke ni pravom polir pastom. Eventualno se moze uciniti da bude manje uocljivo-brusenjem i strojnim poliranjem. Ali samo ako se kuzis i to i ako si to vec radio.
 
Ma ne diraj nist, pogotovo ramu!
Pa nije nov ili alfin  :mrgreen:
A i to rijesis pa se poskliznes na zebri, znas da nemre bit nikad 100% , odma sranje
 
jota said:
A CB1300 ?
Nije ovo moje nego bratovo. Ja sam na Kramskiju trenutno :mrgreen: A cb1300 hm bila mi procedura za uvest a na njuški nije bilo izbora.
 
rio said:
Ma ne diraj nist, pogotovo ramu!
Pa nije nov ili alfin  :mrgreen:
A i to rijesis pa se poskliznes na zebri, znas da nemre bit nikad 100% , odma sranje
Slazem se ali sam mislio da ima neko baš banalno riješenje :mrgreen: