Oj Mate!

Damir

New member
..morao sam malo vježbat vokativ da ne zahrđam..jel to uopće vokativ :?: :oops:
..no,dobro..nemam impulsa za sms,a ti po običaju ne znaš uključit icq pa moram ovako javno...što se tiče spavanja ili ko će već što radit noću...ja i tome ćemo radi uštede on the face of the place u kombiju(nose se gotovo cijeli kreveti :D ),a ti si javi spoxu..on je ipak gospon mladi uspješni poduzetnik pa će spavat negdje u apartmanima tako da možeš s njim u aranžmanu ako te primi(u guzu :D )..krećemo oko 7-8 ujutro iz šbk,imamo izgubit uru vrimena u ZD,oko podne ćemo svratit do Motoplusa ,a najdalje oko 4 popodne smo gore..ako dođeš prije osvoji područje na atraktivnoj lokaciji...i razgibaj se..imamo šatore postavljat kad stignemo :D
P.S. za fireblada2_ ako ćeš i ti negdje u ovo vrijeme ići samo pošalji poruku da te sačekamo u ZD...iz ZD ćemo krenit negdje oko 9
 
Damir said:
..morao sam malo vježbat vokativ da ne zahrđam..jel to uopće vokativ :?: :oops:
..no,dobro..nemam impulsa za sms,a ti po običaju ne znaš uključit icq pa moram ovako javno...što se tiče spavanja ili ko će već što radit noću...ja i tome ćemo radi uštede on the face of the place u kombiju(nose se gotovo cijeli kreveti :D ),a ti si javi spoxu..on je ipak gospon mladi uspješni poduzetnik pa će spavat negdje u apartmanima tako da možeš s njim u aranžmanu ako te primi(u guzu :D )..krećemo oko 7-8 ujutro iz šbk,imamo izgubit uru vrimena u ZD,oko podne ćemo svratit do Motoplusa ,a najdalje oko 4 popodne smo gore..ako dođeš prije osvoji područje na atraktivnoj lokaciji...i razgibaj se..imamo šatore postavljat kad stignemo :D
P.S. za fireblada2_ ako ćeš i ti negdje u ovo vrijeme ići samo pošalji poruku da te sačekamo u ZD...iz ZD ćemo krenit negdje oko 9

Nemoj da kenjaš natporučniće .Samo ih slažeš u kesu a glumiš kao nema se
 
Primio na znanje. Moj je plan u petak ujutro se malo slikat na poslu a onda sa svim stvarima kod Tončija čekat uz pive da bude gotovo. Nakon toga tovarenje i polazak. U svakom slučaju planiram biti na stazi čim se otvori. Ako dođem ranije nastojat ću vam zauzeti mjesto odmah do nas. Za spavanje još ne znam ali sam za svaki slučaj rezervirao hotel. Naravno da bi rađe sa Spoxom ( da me primi u gu..) ali vidjet ćemo razvoj situacije... :mrgreen:
 
mate said:
Naravno da bi rađe sa Spoxom ( da me primi u gu..) ali vidjet ćemo razvoj situacije... :mrgreen:



Napiši "MATE" na cipele, da znamo tko je kad te budemo vadili