Oklopi s e-bay-a

R_power

Member
Zanima me jel ko kada uzeo oklope s e-baya baš malo gledam i ima replike skoro svih modela a cijene se kreću oko 250-300dolara to je smješna cijena pa me zanima jel valja to i šta je to ubiti, ako je ko uzeo to baš bi bilo lijepo da napiše koju riječ  (y)
 
za te pare su super, malo budeš morao koju rupu proširivat, kvalitet je ok ali nije vrhunski, poslužit će srvrsi a ako padneš nisi puno para ispušio (Jedna stranica od tvoje honde košta original oko 500€ pa razmisli,farbanja i popravljanja su isto par sto eura)
 
Icek said:
za te pare su super, malo budeš morao koju rupu proširivat, kvalitet je ok ali nije vrhunski, poslužit će srvrsi a ako padneš nisi puno para ispušio (Jedna stranica od tvoje honde košta original oko 500€ pa razmisli,farbanja i popravljanja su isto par sto eura)

Potpisujem, još samo da dodam da su dosta loše pofarbani. Uzeo sam ih ja prije godinu dana za bivši motor.
 
ako ćeš već kupovat oklop preporučio bih ti da to bude od nekoga tko ima ogroman feedback, jer ga ovaj na linku uopće nema
 
R_power said:
Zanima me jel ko kada uzeo oklope s e-baya baš malo gledam i ima replike skoro svih modela a cijene se kreću oko 250-300dolara to je smješna cijena pa me zanima jel valja to i šta je to ubiti, ako je ko uzeo to baš bi bilo lijepo da napiše koju riječ  (y)

Mislim da su ovi iz Kine. Bas mi je frend neki dan naručio iz Amerike preko e baya. Katastrofa!!! možeš spavat između falcova....
 
Ne kupovati,bolje da ti neko napravi.
 
evo link za šta sam ja gledo :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300370537550&category=35583&_trksid=p3841.m263&_trkparms=algo%3DSI%26itu%3DUCI%26otn%3D15%26po%3DLVI%26ps%3D54

na slikama izgledaju odlično znam da nisu ni blizu originala ali za 300 dolara to je oko 1500kn pa neoš kupit za te pare niti original rep  :mrgreen: a kamoli ostalo

e da i kolko je carina na 300dolara
 
Ei mene to zanima jer ovak na slikama dobro izgleda i sad kolko bi to kostalo da se uveze tu carina i sve dadžbine.
I dal je to neko vec narucival kakva je kvaliteta
 
R_power said:
e da i kolko je carina na 300dolara

bolje pitaj kolika je postarina....

po mojoj procjeni je postarina cca 150$ (vjerovatno i više)

pa onda carina 5-10% pa onda 23% pdv...pa racunaj

ali okvirno uzmi roba + postarina * 1.3 = cijena u HR
 
sa svime tesko da ces proc sa manje od 3500kn
 
vedran53 said:
Ei mene to zanima jer ovak na slikama dobro izgleda i sad kolko bi to kostalo da se uveze tu carina i sve dadžbine.
I dal je to neko vec narucival kakva je kvaliteta

Dosta loše uživo :palacdolje:
 
može se stavit adresu od nekog u sloveniji da se barem izbjegne carina, al neznam kako ide to s poštarinom, šta ako se ona isporuka stavi na njaviše vremena onda je najmanja poštarina
 
ukupna davanja državi bi trebala biti 33% na onu prodajnu cijenu + poštarina koja isto nije mala

ak su imalo bolji od macovih(koji su meni katastrofa) isplati ih se uzet
 
          :x :x....ali nikako više da netko tko ih je kupio stavi slike, kaže koliko je čekao, koliko carine i poreza, nego ko babe, prijatelj je vidio kod njegovog kolege da to ne valja ništa.........


          ..........hajde, ako se nitko i ne javi, ja naručujem u siječnju pa stavim slike i recenziju.......
 
sonny said:
          :x :x....ali nikako više da netko tko ih je kupio stavi slike, kaže koliko je čekao, koliko carine i poreza, nego ko babe, prijatelj je vidio kod njegovog kolege da to ne valja ništa.........


          ..........hajde, ako se nitko i ne javi, ja naručujem u siječnju pa stavim slike i recenziju.......

E to mene zanima ja isto namjeravam naruciti al svi govore svasta al ja bi to htio ovak vidjet.

Ja zvao na carinu danas znaci paket je 250 dolara i postarina je jos tolko to je 500 dolara.
Na to se placa 10 posto carine i 23 posto pdv i to je to i bilo bi dobro da je racun u paketu da nebi ovi nasi carinici isli sami procjenjivat onda nebi bilo dobro.
Tak su mi rekli danas ak je racun onda nema problema sve skupa bi doslo oko 4000 kuna.
A to je po meni jeftino jer prednja maska original za cbr 1000 2006 godinu kosta oko 3800 kuna
 
vedran53 said:
E to mene zanima ja isto namjeravam naruciti al svi govore svasta al ja bi to htio ovak vidjet.

Ja zvao na carinu danas znaci paket je 250 dolara i postarina je jos tolko to je 500 dolara.
Na to se placa 10 posto carine i 23 posto pdv i to je to i bilo bi dobro da je racun u paketu da nebi ovi nasi carinici isli sami procjenjivat onda nebi bilo dobro.
Tak su mi rekli danas ak je racun onda nema problema sve skupa bi doslo oko 4000 kuna.
A to je po meni jeftino jer prednja maska original za cbr 1000 2006 godinu kosta oko 3800 kuna

Uzmite group buy da vam neko naruči preko svoje firme a može i privatno direkt iz Kine, kupite ljepo 15 do 20 komaada i platite 200 do 250 dolara po komadu kinezu + troškovi za 15 komada otprema u jednom velikom paketu i mirni ste
 
vedran53 said:
E to mene zanima ja isto namjeravam naruciti al svi govore svasta al ja bi to htio ovak vidjet.

Ja zvao na carinu danas znaci paket je 250 dolara i postarina je jos tolko to je 500 dolara.
Na to se placa 10 posto carine i 23 posto pdv i to je to i bilo bi dobro da je racun u paketu da nebi ovi nasi carinici isli sami procjenjivat onda nebi bilo dobro.
Tak su mi rekli danas ak je racun onda nema problema sve skupa bi doslo oko 4000 kuna.
A to je po meni jeftino jer prednja maska original za cbr 1000 2006 godinu kosta oko 3800 kuna

za moto dijelove ti moraju 5 posto carine naplatiti