Oko kuce - Turrach

33

Active member
8.07.2007 krenuli smo ja i Kasandra pravac Turracha.To je cesta koja ida jako blizu poznatije Nockalm ceste koja se placa i zna imati prometa.Tu smo bili skoro sami sve do Wörther See (Veldena).
Dakle Köflach - prijevoj Gaberl-Judenburg - Murau-preditz -Turrach -(par km proc za Bad Kleinkirchheim radi klope)- Radentain-Afritz(kupanje u Afrizzer See) - Velden -Pörtschach-Klagenfurt- Völkermarkt - Wolfsberg - Twinberg - Pack Sattel (prijevoj)
Po jednom prijevoju tam,prek drugog i po trecem natrag-se dzaba i malo prometa. Osim u Veldenu.Nisam del fotke otud jer je to drugi svijet.Bentliji i Rolsi i macke u minicama s skupim cuckima i sesirima. Kaj Azurna Cota-nist za mene.Pörttschah je vec puno nize na toj mondenoj ljestvici.
Posle Klagenfurta opet sami na cesti.
Tak 360 km. Niti ne spominjem da smo sbrisali iz Veldena jer je opako nevrijeme navalilo na bogatase.Mi smo sam malo pokisli i posle je bilo suncano.

Prvi prijevoj -Gaberl 1550m


Turrach See  Oko 2440 m (prijevoj)


Turrach


Za veliku djecu


Pagode u Austriji


Buschenschank iznad Bad Kleinkirchheima.Cesta je samo 1,5m siroka ali je samo oko 2 km do tam


Okolina krcme.





(Powered by frubar.net)
 
Oooo, kolega, pa nisam ni znao da smo se ponovili. Jel to ono što Veki pokušava naći već mjesecima?

Blago tebi kad u susjedstvu imaš ono zbog čega mi radimo stitine kilometara.
 
Freshman said:
Oooo, kolega, pa nisam ni znao da smo se ponovili. Jel to ono što Veki pokušava naći već mjesecima?

Blago tebi kad u susjedstvu imaš ono zbog čega mi radimo stitine kilometara.

Pa ti i nisi toliko u banani kao npr. ja  :? :mrgreen:
 
Ovo je pogled sa krcmice u Bad Kl. Te dva km se ide prakticno uz brijeg po uski serpentini i nebres se niti misliti okrenuti tek u dvoristu seljaka vlasnika krcmice.Ali je zato pogled fenomenalan. Autobusi si kak male kutijice a motori kak mravci.


(Powered by frubar.net)
Fresh i AnteK dojdite do mene pa idemo malo okolo (po susjedstvu).
Nadam se da bu i Veki nasel dreem masinu uskoro    (y)
 
Uh , da mi je sad biti tam,a ne na poslu!Krasne fotke starino!  (y)
 
Freshman said:
Oooo, kolega, pa nisam ni znao da smo se ponovili. Jel to ono što Veki pokušava naći već mjesecima?

Blago tebi kad u susjedstvu imaš ono zbog čega mi radimo stitine kilometara.

Je, no kak veli Niksa:"Nije niti na kredu a niti su to kupili starci".  :mrgreen:

Dreem masina ide tak brzo kaj opce nemam cas za fotkanje. No bumo se potrudili malo.
 
Krasne slike i vožnja, a i motorin je čist fajn, pogotovo s ovim poluoklopom. Meni osobno najljepši poluoklop na svim nakedima. I po dizajnu, a pogotovo po boji  (y)
 
AnteK said:
Pa ti i nisi toliko u banani kao npr. ja  :? :mrgreen:
Zato su tebi ''pod nosom''Drakulini krajobrazi :wink:
 
brum said:
Krasne slike i vožnja, a i motorin je čist fajn, pogotovo s ovim poluoklopom. Meni osobno najljepši poluoklop na svim nakedima. I po dizajnu, a pogotovo po boji  (y)

To je replika Bol d`Ora iz 1983, sam kaj je on bil jednosjed.Meni je to po ukusu a tehnika je ne za kraj hititi. No sin je rekel dok ga je videl:" Japa,za te peneze si si mogel kupiti nekej kaj je ne tak grdo(starinsko)". Posle pak je rekel:Dok ga duze gledim se mi je lepsi,niti je zadnji kraj ne niski (kak na xjr) a i auspuh je cist vredu." Bez poluoklopa se nebres niti misliti voziti prek 120 jedno duze vreme, tak kaj sikak trebas nekaj napre.
 
Lijepo (y)
I stroj i priroda,vjerojatno je malo svježije nego ovdje kod nas?
 
Freshman said:
Oooo, kolega, pa nisam ni znao da smo se ponovili. Jel to ono što Veki pokušava naći već mjesecima?

Blago tebi kad u susjedstvu imaš ono zbog čega mi radimo stitine kilometara.
:( skoro ,samo ja preferiram potpunu golotinju :mrgreen: