Old timeri pitanje

BrziSplit

New member
Iako znam da ce biti ukupno tri odgovora i od toga mozda jedan vezan za temu ipak cu pitat:

Moze li mi neko reci koji je razlog da se ove godine u grupi 9 nemogu voziti motori proizvedeni 1988. godine?

Hvala...
 
Zato kaj se pravilnik krojio kak se nekom svidilo , da ne velim pasalo ...  ni prvi ni zadnji puta  :wink: :mrgreen:
 
A dobro to sam i sam shvatia...ali ko moze krojit pravilnik po svom (jasno mi je to) i na kraju niko ne dobiva s tim nista...Nevidim smisao u zadrzavanju klase na starim godistima jer nema napretka prema vanka...mene bi zanimale neke utrke vanka i imam opciju motora novijeg ali ne, moram ic na model ispod da bi nastupia u ph. Nema tu logike. Dobro, mozda sam ja prvi koji ovako razmislja (iako sumnjam).
Kad se pravilnik formira?
 
stojedan said:
Zato kaj se pravilnik krojio kak se nekom svidilo , da ne velim pasalo ...  ni prvi ni zadnji puta  :wink: :mrgreen:
A kak bi neki inace bili u medaljama?  :mrgreen:
 
BrziSplit said:
A dobro to sam i sam shvatia...ali ko moze krojit pravilnik po svom (jasno mi je to) i na kraju niko ne dobiva s tim nista...Nevidim smisao u zadrzavanju klase na starim godistima jer nema napretka prema vanka...mene bi zanimale neke utrke vanka i imam opciju motora novijeg ali ne, moram ic na model ispod da bi nastupia u ph. Nema tu logike. Dobro, mozda sam ja prvi koji ovako razmislja (iako sumnjam).
Kad se pravilnik formira?

Reci mi jel su te trke vani u istoj kategoriji utrka oldtimera u HR ?!? Ili se radi o "open" klasama starijih motora ?!?
 
A pravilnik za 2018. Je objavljen gdje?
Na HMS ne vidim?
 
strasilo said:
Reci mi jel su te trke vani u istoj kategoriji utrka oldtimera u HR ?!? Ili se radi o "open" klasama starijih motora ?!?
Zasto ?!?  :mrgreen:
Pa konkretno su mi rekli da u alpe adria utrkama moze 91 godiste...prema tome trebale bi biti u istoj kategoriji. Ali opet, surfam okolo i nigdje nista nemogu naci...i kako sad planirati ista?
Ima li ko kakvih saznanja o rasporedu?
 
Pa nazovi i pitaj... :misli:
 
Ma najsigurnije ti je uzet Tomos i doć kod nas u AML, nemamo problem s godištem, može i 1971, ali i 2008!  (y)
 
EXD9M said:
Ma najsigurnije ti je uzet Tomos i doć kod nas u AML, nemamo problem s godištem, može i 1971, ali i 2008!  (y)
(y)
Tu bi moga maloga poslat...imate li ogranicenja u godinama  :wink: .