omiljen motor u velikoj britaniji je....

Status
Not open for further replies.
Prema anketi od 7000 motorista po prvi puta je jedan R na prvom mjestu. Umjesto dosadašnjih pobjednika tourera, 2008. prvi je prvi je fireblade. Ipak je lijep :LOL:






http://motofrik.com/vijest.cfm?id=91







 
vidite da je ipak lijep  :mrgreen: smo da bi mi balkanci to razumjeli moramo prvo u eu  :LOL: :LOL:
 
Horny said:
Ajde fala bogu da je netko prepoznao kvalitetu i dizajn  :wink:

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Tolca said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Kaj bi za tebe bio motor godine baš me to zanima  :misli: 8)
 
Horny said:
Kaj bi za tebe bio motor godine baš me to zanima  :misli: 8)

njemu sigurno nekaj ovakvo ali da ima turbo ,nitro ,neonke..... prvo treba nauciti voziti motor da bi razumio neke stvari kao aerodinamika ,design,udobnost,pouzdanost  (y)  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
RC46 said:
njemu sigurno nekaj ovakvo ali da ima turbo ,nitro ,neonke..... prvo treba nauciti voziti motor da bi razumio neke stvari kao aerodinamika ,design,udobnost,pouzdanost  (y)  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ili da ste jednostavno ufurani u svoj film i da ne vidite dalje od romde :rofl:

EOD  (y)

Horny said:
Kaj bi za tebe bio motor godine baš me to zanima  :misli: 8)

Kad te vec zanima, onda GSXR  (y)
 
Tolca said:
Ili da ste jednostavno ufurani u svoj film i da ne vidite dalje od romde :rofl:

EOD  (y)

Kad te vec zanima, onda GSXR  (y)

gsxr je sirok pojam  (y)


a meni ovakav crni cbr uopce nebi smetal u garazi  (y)
 
RC46 said:
gsxr je sirok pojam  (y)


a meni ovakav crni cbr uopce nebi smetal u garazi  (y)

Ili crno/bijela kombinacija, ta mu isto pase  (y)

gsxr1000, posto se vec govori o litrama  :D
 
a ovakav mi je naj lijepsi  :mrgreen: a u zivo motor uopce nije ruzan kao na slikama  (y) malo je neobican  (y) ali jedina zamjerka po meni je kad sam sjeo na nju stvarno je mala za tu klasu ,i stara je imala hidraulicni kuplung a nova ima sajlu  :palacdolje:
 
liberty said:
ne razumijemo ni njihov humor - pa smo još uvijek živi

CBR 2008 je najprodavanija 1000-ica i u Italiji, a i kod nas, koliko god mi mislili da je ružna. Kod nas je doduše bio i bitan faktor akcijske cijene veči dio godine
 
joke said:
CBR 2008 je najprodavanija 1000-ica i u Italiji, a i kod nas, koliko god mi mislili da je ružna. Kod nas je doduše bio i bitan faktor akcijske cijene veči dio godine

pa kad malo bolje pogledas  :misli: meni je taj novi cbr puno lijepsi od nove r1  :mrgreen:
 
sta se mene tice novi cbr1000 je najlipši R u klasi (y)
a pogotovo mi se svidja novi znak
 
Status
Not open for further replies.