omiljen motor u velikoj britaniji je....

Status
Not open for further replies.
RC46 said:
pa kad malo bolje pogledas  :misli: meni je taj novi cbr puno lijepsi od nove r1  :mrgreen:
je al ni jedan nije nista posebno ... na cbra se uzivo priviknes pa ti nije ruzan toliko koliko se pljuvalo po njemu... a za r1 cemo vidit  :mrgreen:
 
honda xr said:
sta se mene tice novi cbr1000 je najlipši R u klasi (y)
a pogotovo mi se svidja novi znak

to je u biti stari znak ,ak mislis na krilo  (y)
 
CBR je ružan motor samo nekolicini ljudi sa foruma koji graču uvijek jedno te isto  :mrgreen: Tko god je vidio taj motor uživo zna da je taj motor ne samo lijep već umjetničko djelo, spoj dizajna, snage, brutalnosti i funkcionalnosti kakav neće nitko imat osim iduće honde  (y)  Na veliku žalost fanova GSXR-a, on nije imao nikad ništa od toga, obični japanski motor bez ikakvog karaktera, kao i neki stariji cbr-i prije ovog...

Meni samo žao što šestica nije krenula stopama većeg cbr-a  :D
 
aurellie said:
CBR je ružan motor samo nekolicini ljudi sa foruma koji graču uvijek jedno te isto  :mrgreen: Tko god je vidio taj motor uživo zna da je taj motor ne samo lijep već umjetničko djelo, spoj dizajna, snage, brutalnosti i funkcionalnosti kakav neće nitko imat osim iduće honde  (y) 

ajde da se i ja složim sa tobom koji put  :mrgreen:
 
Ja se ne slažem, na forumu ima ljudi kojima se ne sviđa, ali uživo ih je puno, puno više, bar u Splitu. Isto je lako pokazati ili dokazati i lačkim pogledom na cestu, te utvrditi da ih ima 2 ili 3 komada, od kojih je jedan test vozilo prodavača (do nedavno).
Napominjem da sam imao i Horneta i CBR1000RR, te mi se generalno ne sviđa novi stil Honde, da nebi opet ko spominjao nepotrebno Yamahu
 
joke said:
Napominjem da sam imao i Horneta i CBR1000RR, te mi se generalno ne sviđa novi stil Honde, da nebi opet ko spominjao nepotrebno Yamahu

Imao si starog CBR-a kojem su dodirne točke sa novim CBR-om valjda to što oba imaju 2 kotača. Stari CBR je bio dosadan, a za ovog čak i ekipa iz MP kaže da je prejak  :mrgreen: što i jest istina jer na stolu ostali motori izgledaju kao igračke u usporedbi sa ovim. Dakle, za najmanje para dobiva se najbolji motor u klasi, i preostaje jedino dizajn kao subjektivni faktor hoće li osoba kupit motor ili ne. Sudeći po prodajnim rezultatima, dizajn je ipak na ljepšoj strani  :mrgreen:
 
Stari latini su rekli, a drug Alien bi se jamačno složio sa njima:
De gustibus non est disputandum. :mrgreen:

Meni je npr. u početku bila prestrašno ružna, sada mi je vrlo lijepa iako ima nešto apsolutno začudno u sebi. To začudno je u najmanju ruku čini drugačijom, a to začudno je onda čini ljudima ili najljepšom ili najružnijom u klasi. Nisam čuo da je nekome samo bezvezna.
:mrgreen:

Ne spominjem jamahu :LOL:
 
aurellie said:
Imao si starog CBR-a kojem su dodirne točke sa novim CBR-om valjda to što oba imaju 2 kotača. Stari CBR je bio dosadan, a za ovog čak i ekipa iz MP kaže da je prejak  :mrgreen: što i jest istina jer na stolu ostali motori izgledaju kao igračke u usporedbi sa ovim. Dakle, za najmanje para dobiva se najbolji motor u klasi, i preostaje jedino dizajn kao subjektivni faktor hoće li osoba kupit motor ili ne. Sudeći po prodajnim rezultatima, dizajn je ipak na ljepšoj strani  :mrgreen:

Samo htjedoh reči da kao netko tko je bio vezan sa slovima RR imam više podloge za priču od tebe sa slovom F.
Kužiš :misli:
 
mislis rrr  :mrgreen: ako pratis povijest modela i marke  :mrgreen: prvo je bio cb pa je dobio jedno r ,da bi na kraju imao tri r  :LOL: i honda je rijedak motor sa RRR  :LOL:
 
ma meni je ova nova fakat prejebena, najviše mi se sviđa kako je fino obrađena, npr ona slova CBR na bočnim oklopima i onaj prejebeni logo utisnut na rezervaru, samo sam se isto nadao kako je već netko rekao da je nova 600rr trebala ići tim putem, no valjda 2010./11. bude.....
 
aurellie said:
CBR je ružan motor samo nekolicini ljudi sa foruma koji graču uvijek jedno te isto  :mrgreen: Tko god je vidio taj motor uživo zna da je taj motor ne samo lijep već umjetničko djelo, spoj dizajna, snage, brutalnosti i funkcionalnosti kakav neće nitko imat osim iduće honde  (y)  Na veliku žalost fanova GSXR-a, on nije imao nikad ništa od toga, obični japanski motor bez ikakvog karaktera, kao i neki stariji cbr-i prije ovog...

Meni samo žao što šestica nije krenula stopama većeg cbr-a  :D

(y) konačno nekaj pametnog
 
joke said:
Samo htjedoh reči da kao netko tko je bio vezan sa slovima RR imam više podloge za priču od tebe sa slovom F.
Kužiš :misli:

RR ili F, svakako je jasno da RR-a 08 nisi ni vidio, kamoli sjedao na njemu, a kamoli tek da si đir napravio. Jer da jesi, znao bi da je u usporedbi sa ovim R1 umiljati sport tourer  :LOL:
 
aurellie said:
RR ili F, svakako je jasno da RR-a 08 nisi ni vidio, kamoli sjedao na njemu, a kamoli tek da si đir napravio. Jer da jesi, znao bi da je u usporedbi sa ovim R1 umiljati sport tourer  :LOL:
Pazi ovo: radi u Yamahe a vozi Hondu. Pa nemojte ga još tirat da prizna da je bolja.
 
još jedna tema o hondi  :eek:hne:

za dobrim konjem se prašina diže    -- jel to uvijek tako

 
Horny said:
Ajde fala bogu da je netko prepoznao kvalitetu i dizajn  :wink:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

nekad davno je homda i bila možda najkvalitetnija među japancima ali ta vremerna su daleko iza nas :wink:

rednyaW said:
ma moze pna imat i 9000 konja... ruzna je u picku materinu!!!!!!!!
prvi pametan :mrgreen:
aurellie said:
RR ili F, svakako je jasno da RR-a 08 nisi ni vidio, kamoli sjedao na njemu, a kamoli tek da si đir napravio. Jer da jesi, znao bi da je u usporedbi sa ovim R1 umiljati sport tourer 
štoviše mislim da je čoper :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mislim da bi admin trebao stavit neki popup prozorcic,kao kad dobijes pm, sa pitanjem VOLIS HONDU i ako kliknes na NE,da te preusmjeri na google.
S tolikim trubljenjem u hondi u skoro svakoj temi kao superiornom motoru pocinje ici na zivce ko jokino samohvaljenje kao prodavaca i jamahi kao najboljem motoru. Mislim svaka cast svima,ali cahones do poda.
 
Tam je 300 dana u godini magla,tak da je pitanje jesu li oni to dobro videli, pa izabrali.
 
Status
Not open for further replies.