Oopet ja,kacige u trstu

Pedrosa

New member
postavio sam već sličnu temu...ugl znam samo za motoracing i motostar...
ali u motoracingu imaju smao agv i x-lite a u motostaru hjc ali ne model koji bi ja (HQ-1  8) 8) 8) 8) )...
e sad,jel znate još koje dućane,jer stari se napokon pokrenuo,rukavice sam uzeo pa bi sad trebali po kacigu i čizme u subotu,ali šta ako dođem tamo i ne nađem niš,pa zato pitam ako neko zna...hitno je...do petka...molim vas  :D
 
demza said:
HQ-1 ti je cijena vani ista kao kod nas.
Da,samo što cijela familija ide u trst za vikend pa je reko stari ajde da ti to sad uzmemo,u Ri je nema a do Karlovca me neće vozit...
Ma nisam se ograničio na HJC,uzet ću šta bude povoljnije,nego pitam za dućane jer ono za što ja znam tamo nema to što mi treba...
AGV nikad više a od X-Lite imaju samo x-601
 
pa naruci u malom motu ili moto grand prix u rijeci i kaciga ti je drugi dan tamo,ne moras do klc cijena ti je ista

s.
 
bravo said:
pa naruci u malom motu ili moto grand prix u rijeci i kaciga ti je drugi dan tamo,ne moras do klc cijena ti je ista

s.
aaaaaaaaaaaaaaaaa  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
hvala puno care (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
uopće nisam znao,odkad mali moto ne drži apriliu više ne zalazim tamo,očito dosta dugo i previše  :?
samo ne znam ovaj,kako probat ako je nema  :?
 
Imaš u eurorentu na Kantridi schark,a može se nabavit i druge.Mali moto - Rubeši i Lovran - Hjc kacige.
 
kaciga je 500€ u originalu tako da bravo "bravo" kod tebe je jeftinija
ali mi je snižena na 400,još lik da za 380
plus i čizmake uzeo  8)
 
svaka cast imas definitivno izvanredan sljem (y) (y) (y),takva je ista i moja samo  full carbon bez grafike sa iridium srebrnim vizirom  :D :D

drago mi je da si uzeo tu kacigu jel je izvanredna,vidjet ces i sam (y).

pozdrav


s.
 
bravo said:
svaka cast imas definitivno izvanredan sljem (y) (y) (y),takva je ista i moja samo  full carbon bez grafike sa iridium srebrnim vizirom  :D :D

drago mi je da si uzeo tu kacigu jel je izvanredna,vidjet ces i sam (y).

pozdrav


s.
vidio...ma išao sam đir odmah...ne znam  šta da kažem  (y) (y) (y) (y) (y) (y)
i svaka čast za cjenu,prva stvar koju sam vidio za motore a da je jeftinija u hrvatskoj  (y) (y) (y) (y)
 
Billy the Kid said:
kaciga je 500€ u originalu tako da bravo "bravo" kod tebe je jeftinija
ali mi je snižena na 400,još lik da za 380
plus i čizmake uzeo  8)

Super povoljno! (y)

Koliko si dao za cizme (B2 ili Vertigo)?
 
Robischa said:
Super povoljno! (y)

Koliko si dao za cizme (B2 ili Vertigo)?
vertigo,180 €