Open Bike Event - Novi Vinodolski, 24.-26.042015.

Added to Calendar: 24-04-15, 25-04-15, 26-04-15

Fukas mortadelu  :mrgreen:

Slatko  :0648:
 
Jooj, vas dva.
Pa i svako dijete zna da uvijek slatko...poslije finog i velikog sendviča od mortadele.  :mrgreen:
 
Imate li kakav broj za rezervaciju soba, ili da se javimo tajniku Peri  :D
Sutra jos radimo pa dolazimo tek izmedju 18 i 19h. Mozda se nadje nesto slobodno, obzirom na cijenu od 10 eura.
 
I jučer je u Rijeci kiša padala u više navrata i to dobro. A u Novom nije pala ni kap ... cijeli dan je bilo sunce.
A prognoza danas za Rijeku je lagano oblačno ... šta će tek onda biti u Novom.  (y)
Samo se treba maknuti iz Ri, proći Kraljevicu i tamo je skroz druga klima.
 
Trenutno neki oblaci, ali nije bed  :mrgreen:
 
,,,,
 
..... (y)
 
još malo... :mrgreen:
 
Jedno veliko hvala momcima iz LAW RIDERS na smjestaju,gostoprimstvu i ostalome... (y)
Veliki pozdrav od MK SVETI JURE (y)
 
https://www.youtube.com/watch?v=PVGIW-ALX6I

prvi dosli i zadnji otisli,ako ne racunamo kamion Bavarije... :mrgreen:
 
Evo i moji kratki osvrt.
Meni je bilo super...super ekipa, konačno ok vrijeme, brdo poznatih starih faca. Dobra klopa i cuga.
Za one koji nisu bili evo mali dijelić atmosfere ...

http://youtu.be/SWqr4JLmJfs

Javio bih se ja još jučer, ali u zadnje vrijeme ratujem sa kompićima. Svi mi nešto štekaju, pa nikako da bar ovaj jedan filmić uploadam. Ali evo, uspio sam.
A i glupe slike su mi u .jpeg umjesto u .jpg i ovo smeće mi ih nije dalo dignuti tu.

Ja ću se ubiti ...opet isto.

P.S. Update ... izgleda da sada sa ovog trećeg kompa idu ...  :eek:pakoljut:  :fuj: Kakva tlaka  :palacdolje:
 
Modesty40 said:
čemu tuga, pa bit ću tamo  :mrgreen:

Inače, Miss M me toliko ignorirala da mi je već bilo i glupo...a tu se pravi fina...frendica.
A ja pokušavao skrenuti pažnju na sebe na 100 već provjerenih načina. I NIŠTA.

A do nje doći ... prije bi se probio do Obame i poljubio ga u čelo.  :mrgreen:
 
:LOL: :LOL:

meni je isto bilo super, vidjela neke ljude nakon dužeg vremena, nenamjerno ignorirala neke,
čak je i mrvicu čagice bilo  :mrgreen:

koga nije bilo, nek mu bude krivo  (y)
 
Uz članak iz NL da se zahvalim u ime moto kluba Law Riders i njegovih članova.
Veliko hvala svim moto klubovima, bajkerima i bajkericama, civilima, svim prijateljima moto kluba Law Riders što ste svojim dolaskom uveličali Open Bike Event 2015.
Moto klub Law Riders Novi Vinodolski