Opet cetri drzave u jednom danu.

fredi said:
Za Floyda
Mogal si stat deset minuti da se pozdravimo i popijemo kavicu,ali nema veze bit će još dana i putovanja  (y)

Drugi put obavezno stajem! (y) Vidimo se. Ako budeš od volje ti i 33 dođite kod mene pa idemo do CG u 10 mj!
 
Za Aliena.
Reka sam mu ja da si me ti poslo i konobar te zna. Odma mi je donesel u salveti kvarat lepinje sa necim crnim i reka:( gurajuci mi to ispred nosa) " Evo dok cekas, teleca dzigerica za probat"


Za Floyda. Evo loto sam uplatia a godisnji imam jos taman.    (y)
 
floyd said:
Drugi put obavezno stajem! (y) Vidimo se. Ako budeš od volje ti i 33 dođite kod mene pa idemo do CG u 10 mj!
Znaš da bi mogal i poć  :misli: ali ništa neću obećat u naprid.Kad bude aktuelno se čujemo.
 
33 said:
Za Aliena.
Reka sam mu ja da si me ti poslo i konobar te zna. Odma mi je donesel u salveti kvarat lepinje sa necim crnim i reka:( gurajuci mi to ispred nosa) " Evo dok cekas, teleca dzigerica za probat"


Za Floyda. Evo loto sam uplatia a godisnji imam jos taman.    (y)

Viš da san poznat i izvan granica Lijepe naše...doduše kad malo bolje pogledan: pa di su meni granice...svemir...??  :misli:

:mrgreen:
Glavno da si proba đigericu  (y)
 
Izgleda da ćemo morat organizirat posebne sobe za bajkere kod "Braći Mujić" da na se ne bi događalo da nema slobodnih. Žao mi je što je Banana ispala tako loša. Pretražit ću još neka prenoćišta čisto da imamo rezervu ako "Mujići" nekad u budućnosti budu pretrpani.
Puno sreće prijatelju!
 
robe said:
Izgleda da ćemo morat organizirat posebne sobe za bajkere kod "Braći Mujić" da na se ne bi događalo da nema slobodnih. Žao mi je što je Banana ispala tako loša. Pretražit ću još neka prenoćišta čisto da imamo rezervu ako "Mujići" nekad u budućnosti budu pretrpani.
Puno sreće prijatelju!

Pozdrav tebi Robe.
Soba kao soba,meni nista ne smeta. Nisam ni spominjal da je kupaona,recimo,slaba.Eto ti nebi stal ispod tusa jer nisam ni ja i fali rozeta na tusu i tak to. No, najgore je da cielu noc tuda turiraju aute i JAKO je bucno.U cetri ujutro pocne pijaca a odma posle radovi na visokogradnji koja je 20m zracne linije. Ja sam malo otvaral prozor pa spal i tak stalno, jer sam sve cul i preko zatvorenih prozora. Kasandra je spala sa cepovima.Ta baustela bude jos neko vrijeme i zato ne preporucam taj smjestaj. Dorucak je ok bil. Soba u mlinima nije nista bolja bila no tiha,mada je skoro uz magistralu.Po zimi tih problema nebi bilo,naravno.