OPET MI JE UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN!!!

Meni je najbolje što je cijeli forum sada napao vlasnika, pa sve da je ostavio ključ u bravi s kontaktom zašto itko ima pravo dirati tuđi motor?
Ostavio tako 3h sata motor ispred Trakošćana, al to je Aprilia pa niko nije ni gledao :mrgreen:
 
ni da 200 eura zatakneš za sic, ko guba..

received_581359953394185.jpeg
 
Ja sam jednom na Versysu ostavio ispred zgrade kacigu, rukavice i kljuc u bravi. Nisam ni skuzio do jutra kad sam krenuo na posao pa bila panika dok sam trazio kacigu. Srecom, nikome nije bilo zanimljivo jer zivim u mirnom susjedstvu.
 
ma ako ga je on namirio ukrast, moš ti ne znam što stavit...kradu auta kako im šune, di motor neće...
 
ma ako ga je on namirio ukrast, moš ti ne znam što stavit...kradu auta kako im šune, di motor neće...
Neznan jese ovo vlasnik osigura protiv krade ili je platilo prednje kolo
 

Attachments

  • 9CD1C3A4-EC70-4ACF-8D1B-FF8500A3CABC.jpeg
    9CD1C3A4-EC70-4ACF-8D1B-FF8500A3CABC.jpeg
    3.5 MB · Views: 0
Meni je najbolje što je cijeli forum sada napao vlasnika, pa sve da je ostavio ključ u bravi s kontaktom zašto itko ima pravo dirati tuđi motor?
Zato što prilika čini lopova a on bi kao vlasnik morao učiniti sve da minimalizira mogućnost krađe. Al jbg, napravio je sve kako treba pa smo odustali od cipelarke iako su koleđice već bile na nogama. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Kiki_Rotten
Ja cu benellia sigurno, vec pise moje ime na sicu 😂😂😂
morat ćeš ženu obraditi jer ga pokrila plahtom i zabranila prodaju, a već bi bio i u dnevnoj da ide kroz balkonska vrata 🤣🤣
 
Zato treba voziti Harleya. Ako ti ga ukradu, lako ga je pronaci. Samo pratis trag ulja :mrgreen:
Nije Harley samo
Svaki europski motor
Musashi spominje kamera a nasa ga je po verglanju….lola gavisa palit pa nikako
Benve je to…..
😂😂😂🤪🤪🤪
 
I to sto kazes. Al kod japanaca je drukcije
Ako ti ukradu npr. Hondu CBR 1000, onda si bas najebao - uljni trag mozda 10m i nema ga vise (potrosila ulje). A vjerovatno ga je vec falilo i na pocetku guranja
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: exfreerider