opet pad!!!

Frane_900ss

Member
mater i ćako oko 17:15 vozili su se od Samobra prema Sloveniji i dva auta ispred njih neki frajer sa renault 4 pokupio motoristu,stari je izasao iz auta kao svaki savjesni vozac pomogao unesrecenom, motorista se žalio na bol u ruci i nozi  .
stari nije znao prepoznati motor ali mu se cini da je suzuki. :(

ljudi polakše! :x
 
Frane_900ss said:
mater i ćako oko 17:15 vozili su se od Samobra prema Sloveniji i dva auta ispred njih neki frajer sa renault 4 pokupio motoristu,stari je izasao iz auta kao svaki savjesni vozac pomogao unesrecenom, motorista se žalio na bol u ruci i nozi  .
stari nije znao prepoznati motor ali mu se cini da je suzuki. :(

ljudi polakše! :x
motorist je isao brzo????
 
Frane_900ss said:
nije stari obracao pozornost.
kaze da se samo nasao ispred njega..
dobro da je tvoj stari naisao...i da nije naletio na njega...
 
znas kako je...pocela sezona,poceli padovi....
 
bikerboy said:
nažalost bude ih sve više :( :( :(

nadam se da bum mene to zaobišlo :moli:
,,e sad,,zavisi u kojoj si skupini bikera
,,el u onj koji su pali
,,il koji će  pasti
 
Zorro said:
,,e sad,,zavisi u kojoj si skupini bikera
,,el u onj koji su pali
,,il koji će  pasti
ja sam u onoj koji su već pali :( :( i nadam  se da bu mi to ostao jedini pad u životu
 
bikerboy said:
ja sam u onoj koji su već pali :( :( i nadam  se da bu mi to ostao jedini pad u životu
,,i ja sam od tih,,3-4 sitna padića  8)
,,a čini mi se da imamo iste želje  :mrgreen:  (y)
 
ljudi moji,znate svi kako to ide , kad se najmanje nadaš!

Iznenađenja dolaze iznenada!! :mrgreen:
 
matej said:
ljudi moji,znate svi kako to ide , kad se najmanje nadaš!

Iznenađenja dolaze iznenada!! :mrgreen:

bas tak :wink:
 
svaki put u gradu,i nikad kad sam zasluzio,(citaj: vozio nenormalno,bokario,radio pizdarije :D )nego nenadano   :palacdolje:
jednom kriva cesta, iti sam se posklizao i pao kad sam isa dignit motor (ispustali idioti kanalizaciju,gore od ulja je bilo),drugi put pijani idiot u autu koji me pomeo i pobjegao,i onda 2 puta po ljutoj kisi,jednostavno nisam moga stati,a pjesak je pretrcavao na moje zeleno po pljusku,drugi put samo kliznio na skretanju s 10 na sat,jer je potop bio.
i sve to u 5 mjeseci :D je da sam napravio 12000 km u tih 5 zimskih mjeseci,al eto ;)
 
bila sam drugi,tj treci auto na mjestu te nesrece!

prvi auto, kreten, je stao, VIDIO motorista da lezi na cesti i PRODUZIO dalje peder!

zvala sam policiju odma, i da posalju hitnu, motor je bio yamaha xjr 1300.
sto se tice okolnosti nesrece, VIDJELA sam sve, stari ofucani smrad u renolceku 4 je isao skrenuti lijevo, ZAKOCIO, i onda OPET krenuo. u tom trenutku je covjek sa xjrom bio na cca 15 metara od njega. motorist se nije vozio brzo, mozda 70 (a na tom dijelu svi gare kolko ide), krenuo je kociti,zblokirao prednji i zabio se u straznji kraj renola... auto se zavrtio za 180 stupnjeva.

xjr se odbio i produzio lijevo, a vozac je preletio ravno. isla sam odma do njega, ljudi iz drugog auta su odma donijeli dva jastucica i podmetnuli mu pod glavu.
drzao se za nogu i u takvom polozaju je ostao. kroz poderane traperice je strsala van kost,i to ne polomljena nego ko izbijena iz koljena van, jako jako gadno.
hitnoj je trebalo pun qrac da dodje, vec sam ih drugi put zvala kad su taman dosli.
pitao me covjek dal krvari noga, rekoh ne (a stvarno je samo mrvicu krvarilo), pitam ja njega jel ga boli, kaze da samo malo. bio je u soku sav, ali je lezao mirno.
kad je dosla hitna nisu znali kak da ga imobiliziraju dovoljno da se moze micat, ta noga je stvarno gadno izgledala.

uglavnom, vec spomenuti smrad iz renolceka je doso do motorista i poceo objasnjavat kak ga nije vidio (NIJE MU POMOGAO NISTA, ISAO SE PRAVDATI!! )... sto je moguce da je djelomicno istinito, jer je sunce taman picilo iznad ceste. medjutim on JE zakocio, a motorist mu je BLICAO bas zato da ga vidi. pretpostavljam da nije procijenio koliko je motor blizu. a stvarno se nije brzo vozio.

odma me pitao da kak je motor ( :mrgreen: )... dok su ga trpali u hitnu nabrzinu mi je izdiktirao broj mobitela, rekla sam mu da cu se pobrinut za motor.
u medjuvremenu su stali jod dva poznata na motorima, igor i petric, medjutim niko od nas nije poznavao covjeka.
zvala sam boola da dodje po moj auto i ode po prikolicu jer sam morala ostat da policija napravi ocevid.
kad se vratio natrpali smo motor na prikolicu i otpeljali ga covjeku doma... bilo nas je frka da nebu zena doma...
poslala sam par poruka ovome u bolnici, odgovorio samo da se jako zahvaljuje, ali nije mi reko kak je  :(

 
Tea said:
bila sam drugi,tj treci auto na mjestu te nesrece!

prvi auto, kreten, je stao, VIDIO motorista da lezi na cesti i PRODUZIO dalje peder!

zvala sam policiju odma, i da posalju hitnu, motor je bio yamaha xjr 1300.
sto se tice okolnosti nesrece, VIDJELA sam sve, stari ofucani smrad u renolceku 4 je isao skrenuti lijevo, ZAKOCIO, i onda OPET krenuo. u tom trenutku je covjek sa xjrom bio na cca 15 metara od njega. motorist se nije vozio brzo, mozda 70 (a na tom dijelu svi gare kolko ide), krenuo je kociti,zblokirao prednji i zabio se u straznji kraj renola... auto se zavrtio za 180 stupnjeva.

xjr se odbio i produzio lijevo, a vozac je preletio ravno. isla sam odma do njega, ljudi iz drugog auta su odma donijeli dva jastucica i podmetnuli mu pod glavu.
drzao se za nogu i u takvom polozaju je ostao. kroz poderane traperice je strsala van kost,i to ne polomljena nego ko izbijena iz koljena van, jako jako gadno.
hitnoj je trebalo pun qrac da dodje, vec sam ih drugi put zvala kad su taman dosli.
pitao me covjek dal krvari noga, rekoh ne (a stvarno je samo mrvicu krvarilo), pitam ja njega jel ga boli, kaze da samo malo. bio je u soku sav, ali je lezao mirno.
kad je dosla hitna nisu znali kak da ga imobiliziraju dovoljno da se moze micat, ta noga je stvarno gadno izgledala.

uglavnom, vec spomenuti smrad iz renolceka je doso do motorista i poceo objasnjavat kak ga nije vidio... sto je moguce da je djelomicno istinito, jer je sunce taman picilo iznad ceste. medjutim on JE zakocio, a motorist mu je BLICAO bas zato da ga vidi. pretpostavljam da nije procijenio koliko je motor blizu. a stvarno se nije brzo vozio.

odma me pitao da kak je motor ( :mrgreen: )... dok su ga trpali u hitnu nabrzinu mi je izdiktirao broj mobitela, rekla sam mu da cu se pobrinut za motor.
u medjuvremenu su stali jod dva poznata na motorima, igor i petric, medjutim niko od nas nije poznavao covjeka.
zvala sam boola da dodje po moj auto i ode po prikolicu jer sam morala ostat da policija napravi ocevid.
kad se vratio natrpali smo motor na prikolicu i otpeljali ga covjeku doma... bilo nas je frka da nebu zena doma...
poslala sam par poruka ovome u bolnici, odgovorio samo da se jako zahvaljuje, ali nije mi reko kak je  :(

Respect

Goran Lepčin_Goc said:
Doasada nisam imal te nesreće pasti, a nadam se ni do daljnjega!

Nisam ni ja opal, ja sam zaspal na motoru  :(
 
Tea said:
bila sam drugi,tj treci auto na mjestu te nesrece!

prvi auto, kreten, je stao, VIDIO motorista da lezi na cesti i PRODUZIO dalje peder!

zvala sam policiju odma, i da posalju hitnu, motor je bio yamaha xjr 1300.
sto se tice okolnosti nesrece, VIDJELA sam sve, stari ofucani smrad u renolceku 4 je isao skrenuti lijevo, ZAKOCIO, i onda OPET krenuo. u tom trenutku je covjek sa xjrom bio na cca 15 metara od njega. motorist se nije vozio brzo, mozda 70 (a na tom dijelu svi gare kolko ide), krenuo je kociti,zblokirao prednji i zabio se u straznji kraj renola... auto se zavrtio za 180 stupnjeva.

xjr se odbio i produzio lijevo, a vozac je preletio ravno. isla sam odma do njega, ljudi iz drugog auta su odma donijeli dva jastucica i podmetnuli mu pod glavu.
drzao se za nogu i u takvom polozaju je ostao. kroz poderane traperice je strsala van kost,i to ne polomljena nego ko izbijena iz koljena van, jako jako gadno.
hitnoj je trebalo pun qrac da dodje, vec sam ih drugi put zvala kad su taman dosli.
pitao me covjek dal krvari noga, rekoh ne (a stvarno je samo mrvicu krvarilo), pitam ja njega jel ga boli, kaze da samo malo. bio je u soku sav, ali je lezao mirno.
kad je dosla hitna nisu znali kak da ga imobiliziraju dovoljno da se moze micat, ta noga je stvarno gadno izgledala.

uglavnom, vec spomenuti smrad iz renolceka je doso do motorista i poceo objasnjavat kak ga nije vidio... sto je moguce da je djelomicno istinito, jer je sunce taman picilo iznad ceste. medjutim on JE zakocio, a motorist mu je BLICAO bas zato da ga vidi. pretpostavljam da nije procijenio koliko je motor blizu. a stvarno se nije brzo vozio.

odma me pitao da kak je motor ( :mrgreen: )... dok su ga trpali u hitnu nabrzinu mi je izdiktirao broj mobitela, rekla sam mu da cu se pobrinut za motor.
u medjuvremenu su stali jod dva poznata na motorima, igor i petric, medjutim niko od nas nije poznavao covjeka.
zvala sam boola da dodje po moj auto i ode po prikolicu jer sam morala ostat da policija napravi ocevid.
kad se vratio natrpali smo motor na prikolicu i otpeljali ga covjeku doma... bilo nas je frka da nebu zena doma...
poslala sam par poruka ovome u bolnici, odgovorio samo da se jako zahvaljuje, ali nije mi reko kak je  :(
ja bi te izljubio sad :) ..tako je yebeno lipo cut da jos ima takvih ljudi koji su spremni takve stvari napravit za kolegu...svaka ti cast... znam koliko znace takve stvari kad nayebes... :(
 
bravo tea!  (y)

nadam se da ce se i motorist brzo oporaviti!  :wink: