Opet sudar!!!!

bez brige, brzina nije morala biti tako velika jer je to garant bio jedan od onih 50 godina starih traktora, prohrdalih i ko zna sta sve ne..

znam tipa koji je prepilio kombi u slicnom udesu, ali je prezivio na svu srecu, danas vozi auto za invalide jer nema jednu nogu...

ljudi polako po zagorju i tim njihovim zavinutim cesticama, uglavnom je vidljivost nikakva!
 
evo par slika 999 pada na : http://forum.svijetskutera.com/viewtopic.php?t=4143

žao mi lika ali zbilja po toj cesti punoj prometa i hrpe ducana di stalno neko izlazi furat se po zadnjem :shock:
 
Grom i pakao! Ne opet :cry:
A prije par dana smo komentirali tu prokletu staru samoborsku, i evo opet vraga...
 
ajme, taj dio sam preskocio, kako je s toncijem???

i smrc.. bio prekrasan motor, ali njih ce jos biti, samo nek on bude dobro...
 
i1 said:
bez brige, brzina nije morala biti tako velika jer je to garant bio jedan od onih 50 godina starih traktora, prohrdalih i ko zna sta sve ne..

znam tipa koji je prepilio kombi u slicnom udesu, ali je prezivio na svu srecu, danas vozi auto za invalide jer nema jednu nogu...

ljudi polako po zagorju i tim njihovim zavinutim cesticama, uglavnom je vidljivost nikakva!
traktor nije niš drugo neg motor i 4 kotača. aj ti prepolovi blok motora :wink:
 
ma je.ote samoborska neću se više onuda vozit zbilja izlaze auti iz sporednih ulica ko muhe bez glave, na svijetskutera sam vidio da je ovaj s dukcem pao par metara od mog mehaničara


R.I.P. varaždinec
 
joj joj ako netko vidi barba tončija neka mu pozeli brz oporavak.........
a r.r R.I.P.
 
Ako neko zna pouzdano u kakvom je Tonči stanju,molim nek se izjasni ovdje!
 
Jucer situacija: Idem prema ZG-u i na preglednom dijelu ceste izvan naselja vozim nekih 120 i naravno skuzim traktor u polju kak ide prema cesti, skuzio sam ga bar 500 m prije, smanjio gas i gledam ga, i on naravno mene nije skuzio, a vidio me sigurno i pravac na cestu pred mene, ali sam vec bio na nekih 60-70, i na kocnicu, zatim na sirenu i jos on nesto mase rukama, a prilazio sam mu bar nekih 20 sekundi da me mogao vidit!!!! ali rakija čuda ćini!!!!!

Zato PAZITE SE TRAKTORISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ma ne samo trakotorista nego svega!

jucer sam isao doma s posla i na raskrizju kod ljubljanice mi je zena naletila ravno na mene. nekako sam uspio ostat na motoru a njoj sam polomio totalno retrovizor. i sav u soku stao sam sa strane cekajuci da i ona stane pa da vidimo jel sve ok. no zena je samo nastavila vozit. nisam mogao vjerovat pa sam isao za njom i rekao joj da stane sa strane, sad vec lud od bijesa. ona nije htjela. onda sam ju pratio pa kad je to primjetial stala je sa strane. ja sam dosao pored nje i samo je upitao pa zar niste mogli bar reci oprosti il nesto?
mislim ko da nije dovoljno sto vecina vozaca uopce ne gleda na nas nego nas jos i kad zajebu ignoriraju.
uglavnom, svaki put kad se vozim kroz grad i kad mi se auto pomakne da ga prodjem ja mu se i zahvalim. svaki auto koji se vozi tocno po sredini ja mu kazem da pazi i da se makne ako vidi motor iza njega. ono sto zelim reci da ocito moramo sami upozoravati vozace kad sami nisu svjesni opasnosti koju nam predstavljaju.

a nazalost nekad se dogodi i ovako nesto sto se dogodilo s tim deckom!
za njega samo mogu napisati, laka mu zemlja, RIP :|
 
Na Samoborskoj konstantno motoristi voze brzo i preticu aute po default-u, sto je losa politika, jer bas na toj cesti ima puno sporednih ulica, ducana, servisa, itd, pa ljudi cesto nepredvidjeno izlaze ili ulaze na cestu.

Osim toga sam primjetio da zimi asfalt na Samoborskoj zadrzava vlagu, pa bude poledica, pa se sklize cim das malo gasa. :mrgreen:
 
i1 said:
bez brige, brzina nije morala biti tako velika jer je to garant bio jedan od onih 50 godina starih traktora, prohrdalih i ko zna sta sve ne..

znam tipa koji je prepilio kombi u slicnom udesu, ali je prezivio na svu srecu, danas vozi auto za invalide jer nema jednu nogu...

ljudi polako po zagorju i tim njihovim zavinutim cesticama, uglavnom je vidljivost nikakva!
ja ti poznam dobro tu cestu i to gdje se dogodilo ti je ravnina nekih 5 km, na istoj cesti prije par tjedana neki decko pao s motora i nedavno ga iskljucili s aparata,prosle godine autom tip sa preko 200 km/h sletio usred sela i zabio se u terasu kafica i kucu i zapalio,pa za zakljucit je da je izgleda cesta prokleta , samo zbog svoje ravnice gdje svi op...de po gasu mislice da ce uociti na vrijeme kad se ono dese ovakve stvari!
 
upravo se cuo s tonchijem....ok je i kaze da ima samo vanjski prijelom ruke i da se nicega ne sjeca cijeli dan!!! niti da je sjeo na motor niti sto je jeo par sati prije toga....nicega! ocito mali potres mozga....

ali uglavnom sve je ok!
 
MONSTER said:
upravo se cuo s tonchijem....ok je i kaze da ima samo vanjski prijelom ruke i da se nicega ne sjeca cijeli dan!!! niti da je sjeo na motor niti sto je jeo par sati prije toga....nicega! ocito mali potres mozga....

ali uglavnom sve je ok!
Ajde hvala bogu :!: Sreća pa nije bilo gore.
 
Fenring said:
Na Samoborskoj konstantno motoristi voze brzo i preticu aute po default-u, sto je losa politika, jer bas na toj cesti ima puno sporednih ulica, ducana, servisa, itd, pa ljudi cesto nepredvidjeno izlaze ili ulaze na cestu.:

Da ne bi dan prošao nezanimljivo, i danas na samoborskoj sraz auta i motora (ZR-7 ili takvo što). Netko od ekipe iz Pit Stop-a. Ipak, mislim da nije ništa ozbiljno.