Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

prije mislim 2 godine (il 3) u novemi uboo kacigu na 50% i jos dosta toga bilo slicno snizeno (jakne, hlace...) pa sve cekam hoce li opet tak nesto biti
 
prije mislim 2 godine (il 3) u novemi uboo kacigu na 50% i jos dosta toga bilo slicno snizeno (jakne, hlace...) pa sve cekam hoce li opet tak nesto biti
Da
U Noveme san dosta toga od Dainesea uzea na 30%
Pratin svugdi
Sad san laganini u Louisa na akciji pazaria Dainese i Rukka….
Ima toga….ali problem je sta iman vec sve
Pocea san ne duplavat nego troduplavat stvari…..
Ne moze mi moto oprema stat u ormar pa odnesen u matere i oca…..pola tamo pola doma………
 
Da
U Noveme san dosta toga od Dainesea uzea na 30%
Pratin svugdi
Sad san laganini u Louisa na akciji pazaria Dainese i Rukka….
Ima toga….ali problem je sta iman vec sve
Pocea san ne duplavat nego troduplavat stvari…..
Ne moze mi moto oprema stat u ormar pa odnesen u matere i oca…..pola tamo pola doma………
Ja smrsavim pa poklonim dragim prijateljima..onda se zdebljam pa kupim 🤣..pa opet smrsavim pa se rjesim stvari..sad sam u fazi "debel sam,al sam zato nizak"😂 pa opet kupujem..i tako svake dvije tri godine
 
Ima li koja trgovina kod nas Berik opremu? Zainteresiran sam za njihove rukavice, ali imam malo čudne proporcije ruku i ne bih volio uzimati bez da probam.

Uzeo sam na kraju na blef, naručio na FC-Moto. Htio sam žute ali nije bilo u mojoj veličini pa sam uzeo plave. Ovo su prve rukavice u zadnjih dugo godina, bilo radne ili moto, koje mi odlično pristaju i dužinom i širinom. Puno bolje pristaju nego stare D1 Carbon od Dainesea. Uz to čini mi se da su malo deblje kože i mekše su iznutra tako da sam jako zadovoljan kupnjom.

AgsxQoz.jpg
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Dobro izgledaju, to mi se sviđa kad su malo "jače" izvana a iznutra ugodne, moram i sebi piknut nešto slično jer imam samo ljetne kratke i tanke
 
ima li di uzet onih(ne znam kako se zovu) pizdarija sta se navlace na patike zbog radi mjenjaca..liti obicno vozim u patikama, al mi nije bas s ovim prozracnim saltat..sve cekam kad ce mi mjenjac probit patike..
Kupio na aliexpressu za cca 20kn, odlična stvar, zaštitim si i čizmu da se ne troši kožni dio i ako sam u nekim mekšim tenisicama po gradu. Uglavnom nisam ga jednom zakačio dok sam išao krug i odletilo mi, odem u Viktora kupim i sutra dan se zagledam tamo di sam se vozio kad mi je odletilo i nađem ga :ROFLMAO:.
Uglavnom Oxfordov je dosta mekane gume, dok je ovaj sa alija tvrđi i to mi je bolje : https://www.aliexpress.com/item/32948018621.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7c965a8cfj5r42&algo_pvid=46791482-4ddd-4d4d-8091-ec2d2c7f8f05&algo_exp_id=46791482-4ddd-4d4d-8091-ec2d2c7f8f05-1&pdp_ext_f={"sku_id":"12000018617826480"}
Kad hodam sa tim samo maknem traku sa donje strane đona da se ne troši, a ostavim ovu na vezicama i evo već 3. godinu služi super, dobra stvar svakako za očuvat kožu na čizmi ili kad si u tenisici jer se inače brzo utisne i zaprlja tenisicu papučica od mjenjača.
 
  • Like
Reactions: LALA3
Upravo to, a meni krivo ko psu jer za max 10 nosenja sjebao svoje koje sam dugo trazio :mad:
 

Attachments

  • Screenshot_20211110_221041_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211110_221041_com.android.gallery3d.jpg
    1.1 MB · Views: 0
Uzeo sam na kraju na blef, naručio na FC-Moto. Htio sam žute ali nije bilo u mojoj veličini pa sam uzeo plave. Ovo su prve rukavice u zadnjih dugo godina, bilo radne ili moto, koje mi odlično pristaju i dužinom i širinom. Puno bolje pristaju nego stare D1 Carbon od Dainesea. Uz to čini mi se da su malo deblje kože i mekše su iznutra tako da sam jako zadovoljan kupnjom.

AgsxQoz.jpg
Si uzeo istu velicinu kao prijasnje rukavice ili si mjerio ruku?
 
Ja sam danas uzea u Pribudica, jaknu Revit Outbakc 3 na 30%
Jakna 3 sloja CE2 protektori, dobra ventilacija, za tu lovu, mislim da je dosta dobra kupnja.
 
  • Like
Reactions: seki22
Evo gledam baš berik spa rukavice bi piknuo, poštarina oko 130kn tako da ispadnu 630kn po trenutnoj akcijskoj i 15% black friday,redovna 1200kn, ako mi paše uopće 2xl jer nema xl veličine, gledam još pa možda nešto naručim napamet pa šta bude
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Ja sam danas uzea u Pribudica, jaknu Revit Outbakc 3 na 30%
Jakna 3 sloja CE2 protektori, dobra ventilacija, za tu lovu, mislim da je dosta dobra kupnja
Nema greske
Osobno njegujem drugaciji stil pa san se ponovia sa Dainese Mistica jaketon u Louisa i Revit eclipse
Dainese za laganini po gradu mada moze i van a revit za lito…….
Ima sad i u P&B eclipse na akciji ispod 1000 kn ali litnja jaketa nesmi mi bit crna pa nisan tu uzea…..
Ovih par dana triba gledat svugdi kakvi su popusti pa se opremit
 
Evo rukavica koje bi narucio, ispadnu 800kn sa poštarinom
Po njihovoj tablici trebam M (22-23cm) ja sam 23cm ali bi išao na L jer su negdje pisali da bi bilo bolje uzet mrvicu veće pa pošto sam na granici M-L idem na L. Ovaj model ima sve veličine i boje, meni se čini kao dobar izbor dužih kožnih rukavica za tu cijenu...
edit: alpinestars sp8 v2 je 750kn, ali mislim da bi ove morale bit puno bolje s obzirom da im je redovna skoro 2x skuplja 🤔
 
Last edited: