Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ima netko iskustva sa revit rukavicama? Zapelo mi oko za model sand, navodno kozne, ne zelim ih naruciti prije nego ih probam pa ako tko ima razlog kakav da ih ipak uzmem na blef ;) bio bih zahvalan
 
Ima netko iskustva sa revit rukavicama? Zapelo mi oko za model sand, navodno kozne, ne zelim ih naruciti prije nego ih probam pa ako tko ima razlog kakav da ih ipak uzmem na blef ;) bio bih zahvalan

Kvaliteta Revita je dobra, pitanje samo da li ce ti odgovarat velicina/kalup jer rukavice su mozda i zajebanije od kaciga sto se tice kalupa pa je pozeljno isprobat prije kupnje. Barem je moje iskustvo takvo sa rukavicama (imam dulje prste, pogotovo palac u odnosu na opseg sake pa mi je proba rukavica obavezna prije kupovine.
 
  • Like
Reactions: bianconero
Ima netko iskustva sa revit rukavicama? Zapelo mi oko za model sand, navodno kozne, ne zelim ih naruciti prije nego ih probam pa ako tko ima razlog kakav da ih ipak uzmem na blef ;) bio bih zahvalan
ja imam revit rsr4 kozne i zasada su odlicne, jedino sta sam ih platio 125 eura jer su mi hitno trebale i nije mi se dalo traziti.
bile su mi mrvicu mrvicu kratke u jednom prstu prva dva nosenja, ali doslo je na svoje. i to iako sam mislim uzeo broj vece nego sto je tablica preporucila
 
  • Like
Reactions: bianconero
E hvala na info, bolje da su malo vece to sam dobio savjet od svaba u nekom moto ducanu jos..

Ipak cu se strpit da ja to probam iako sam lak na obaracu kliku misa kad se kupuju moto asortimani :D pa i cijeli motori hahaha
 
ja ih imam i morao sam uzeti broj veći, inače nosim 2xl, a ove sam morao uzeti 3xl.
Najbolje bi mi pasale nešto između, najbolje isprobati.
 
  • Like
Reactions: bianconero
Vec klasicna prica...kad se ne vozi onda se kupuje 🤣
20231204_173645.jpg
 
ja ih imam i morao sam uzeti broj veći, inače nosim 2xl, a ove sam morao uzeti 3xl.
Najbolje bi mi pasale nešto između, najbolje isprobati.
Kod mene obrnuto, sve rukavice su mi uvijek bile XXL a jedino Revit XL. I pasu taman, problem je kod jakni, taman sam izmedu 52 i 54.
 
  • Like
Reactions: Octane
Ima netko iskustva sa revit rukavicama? Zapelo mi oko za model sand, navodno kozne, ne zelim ih naruciti prije nego ih probam pa ako tko ima razlog kakav da ih ipak uzmem na blef ;) bio bih zahvalan
Ja imam, kvaliteta top, imam i alpinestars i dainese rukavice uz to, alpinestars najlošiji, ali nije ni isti cjenovni rang ko revit i dainese.
Sve su mi L veličina, a alpinestars su zapravo namanje, one bi mi trebale XL, dok su revit i dainese “spot-on” fit
 
  • Like
Reactions: bianconero
Poslusao savjete ovdje sto se tice kvalitete pa kupio na blef revit zimske crater2 po tablici velicine sa njihove offisl stranice i kao salivene su, jako sam zadovoljan. Sad s njima na rijecku buru na sluzbena testiranja ;)
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Gledam kupiti ljetnu tekstilnu jaknu pa ako ima netko da ih je vidio/probao uživo da kaže koja se čini prozračnija.



Znam da ima i drugih full prozračnih jakni, ali ove su mi OK jer imaju i termo postavu ako zatreba po putu.
 
Gledam kupiti ljetnu tekstilnu jaknu pa ako ima netko da ih je vidio/probao uživo da kaže koja se čini prozračnija.



Znam da ima i drugih full prozračnih jakni, ali ove su mi OK jer imaju i termo postavu ako zatreba po putu.
Imas na primjer ako ti odgovara kozna Spyke jakna, tolko je prozracna da ti je na ispod 20 stupnjeva gotovo hladno.
 
Bitno je da ti kroj pase i da ima podstavu. Nije to termo nego kao deblji suskavac ali je sasvim ok. U kombinaciji sa tankom windstoper majicom u ljetnim mjesecima pokrije i do 17-18 stupnjeva.
Kozu i mesh na istoj jakni nisam probao.
 
  • Like
Reactions: Medo
Poslusao savjete ovdje sto se tice kvalitete pa kupio na blef revit zimske crater2 po tablici velicine sa njihove offisl stranice i kao salivene su, jako sam zadovoljan. Sad s njima na rijecku buru na sluzbena testiranja ;)
Taman tih dana sam i ja izasao buri na megdan sa Crater2, Hydro i Lava. Stavio u ruksak i mijenjao bas da vidim kakvim ce se pokazati. Sve su bile ok, za malo duze ture Lava je toplija ali je u ovim drugima i tanjima osjecaj puno bolji. Pogotovo kad se formiraju po ruci samo sto to onda znaci i slabiju zastitu od hladnoce.😄
 
  • Like
Reactions: bianconero
Gledam kupiti ljetnu tekstilnu jaknu pa ako ima netko da ih je vidio/probao uživo da kaže koja se čini prozračnija.



Znam da ima i drugih full prozračnih jakni, ali ove su mi OK jer imaju i termo postavu ako zatreba po putu.
Eno imas kod mosta u auto Hrvatskoj izbora kakvog oces,ja sam kupio tamo komplet textil...
 
  • Like
Reactions: Medo