Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Iz Vž sam,sad sam našel da ih viktor ima ,cifre negde oko 200 eura,slično ko i fc moto.Fala na sugestiji ,te hlače vrijede svakog centa.😎👍
 
Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Sve u svemu dobar razlog za novi auspuh ( da skinem tih par kg.. ) :mrgreen:
 
Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Sve u svemu dobar razlog za novi auspuh ( da skinem tih par kg.. ) :mrgreen:
Vrlo dobro opravdanje 😁👍
 
  • Like
Reactions: Bob Rock and Marin0
Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Sve u svemu dobar razlog za novi auspuh ( da skinem tih par kg.. ) :mrgreen:
Hm
Samo 4.6 kg
Pa toliko ima kozna jaketa sa svim protektorima….
 
Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Sve u svemu dobar razlog za novi auspuh ( da skinem tih par kg.. ) :mrgreen:
kupi manju žlicu 😂
 
Ako trazis kratke, ljetne rukavice, pogledaj i od Dainese Mig 3 Air model.
Jako udobne i lagane, full propuh po rukama :)



Ali racunaj da ovakve rukavice ne pruzaju pretjeranu zastitu. Ako hoces nesto ozbiljnije, onda gledaj kakve kozne sa otvorima za ventilaciju, tipa ove AS SP8 sto si postavio. Mada bih ja zaobisao AlpineStars… nakon 2 para njihovih rukavica ne mogu reci da su mi se pokazale pretjerano kvalitetnim… Ima boljih opcija tipa Held, Rev-It, Dainese…
 
Last edited:
Ako trazis kratke, ljetne rukavice, pogledaj i od Dainese Mig 3 Air model.
Jako udobne i lagane, full propuh po rukama :)



Ali racunaj da ovakve rukavice ne pruzaju pretjeranu zastitu. Ako hoces nesto ozbiljnije, onda gledaj kakve kozne sa otvorima za ventilaciju, tipa ove AS SP8 sto si postavio. Mada bih ja zaobisao AlpineStars… nakon 2 para njihovih rukavica ne mogu reci da su mi se pokazale pretjerano kvalitetnim… Ima boljih opcija tipa Held, Rev-It, Dainese…
Definitivno cu pogledati dainase. Ove krace se cini za po ljeti super ali bitnija mi je zastita nego to malo ugodnosti. Znas li mozda kakav je AS po kvaliteti ostale robe, mislio sam kasnije uzimati jaknu(koznu) i cizme njihove.
 
Definitivno cu pogledati dainase. Ove krace se cini za po ljeti super ali bitnija mi je zastita nego to malo ugodnosti. Znas li mozda kakav je AS po kvaliteti ostale robe, mislio sam kasnije uzimati jaknu(koznu) i cizme njihove.
Po meni je Dainese dosta bolji i kvalitetnije izradjen od AS.
Imam textil mesh od AS i na kraju ga zamijenio sa Dainese jer je po kroju, fitu i kvaliteti svjetlosnu godinu bolje.
Imam i kozno odijelo od AS, i njega planiram zamijeniti sa Dainese kada skupim para.
Cizme od AS su mi ok. Imam jedan par sportskih (mislim da je stari mx5 model ili tako nesto), sluze vec godinama bez nekih problema i nedostataka.

A ako hoces nesto jeftinije, pogledaj npr. Vanucci. To je Louisov brend ali solidnu opremu prave. Imao sam njihovo kozno odijelo koje me odlicno sluzilo nekih 7-8 godina. Zamijenio ga na kraju cisto da promijenim, a ne zato sto se pohabalo.
 
Last edited:
Od Louis brandova mogu preporučiti i Rekurv modele, kao neke modele za mlađe generacije. Većinom kozja koža i dobre kvalitete.
Ali ako želiš već uložiti 100-njak € razmisli i o Held rukavicama. Tu onda možeš, uz super kvalitetu, i dobiti dlan od klokanove kože. Od ljetnih modela npr. Desert II ili ove neke Louis Edition.
 
Trilobite parado jeans hlače.Jel netko naručivao skoro,Fc moto .Jel ima možda distributer tu kod nas da ne naručujem odozgo.
Ove moje dale su svoje.😎👍
dužan sam ti pivo, na temelju ovog pitanja sam ih otišao probat i kupio odmah

rješio 1k+km za vikend, kupit ću još jedne
 
dužan sam ti pivo, na temelju ovog pitanja sam ih otišao probat i kupio odmah

rješio 1k+km za vikend, kupit ću još jedne
Ja svoje čekam. Bio u Charlie-ju i naručio.
U katalogu sam vidio da imaju klasičan, uže(tight fit) i uske (slim).
I još se može izabrati dužina normalna i duga.
Našao ih na netu i mogu reći da sam prošao jeftinije.
A najvažnije je da se provozam usput.