Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Jaknu nosim M, iliti 50 velicinu. Koju da uzemem kisno jednodijelno, broj vece? L ili treba po istoj velicini? Hvala
Istu velicinu nosimo. Ja sam uzimao L, a nekada i XL ako je jakna glomazna sa vanjske strane.
Ali svakako ne bi bilo lose da probas obuci preko jakne koju nosis pa da budes siguran
 
  • Like
Reactions: bianconero
A jbg narucio bi preko neta, znaci na blef :D svakako L pa vratit za XL ako je mali jer da, nosit ce se preko jakne koja je malo veca sa svim vanjskim gabaritima
 
A jbg narucio bi preko neta, znaci na blef :D svakako L pa vratit za XL ako je mali jer da, nosit ce se preko jakne koja je malo veca sa svim vanjskim gabaritima
Pošalji im mail i pitaj što preporučuju za veličinu.
Neki shopovi imaju solidan support za naručivanje mailom.
 
  • Like
Reactions: bianconero
Moze preporuka za neke hlace? Iman odijelo ali jbg neda mi ga se navlacit uvik..ovako ako negdi idem sa suputnicom uvik sam u trapericama i jakni i iman as tenisice za voznju. Ali vidim ima kao i nekih casual moto hlaca. Pa mozda netko vec ima nekog iskustva za podilit o tome..(jbg godine pa malo vise i razmisljam ocito,prije se znalo u japankama vozit 😂)
 
Meni jesu.
Izmjeriš se po njihovim tablicama i ne možeš faliti.
Pogledaj širinu treperica, jer ih ima više.
Moje su slim fit.

Ovdje je razlika između širina:
Regular, slim, skinny.

Uzeo sam na kraju i mogu rec da sam prezadovoljan(y)
Mislim da cu probat jos koji model od njih
 
  • Like
Reactions: Spori
imaš tih đinseva u svakoj butigi moto opreme...
ja imam ljetne i zimske mesh hlače za malo dalje vožnje, ovo locco do kafane i kojeg restorana 20km od grada, sve sa običnim hlačama...
 
taman ovi vikend magla i kiša me na plitvicama uvatili pa do pola slovenije, 8 stupnjeva po mjeraču na satu...
nemam neku hi end opremu, kišno odjelo navukao, i ostao suh i topal.. ovi put uzeo i skijaške rukavice i nisam se zajeba...
 
Pogledaj moto traperice od Trilobita. Uzeo nedavno isto na preporuku s foruma i predobre su, preudobne. Nisu nešto tople ali obućeš duge gače ispod i riješeno.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Bas jucer vidija ovo gori pa cu si narucit. Otic najprije do louisa,ali koliko vidim ne drze ih uopce..al ima nekq akcija na jakne pa usput vidim i to dal imaju..
 
Bas jucer vidija ovo gori pa cu si narucit. Otic najprije do louisa,ali koliko vidim ne drze ih uopce..al ima nekq akcija na jakne pa usput vidim i to dal imaju..
Strpi se još misec dana i kreću rasprodaje.U Novemi san kupija full crne jeans gaće od Modeke,udobne za popizdit,kevlar ušiven do ispod kolina.Taman su za ova prilazna radoblja 👍