Oprema???

jojovz

New member
Posto je motorcek u garazi,sad je na redu nova oprema:eek:bleka,kaciga cizme,rukavice.. E sad je dvojba u pitanju,jel kupit dainese,ixs i slicne poznate marke il nest primjer iz lousa, pollo... Jer razlika u cijeni je dosta velika pa me interesira dal cijena ovih skupljih marki opravdava i kvalitetu il se najvise placa ime????? Po opremu bi isao u italiju il austriju pa me zanima koji su ducani dobri u Trstu i ima li netko tel brojeve ducana?
UF kolko pitanja :shock: :D :D :D
 
mislim da je blesavo bacati novce po vani jel vec danas imas kod nas hlaca od gorotexa za cca 800 kn sa podstavom i CE protektorima,a gorotex jakne su ti vec od cca 850 kn sa postavom i CE protektorima,kacige od 750 kn tako kad sve zbrojis, izgubljen dan šverc preko carine, mislim da te moze doci samo skuplje a sad na tebi je da odlucis a sto se tice imena, sve ti je to tu negdje,jel materijal je davno izmišljen samo sto ga neki drugacije zovu, nekome je gorotex nekome duratex a u principu sve je to isto jel svi si proizvođaći nemogu priuštiti da šivaju nekvalitetnu robu jel konkurencija je jaka.
Ne želim potaknut raspravu sta je bolje sta nije nego mislim da ako je skupo nemora biti bas i bolje od drugih.

pozdrav svima
 
2jojovz... pošto vidim da imaš namjeru kompletno se opremiti, znaći radi se o većoj cifri, odlazak preko granice ti je pravi odabir. Jedino što si, ako mogu reći, već pomalo zakasnio, da odradiš vrhunsku trgovinu... rasprodaje su u tijeku i dućani su već poluprazni, koliko sam čuo od ekipe, a kad se lageri isprazne, dolazi nova roba za nadolazeću sezonu.
Koliko vidim, stanuješ u Varaždinu i doslovno možeš skoknuti do Graza... popiti kavu i vidjeti što se nudi u Louis-u ili Hein-Gericke za početak, onda dalje po ostalim dučanima. Pozdrav
 
ne zaboravi da trenutno ima popusta 50% (kod nas) pa i više na kompletni asortiman odjeće i obuće a lageri se jako teško rasprodaju, znači, bit će tih stvari i za mjesec dana.....uz tako enormne popuste nudi se i mogućnost kupnje na rate.....odlazak van i nije tako isplativ kao prije......a o kvaliteti turbo jeftinih stvari u Louisu uopće ne želim trošiti riječi....
 
YAMAHA XJR said:
mislim da je blesavo bacati novce po vani jel vec danas imas kod nas hlaca od gorotexa za cca 800 kn sa podstavom i CE protektorima,a gorotex jakne su ti vec od cca 850 kn sa postavom i CE protektorima,kacige od 750 kn tako kad sve zbrojis, izgubljen dan šverc preko carine....

Covjek vozi CBR 954 RR, a ti mu savjetujes goretex i kacigu od 700 kn? :?: :?

Slazem se s bool-om, skokni prek granice i poglecni.. A vrijedi pogledati i kod nas. Za marku? .. neznam... tvoja odluka, al ja uvijek velim da "kolko para, tolko muzike", ljudi nisu zmislili prek noci i zato jer im je bilo dosadno.. Naravno, to ne mora biti uvijek tak, al smatram da u vecini slucaja je.
+ na kacigi savjetujem da ne sparas.. kolko god mozes priustiti uzimaj. Ipak, kaciga glavu cuva :wink:
 
eh, da.....zaboravih da sam naletio na rasprodaju zanimljivih jakni i odličnih rukavica u KMS-u u Karlovcu......osim dobrih cijena i kvalitetne opreme još veći dobitak ti je upoznati dvojicu vrhunskih mehaničara.....
info možeš dobiti na:

tel.047/414-601
Pon. - Petak:
08 h - 17 h
Subotom:
08 h - 12 h
 
4rijeke said:
ne zaboravi da trenutno ima popusta 50% (kod nas) pa i više na kompletni asortiman odjeće i obuće a lageri se jako teško rasprodaju, znači, bit će tih stvari i za mjesec dana.....uz tako enormne popuste nudi se i mogućnost kupnje na rate.....odlazak van i nije tako isplativ kao prije......a o kvaliteti turbo jeftinih stvari u Louisu uopće ne želim trošiti riječi....


:roll:
 
Ako ti nije kasno za kupovinu u 12 mj. u Bolonji je auto/moto show, i imaju opreme poznetih proizvođača u pola cijene ili još bolje u Padovi u prvom mj. 2005 je moto show i traje samo 3 dana isključivo motori i moto oprema. Nije ti ni potrebno radit fakturu i skidat porez jer su cijene do jaja, a imas izbor svega. Znam da je malo dalji put za potegnut, ali isplati se. Imac cca 15 velikih paviljon hala sa svime. :blahblah: umorio sam se :eek:mfg: .
 
RoadRunner said:
Ako ti nije kasno za kupovinu u 12 mj. u Bolonji je auto/moto show, i imaju opreme poznetih proizvođača u pola cijene ili još bolje u Padovi u prvom mj. 2005 je moto show i traje samo 3 dana isključivo motori i moto oprema. Nije ti ni potrebno radit fakturu i skidat porez jer su cijene do jaja, a imas izbor svega. Znam da je malo dalji put za potegnut, ali isplati se. Imac cca 15 velikih paviljon hala sa svime. :blahblah: umorio sam se :eek:mfg: .
zasto u italiju kad moze i ovde to sve kupit
 
[/Covjek vozi CBR 954 RR, a ti mu savjetujes goretex i kacigu od 700 kn? ]

u pravu si kaciga glavu cuva,a doticna osoba nije napisala da vozi CBR954 rr tako da post nije bio zlonamjeran i decko je pitao za gorotex pa provjeri post a za kacigu si u pravu za taj motor nije polikarbonat kaciga vec kompozitna vlakna kojih ima od 1500 kn.

Vidi Mali Moto RI i Mototrade KLC


pozdrav
 
jojovz said:
E sad je dvojba u pitanju,jel kupit dainese,ixs i slicne poznate marke il nest primjer iz lousa, pollo... Jer razlika u cijeni je dosta velika pa me interesira dal cijena ovih skupljih marki opravdava i kvalitetu il se najvise placa ime?????

! ! ! D.A.I.N.E.S.E ! ! !
 
jojovz said:
Posto je motorcek u garazi,sad je na redu nova oprema:eek:bleka,kaciga cizme,rukavice.. E sad je dvojba u pitanju,jel kupit dainese,ixs i slicne poznate marke il nest primjer iz lousa, pollo... Jer razlika u cijeni je dosta velika pa me interesira dal cijena ovih skupljih marki opravdava i kvalitetu il se najvise placa ime????? Po opremu bi isao u italiju il austriju pa me zanima koji su ducani dobri u Trstu i ima li netko tel brojeve ducana?
UF kolko pitanja :shock: :D :D :D

prije nego ideš ikud skoći do čakovca preko puta kolodvora (željezničkog)je AMD u kojrm je pouda opreme velika i još se sprema veliga godišnja rasprodaja pa navrati i pogledaj ak niš drugo da znaš usporedit cijene s onima vani
rade od 10-17 svaki dan
 
Sad su ti popusti barem 10%. Eo ja si namjeravam uzeti HJC AC-11 Sheeva bas zbog popusta jer ce me izaci samo 2000kn, a kaciga je najjaca u ponudi HJC-a.
 
oko kacige dvoumim,il x-lite 801r il neki model shoei a jeknu i hlace od koze
 
Pa otvori lijepo MP broj 55, stranu 107 i pročitaj:
Padova bike expo show
January 14th - 16th, 09.00 am - 08.00 pm

Eto, nije bilo teško.
 
jojovz said:
oko kacige dvoumim,il x-lite 801r il neki model shoei a jeknu i hlace od koze
Mogu ti reci ako odaberes Shei neces pogrijesiti....