OPREZ!!! Neponovljiva neprilika!!

gino_du

New member
Kao sto se i iz naslova moze skuzit... samo zelim upozorit potencijalne kupce o cemu se radi s ovim motorom. Cini mi se da ovaj prodavatelj nije onaj koji ga je kupio kod mene, ali svejedno me razdrka kad vidim sto ljudi rade. Najgore od svega je to sto nije ovo neki rijedak slucaj  :palacdolje:

Dakle, radi se o Yamahi Fz6 S2 iz 2007. koju sam ja prije 3 god prodao sa 30.000km. Ne kazem da ga ovi u meduvremenu nisu gurali u rikvec pa se km prepolovila  :shock: :LOL:  :LOL: ali nekoga bi to sigurno moglo zanimat.

Eh da sam znao da ce mu kroz ovo proteklo vrijeme cijena narast za cetvrtinu u odnosu na onu po kojoj sam ga prodao... sigurno nebi to napravio, ali siguran sam da je to zbog ove rijetke komb. boja  :mrgreen: :mrgreen:

p.s. ograđujem se od ovog seljacizma kojim je pokusano zamaskirat motor... kod mene je bio u original boji felga i ostalih naknadno, u plavo, obojanih djelova... a umjesto Kucelja je bila institucija u tom segmentu dod. opreme  (y)

evo i oglasa:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fz6n-600-cm3-abs-oglas-9791598
 
Jeli problem cijena ili kilometraža :misli:, koliko polovnih motora koji se prodaju ima stvarnu kilometražu? :misli:

Progovara li to iz tebe zavist ili altruizam? :misli:
 
boli te kurac ...

ja sam nedavno na krivom mjestu prokomentirao pravo stanje stvari oko jednog motocikla da bi me kroz par dana nazvao taj prodavatelj i prijetio razbijanjem glave....

tak da opet kažem boli te kurac gledaj svoja posla
 
I kako je zavrsilo to s glavom  :misli:
 
ponudio sam mu svoju adresu da ga čekam doma no međutim odustao je od nauma  :mrgreen:
 
Matek said:
ponudio sam mu svoju adresu da ga čekam doma no međutim odustao je od nauma  :mrgreen:


:LOL: :LOL:
 
kome još išta znače te cijene i kilometri na njuškalu, kad ionak to nebu prodal nikad, a vrlo vjerojatno ni onda za tu lovu :LOL:
zna se da za taj kramp ne može dobiti više od 2500 eura ak ga oče prodati, pogotovo ne seljo tuning edišn :mrgreen:
 
Ja isto mislim da ne vrijedi tu lovu, al zanimljivo kak se uvijek nađe panjina koja oće kupit baš taj motor, i ne pita za cijenu...

Jbte, ja sam svojeg FAZERA (ne ovo kaj je u oglasu, već pravog fazera) S2 2007. godinu prije dvije godine (jedva) utrapio za 30k kn. Mogu mi sad kenjat ljudi da sam bio ultra jeftin, ali znam još jednog lika tu s foruma koji je isti takav dao i za još manje love nekoliko mjeseci poslije. A oba motora su bila bonbonček.
Uostalom, moj je još uvijek na forumu pa možete pitat trenutnog vlasnika dal je dobar ili ne.
A s druge strane, frend prošle godine kupi Fazera S1 koji je bio na podu par puta, pripasavani retrovizori, farban cijeli, i još ga plati 25k kn. :shock:
 
uvijek je bilo i bit će "jelena"  (y)
 
Igoreta said:
Ja isto mislim da ne vrijedi tu lovu, al zanimljivo kak se uvijek nađe panjina koja oće kupit baš taj motor, i ne pita za cijenu...

Jbte, ja sam svojeg FAZERA (ne ovo kaj je u oglasu, već pravog fazera) S2 2007. godinu prije dvije godine (jedva) utrapio za 30k kn. Mogu mi sad kenjat ljudi da sam bio ultra jeftin, ali znam još jednog lika tu s foruma koji je isti takav dao i za još manje love nekoliko mjeseci poslije. A oba motora su bila bonbonček.
Uostalom, moj je još uvijek na forumu pa možete pitat trenutnog vlasnika dal je dobar ili ne.
A s druge strane, frend prošle godine kupi Fazera S1 koji je bio na podu par puta, pripasavani retrovizori, farban cijeli, i još ga plati 25k kn. :shock:

kKakvi ste vi to frendovi kada ga nisi odgovoril od toga :wink:
 
Zog said:
Jeli problem cijena ili kilometraža :misli:, koliko polovnih motora koji se prodaju ima stvarnu kilometražu? :misli:

Progovara li to iz tebe zavist ili altruizam? :misli:

pare nisu problem... para nema  :mrgreen: dakle cijena ce doc na realnu ako ga zbilja odluci prodat, naravno da su problem km jer oni nece doc na realno nakon sto ga proda  :mrgreen:

neznam koliko polovnih ima stvarnu, ali sad znamo za ovoga da nema  :D

da. da... zavist prema onome tko ce kupit "novi" motor  :LOL:
 
markookram said:
a kako znas da je to bio tvoj motor ?

sto nisi skuzio da sam odabrao random oglas i samo zelim sjebat postena covjeka  :shock:  :mrgreen:

gle... nisam je pokaro na jednu noc pa da je sutra nemogu prepoznat na ulici... ovo je bila prava ozbiljna veza  :0648:



p.s. ovi sto misle da bi trebo bolit kurac, pa da, i boli me... zato sam samo napisao 1 post koji se ionako ne odnosi na vas nego na nekog tko bi mozda kupio. Dabogda i ja nasao ovako neku info o svom buducem motoru, ali prije kupnje ofc  :mrgreen: :mrgreen:
 
makarije said:
Bitno je da nije vožen po Grobniku,kad to pročitam,sere mi se. :palacdolje:

Idealna kombinacija je ova: "Nikad vožen na pisti i Grobniku, samo je malo pao sa nogara u dvorištu" Kad sam to pročitao u opisu...dogodio mi se isti slučaj ko u tebe  :mrgreen:
 
Zakaj mislite da je nemoguće da padne sa nogara u dvorištu ? Meni se to dogodilo, a ne prodajem motor. Istina , osim strganog žmigavca se to nigdje i ne primjeti, pa to nebi ni navodio.
 
sve je moguće, čak i pad u dvorištu i klizanje narednih 30 metara
al je "pao s nogara"
kako bi cigo rekao: majke mi!
 
bregovljan said:
Zakaj mislite da je nemoguće da padne sa nogara u dvorištu ? Meni se to dogodilo, a ne prodajem motor. Istina , osim strganog žmigavca se to nigdje i ne primjeti, pa to nebi ni navodio.
Meni je pao tri puta s nogara!  :mrgreen:
 
ajde mi objasnite, kako more pasti s nogare u dvorištu i da se vidi ikakvo oštečenje??
meni je motor jedno 10 puta sigurno pal s nogare dok se ukopala i nijedna ogrebotina se nikad nije vidla :misli: