ORINA

iduhovic

New member
Eto, imao sam priliku posjetit nekidan jedan dućanić u Splitu, gdje su neki s foruma već kupili Beringove jakete.
Zanimale su me rukavice, i ono što sam našao su bile marke Orina (DE), nisu skupe, a čine se solidne. Obzirom da mi nije odgovarala boja, uzeo sam samo pojas za bubrege (85KN).

Odlučio sam pogledati i na internet (www.orina.de) i tamo sam pronašao i još nekoliko zanimljivih stvari: jakete. Pogledajte svakako mislim da bi vam se moglo svidjeti. Isto tako su jeftine, pa ako razmišljate kao ja vjerovatno ćete nešto odabrat i pronać za sebe.
:cool:
 
Koji dućan i jel im cijene odgovaraju ovima u katalogu ili je skuplje? :shock:
 
A i ja pretpostavljam jer sam skužija da imaju iste bisage!
 
ja kupio ORINA jaknu prije dvije godine u motormani-ji, bila je dosta povoljna, i pokazala se ok za sad je ne zelim mjenjat...
 
da uzeo sam ovu: Art No: 8921 vidim da je cijena oko 100 eurica ja je platio oko 900 kn....
 
Iman ja orina kozne rukavice, kupio ih u sage prije 3 godine. Platio oko 500 kn. Rukavice su genijalne.
 
Kupio sam i ja orina kožne rukavice u louisu za cca 20 eur-a na nekoj akciji, nisu bile loše, al (nije do rukavica) meni je s tim problem vozit, počnu mi trnut ruke nakon kraćeg vremena, tak da se vozim s onim enduro ili kross jer su dosta tanke i rado bi ih poklonio nekom da nisam jednu izgubio.... :evil: