Orlove stine 2024

Znani junače, znanog foruma u znanoj zemlji, znanog kraja svijeta. Veličino motociklizma. Muzo mnogih. Poeto. Haile Selasije.... Duboke isprike zbogupisa na krivo mjesto. Imao sam termu + nisam navikao na beskonačno kopiranje postova i upisivanje imena - valjda me prerano stiglo 21 stoljeće, sorry. Uglavnom, ako mi dopustite da se družim svama, o kk, rado bih platio nekom drugom mjesto u domu te spavao na livadi u vlastitom šatoru. Ako to ne ide, sve ok, razumijem m poštujem, živjeli i uživajte svi!!! p.s. nisam se domislio kako da se drugačije javim. Pokušao sam nekom porukom ali mislim da to niko ne čita pa pišem ovako i ispričavam se svima koji moraju čitati gluposti.
Perice moj, u krivom si filmu s ovakvim nastupom. Oćureć, pa bar ti znaš da se pravila moraju poštovati, ne?
 
  • Like
Reactions: zoomzoom and clox
Majke ti Issove, kakva paljba. Pa čovik se krivo zapisa, nije ukra motor nikome. Mogu shvatit i neslaganje po raznim pitanjima, ali mislim da se nepotrebno stvara ružna atmosfera oko nečega što bi tribalo bit lipo, jednostavno i bez puno filozofije. Čast svakome. Toliko od mene.
 
Za kaznu predlažem edukativno pjevnje Bile boje, a sad možemo dalje krenuti sa tradicionalnom zajebancijom... 🎪👬💄🕺
Ja sam otpiva, a što se ovog drugog dijela tiče, oće li biti koji hrabriji da mi protira motor po filterima? Priča se po Trešnjevci u Zagrebu da je trek zajeban i da su iskusniji već najebali. 😆
 
  • Haha
Reactions: SF
Ne vjerujem da itko ovako bezobrazan i prepotentan stvarno misli doći na prijateljsko druženje. U dobroj namjeri sigurno ne.
I nije me za takve briga. Samo mi žao Kreše, koji ovo ne zaslužuje. A neće napisati ono što bi trebao.
A ipak, mislio sam doći na druženje, u 100% prijateljskoj namjeri. Krivo sam sse upisao i dobio ponizavajući, neprijateljski odgovor s visoka, kojem ne vidim razloga. Uzvratio sam istom mjerom. Ako sam odgovor krivo protumačio i zapravo se radi o prijateljskoj gesti i dobrodošlici, ispričavam se. Jesam li krivo protumačio i kako sam trebao protumačit odgovor?
 
A ipak, mislio sam doći na druženje, u 100% prijateljskoj namjeri. Krivo sam sse upisao i dobio ponizavajući, neprijateljski odgovor s visoka, kojem ne vidim razloga. Uzvratio sam istom mjerom. Ako sam odgovor krivo protumačio i zapravo se radi o prijateljskoj gesti i dobrodošlici, ispričavam se. Jesam li krivo protumačio i kako sam trebao protumačit odgovor?
A sta je tebe uvridilo u kk-ovom odgovoru, "neznani junace" ili "bila boja" koju svih ovih 60i nesto upisanih znaju.
Ne kuzim tvoj odgovor djonom na njegovu zelju da ga kao organizatora kontaktiras.
A mozda si ti sve dobro protumacija a mi ostali nismo, a mozda cemo svi bit uskoro u sumi 😀
 
A sta je tebe uvridilo u kk-ovom odgovoru, "neznani junace" ili "bila boja" koju svih ovih 60i nesto upisanih znaju.
Ne kuzim tvoj odgovor djonom na njegovu zelju da ga kao organizatora kontaktiras.
A mozda si ti sve dobro protumacija a mi ostali nismo, a mozda cemo svi bit uskoro u sumi 😀
Više me iznerviralo nego uvridilo. Doživio sam oboje kao ponižavajuće i generalno loše fore. Upisat se na krivo mjesto odnosno ne pročitati postove jest ignorantski i mogu razumjeti da to neko doživi kao bezobrazluk. Medjutim, to ne zaslužuje ponižavanje mene kao neupućenog. Je, išao sam đonom i nisam mjerio koliko točno trebam vratiti nego sam svjesno prezherao. Na kraju, moram priznati da imam i ptsp jer sam do sad već nekoliko puta “ovdje” doživio slično - da sad ne ulazim u detalje. Ali evo, prihvaćam da sam pre-burno reagirao i još se jednom ispričavam. Pozdrav
 
Na forumu/internetu se često komunikacija krivo shvati , al na ovim enduro stranicama je uvik bila dobra zajebancija i ne sicam se da je bilo iznerviranih/uvrijeđenih.

Za druge teme necu govorit tu je bilo svega😁😅
 
Price,
Sta ti triba objasniti?
Nemoš na livadu i u šator jer si se zadnji put na Enguru ušuljao Marku u šator da te nitko nije vidio ni cuo.
Mozda je i bolje da vas nitko nije vidio nit cuo jer takve gadarije ne zelimo gledati!
Covjek nije mog'o motor voziti kako spada tri dana!
Nit' hodat' nit sjedit'!
Zasto - neznam i ne zanima me.
Bice ste HGSS konope slagali cilu noc.

Elem,
Molim da se ne zajebaje Andreja.
Drzava Slovenija mu je platila put i proglasili tri dana praznika da se naspavaju kako spada.
Da, cila dezela se zeli naspavati!
Mi smo dobri al nismo glupi i uvik moze snami. Uvik! .... al na ledinu :mrgreen:

Jos da se treci Marko pojavi s onim alaromom u 5 ujutro "ja zvonim. to sam ja tvoj telefon. ja zvonim".

Ma!
 
  • Haha
Reactions: SF
1.Bačo
2. SuperTomo
3. Picoda
4. IvanK prijateljica
5. Bodo
6. Duje D.
7. Branko-ST
8. Flendriks
9. MataZ
10. ivan_m
11. EnduroLab
12. Davor
13. Brke
14. Šipek WR450
15. RenatoJu
16. Shadow
17. Igor
18. DankoM
19. Ja
20. i moj brat također
21. Banjo
22. HrvojeR
23. HrvojeM
24. MateT7
25. Orlaa
26. Veljo
27. NenadF
28. Marina
29. Alera
30. Željko R.
31. IgorK1200adv
32. Joso
33. Švabo
34.Plete34
35. Emilio
36. Kristian
37. Ivan
38. Vinko
39. AnteK
40. TomislavH
41. Klement Ivandic
42. KoradoT7
43. Romeorally
44. Alextrial
.
.
49.IgorDRZ
50. KK
*************************************************
Lista za "ormariranje" na ledini .. hrana u domu!
1. Nives
2. Clox
3. Miromax
4. Vjerko
5. Dzosa
6. Dražen Ćika (endurokamper)
7. OrMar (endurokamper)
8. Andrea ( Ja ću u šatoru)
9. Kvariše
10. SF
11. Frane
12. Marin
13.MarkoE
14. Irud (KTaMper)
15. Bruno
16. The Slavko (koji uvijek razocara)
17, Petar
18. Manuel Š.
19. Grant B.
20. JuricaVu (endurokamper)
*********'*******************************

Ma salu na stranu,
prijedjimo na zajeanciju.

Ima jos misto-da u domu.
More i Perica al mora proci izobrazbu!
 
Ja sam upitan za ovaj event, piši Pericu na moje mjesto.
Ako i dođem, spavat ću negdje gdje ima jacuzzi.

M.