Oschersleben još samo tjedan dana

Sasa MK Motori said:
Mr_Jack said:
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1043

"14 satna utrka je gotova..." biće da je ipak malo duže trajala :mrgreen:

Čestitke ekipi :cool:

Pusti ludi smo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TAKO I TREBA!!! BRAVO!!!!!!! :cool: ČESTITKE SVIMA!!! Uf, pao mi kamen sa srca :D
:party: :cheer: :skocko: :pjevajuci: :banana: :rock: :yoman: :gitara: :gace: :piva: (y) :letim: :mrhappy: :drunk: :peace: :naklon:

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Čestitke!!!!!!! :cool: Bravo!!!! :dance: :peace: :drunk: (y) :naklon: :rock:
 
BRAVO!!!!! :peace: :peace: :peace: :party: :party: :party:

fenomenalno! oćemo organizirati doček na trgu :mrgreen:
 
SVAKA CAST,cestitam ponosni smo na vas....pisem umjesto GRAWEA on je pijan...i nemre pisat...a nemre ni nis drugo cini mi se.... :mrgreen:
 
jedna rijec: KAWASAKI :mrgreen:


cestitke objema ekipama

decki,sada na more pod palme i u ruke curama

zene ostavite doma ;)
 
Svaka čast momci!!!!
Pozdrav Alenu
 
Sada sam došao s puta i pročitao sve reportaže. Fenomenalno!!!
Svima kapa dolje do poda!
Drugi i četvrti na svijetu u svojoj klasi! Do jaja!
 
Iako slabo pratim sport,nisam nešto pisao (jer se baš ne kužim),ali sam uredno čitao.
Naravno,kako ne čestitati dečkima.Ovakav uspjeh...
Nema za to riječi,nego samo :naklon: :naklon: :naklon:
Svaka Vam čast!
Još jednom čestitke!
 
Hej, ovo je povijesni uspjeh!

Nemam riječi da opišem svoje zadovoljstvo! Čestitam svim članovima ekipa, a posebno vozačima, i onima koji su vozili i onima koji su nažalost morali otpasti. I oni su dio ovog uspjeha i dio ove fantastične ekipe!

Hvala Saši i Mati na informacijama iz prve ruke! Saša, napravio si odličan posao svojim reportažama!

Radio Dalmacija je prva objavila čestitku našim timovima!

Slijedeće godine ćemo uzeti bod!! :cool:
 
ja se jos nisam oporavio od svega i tek sad postajem svjestan sta smo postigli, ponosan sam sto sam bio u teamu i dao sam sve od sebe 200% i molio da uspijemo, na srecu i jesmo! jos jednom cestitke vozacima, mehanicarima... ma SVIMA koji su bili tamo i pokazali da smo netko i nesto i da imamo stila. ja odoh spat!
 
Svaka cast deckima i mehanicarima na super obavljenom poslu .Stvarno popraviti motor u tako kratkom vremenu i opet izaci na pistu svaka cast .Sve pohvale .
 
mnogo ljudi je pohvalilo rad nase ekipe u toj nesreci, presudna je bila smirenost pa je s time i posao isao puno brze i mirnije