osiguranje motora uz auto

wlyon

Member
:misli:uskoro mi ističe osiguranje za motor, a do sada nisam na sebi imao registrirani motor pa me interesira, budući da na auto policu imam 50% popusta pri registraciji, dali popust mogu koristiti i kod registracije motora i ima li kakva s(š)hema da to uvaljam pod jedan popust sve skupa.
 
znam da kad imas svoj jedan auto i 50% i  kad ides svoj drugi registrirati, da dobijes 25%...

evo, da ti rijesim muke, sad sam zvao i pitao...

0%

znaci sve ispocetka...
 
stipe_zd said:
znam da kad imas svoj jedan auto i 50% i  kad ides svoj drugi registrirati, da dobijes 25%...

evo, da ti rijesim muke, sad sam zvao i pitao...

0%

znaci sve ispocetka...
Nisi ni treba zvat.
Spadaju li auto i motor u istu kategoriju vozila?
Ne.
Prema tome...?
 
Auti i motori su u razlicitim premijskim grupama i ne postoji mogucnost manipuliranja bonusom izmedju razlicitih grupa - niti prijenos bonusa, niti dobivanje inicijalnog popusta obzirom da je vec jedno vozilo osigurano u istoj kuci
 
KING RR said:
Ima   8)  al nije za javnost    :wink:
I u skladu je sa zakonom?  :misli:
 
KING RR said:
Pa naravno    :LOL:  ko i sve u lijepoj nam rvaCkoj   :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
Aaaa... pa tako reci.

:mrgreen:
 
šta ima King RR, koja je šema?
 
KING RR said:
Ima   8)  al nije za javnost    :wink:
 
onda mi javi tajno kad nije za javnost :mrgreen:
 
Shepa said:
Krivo si ga razumija... mislija je na P(olicijsku) P(ostaju).
:?informacije radi, jučer sam ga registrirao i uz jadransko osiguranje dobio i bon od 150 kn za gorivo. naravno platio sam puni iznos osiguranja. živjeli, bar imam za gorivo! :LOL:
 
wlyon said:
:?informacije radi, jučer sam ga registrirao i uz jadransko osiguranje dobio i bon od 150 kn za gorivo. naravno platio sam puni iznos osiguranja. živjeli, bar imam za gorivo! :LOL:


ti si jos super prosao... ja sam rego auto u 1. mj. i dobio bon od konzuma na 150 kuna. :LOL: :LOL:
 
wlyon said:
:?informacije radi, jučer sam ga registrirao i uz jadransko osiguranje dobio i bon od 150 kn za gorivo. naravno platio sam puni iznos osiguranja. živjeli, bar imam za gorivo! :LOL:
:misli:
 
moj savjet svima, koji iu najmanjem planu imaju kupiti motor, već dugi niz godina je da kupe najjeftiniji skuter, automatik i slično i da ga registruraju svake godine .. 200-300 kuna nije veliki trošak za regu, a skupljaš bonus... kad kupiš motor, prebaciš sa automatika osiguranje i imaš uštedu koliko si sve te godine zajedno potrošio na regu automatika... a i vozio si se na njemu ..  (y)
 
Zapru said:
kužim te, nisam htio probavati onu šemu, dobio sam neke informacijice sa ulice. nisam se htio zajebavati s tim. mirnije spavam. nagodinu će biti bolje(5% :mrgreen:), a biti će lakše i nešto odraditi, tako mi je rečeno. :LOL: