Osiguranje/registracija – popusti

sandi

New member
Dakle tema nije tu zbog činjenice da je osiguranje pun QuRRac preskupo, to je naime svima poznato.

Nego, zanima me konkretno, da li netko ima nekoga i/ili zna gdje ima neka akcija „samo još danas i samo za vas: 50% ako kupite toster i kilu janjetine“.

Nekada kad su se osiguravajuće kuće borile za tržište toga je bilo dosta; i popusta za keš itd., no navodno da se zakon promijenio i da to baš nije legalno. :cry:

Ako netko ima neki savjet/komentar/informaciju... molio bih.
Može i na PP.

Fala.
 
Meni je zena u Eurohercu rekla da nema sanse, da dobivaju otkaz istog trena ako samo pokusaju.

Doduse, rekla mi je da ako imas na nekom drugom vozilu popust i prodajes ga, oni ti prebace popust na drugo vozilo, a ti ces mozda prodavati auto ovih dana...

:mrgreen:
 
Istina je sve to. I hvala svima koji su mi na PP pokušali pomoć.

Kak sam riješio stvar bumo u živo koga zanima.

Ali čisto informacija za široke mase i ovako javno je da nema prebacivanja polica osiguranja s kategorije na kategoriju, odnosno između auta, motora, kamiona, buseva itd.
 
sandi said:
Istina je sve to. I hvala svima koji su mi na PP pokušali pomoć.

Kak sam riješio stvar bumo u živo koga zanima.

Ali čisto informacija za široke mase i ovako javno je da nema prebacivanja polica osiguranja s kategorije na kategoriju, odnosno između auta, motora, kamiona, buseva itd.

Moš prebacit s auta na motor,ali ne i obratno. Pogodi kome to paše :mrgreen:
 
James1100 said:
Moš prebacit s auta na motor,ali ne i obratno. Pogodi kome to paše :mrgreen:

Moglo se je i 50%...nema prebacivanja popusta sa jedne na drugu kategoriju vozila. Mislim zakonski nema :mrgreen:
 
Bandit said:
James1100 said:
Moš prebacit s auta na motor,ali ne i obratno. Pogodi kome to paše :mrgreen:

Moglo se je i 50%...nema prebacivanja popusta sa jedne na drugu kategoriju vozila. Mislim zakonski nema :mrgreen:

DA to je 100% točno - to se po zakonu nemre napravit. A ovak sa strane se da svašta.

2Bandit: Pozdravil te Filip s posla
 
Nova polica osiguranja je na A4 formatu :palacdolje:
:misli: s jedne strane, napokon će mi novčanik biti pun, s druge strane vozim gej motor koji nije R tako da mi dodatna težina definitivno ne treba :mrgreen:
Jesam li obavezan policu nositi sa sobom?

Također, oživio 12 godina staru temu :LOL: - dršćite prema mojim nekromancerskim sposobnostima, DRŠĆITE!!! :mrgreen:
 
bricksrheavy said:
Nova polica osiguranja je na A4 formatu :palacdolje:
:misli: s jedne strane, napokon će mi novčanik biti pun, s druge strane vozim gej motor koji nije R tako da mi dodatna težina definitivno ne treba :mrgreen:
Jesam li obavezan policu nositi sa sobom?

Također, oživio 12 godina staru temu :LOL: - dršćite prema mojim nekromancerskim sposobnostima, DRŠĆITE!!! :mrgreen:
U Generaliju nije  :mrgreen:
 
bricksrheavy said:
...Jesam li obavezan policu nositi sa sobom?

Obvezatno! Mene je trazio policajac na uvid policu uz redovne papire (prometna i vozačka...)  :police:
 
bricksrheavy said:
Nova polica osiguranja je na A4 formatu :palacdolje:
:misli: s jedne strane, napokon će mi novčanik biti pun, s druge strane vozim gej motor koji nije R tako da mi dodatna težina definitivno ne treba :mrgreen:
Jesam li obavezan policu nositi sa sobom?

Također, oživio 12 godina staru temu :LOL: - dršćite prema mojim nekromancerskim sposobnostima, DRŠĆITE!!! :mrgreen:
Meni je receno ako policu nemas kod sebe da se smatra kao da ju uopce nemas!
 
Face_Off said:
U Generaliju nije  :mrgreen:
U Alijancu mi prodali priču da je to zbog europske regulative pa sam mislio da su kod svih osiguranja sada A4 :mrgreen:
Stanga said:
Obvezatno! Mene je trazio policajac na uvid policu uz redovne papire (prometna i vozačka...)  :police:
I meni se čini da je tako :misli: - iako nema smisla jer bi se trebalo podrazumijevat da ako sam registriran da sam i osiguran jer nemožeš napravit tehnički bez police osiguranja.

EDIT;
Odsad pri tehničkom naplaćuju i godišnji porez na motor, nema više labavo :LOL:
 
LALA3 said:
a,naguzilo te s A4.. :mrgreen:
koji kreteni.. :palacdolje:
Sidin skroz nagnut koliki mi je sad takujin, straj me da se ne izvrnen u vožnji :mrgreen:
 
Stavi fascikl u motor

using  tapatapa

 
Zog said:
Stavi fascikl u motor

using  tapatapa
:mrgreen:
Ma provuću je kroz kopirku na 20% veličine pa neka policajac škilji s povečalom :mrgreen:
 
ja sam danas obavljao tehnički i policu,normalne je veličine kakav a4. :misli: