Osijek u 90 000 fotografija

Šta je tu posebno?.Radi se o običnoj komercijalnoj fotografiji bez poruke...
 
peti said:
Šta je tu posebno?.Radi se o običnoj komercijalnoj fotografiji bez poruke...
Ljepota je u oku promatrača i lokalpatriota ...
 
johnny the boy said:
Ljepota je u oku promatrača i lokalpatriota ...


Ljepota je iznad lokal patriotizma.I ne nastaje u očima.To bi značilo da i majmuni znaju šta je lijepo. :neznam:
 
peti said:
Ljepota je iznad lokal patriotizma.I ne nastaje u očima.To bi značilo da i majmuni znaju šta je lijepo. :neznam:
Daj lega ajde furaj, sa tih svojih 10 postova si došao tu na forum praviti se pametan i govoriti ljudima
što je lijepo a što ne ... Liječi frustracije i komplekse dalje a ne na forumu niti Osijeku ...
 
Iz Osijeka sam trenutno u ZG i ozbiljno mislim.Nisam ja protiv vas.Samo drugačije mislim.Inače sve ok...
 
super, jako puno truda, svaka čast autorima, a i osijek mi je super grad opcenito, ni prevelik ni premal
 
ovo trebate koristiti za turističku promociju grada....ko national geographic...

Thumbs up! (y) (y) (y) (y)
 
Svaka čast Romuliću i Stojčiću, fenomenalan rad su napravili. Mislim da bi slobodno mogli održat predavanje velikoj većini kvazi producenata i scenarista koji nam svakodnevno plasiraju gluposti na TV u obliku jeftinih sapunica i takozvanih filmova.

Samo tako naprijed.  (y)
 
peti said:
Ljepota je iznad lokal patriotizma.I ne nastaje u očima.To bi značilo da i majmuni znaju šta je lijepo. :neznam:

Pa i znaju ...
Samo svatko ima drugu percepciju ljepote ...tebi je lijep kawac a nekome drugome neki motor  :mrgreen: