Osijek-Verona BIKE EXPO

laki19

New member
Malo sam se kasno sjetio ali ako ima ovdje zainteresiranih tko bi isao iz slavonije tj. Osijek i okolica..Cisto me zanima broj ljudi tko bi isao,cijena se zasad nezna ali neki okviran iznos na temelju 8 ljudi bio bi 400-450 kn..naravno ako bi se skupio veci broj ljudi bila bi i cijena manja..
Posto sajam dolazi i vremena je malo ako ima netko tko je za neka se slobodno javi(neka nebude kao ja u zadnji cas), i naravno ako se skupi dovoljan broj ljudi mozda se i ode...
LAKI
0981692168;[email protected]

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
ja svake godine idem sa Zagrebčanima sa velesajma polazak 200kn autobus....
prije dvije godine smo pokušali rijesiti autobus da krece iz Osijeka,zaiteresiranih je bilo jako puno a kad je trebalo dati novce  nitko nije dao...  strašno neodgovorno i neozbiljno od naših Osiječana!
Sretno kolega  (y)
 
A vidjet cemo,ja bi isao a s obzirom da sam vidio da ima jos par zainteresiranih pa reko cisto da probamo, ako ide ide,ako ne sta cu ja.. i ja cu se probat snac na neki drugi nacin..

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
kukac said:
probaj mozda bude sve ok...  (y)  ako ne probaj sa VK vidit idu i oni  ili SB  (y) (y)
Prijatelju, nema mjesta kod Vinkovčana, pun je autobus, a ima još interesanata. :wink:
 
Vrlo slab odaziv,nazalost..moja je zelja bila da se ide ali jbg..nazvao jucer mk Brod i rezervirao,drugacije neide...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2