Osijek

Status
Not open for further replies.

dovla

Well-known member
Netko je maloprije poginio na obilaznici..
Zelena kawa ako se ne varam.. Nisam baš dobro vidio ali nije bilo drugih sudionika nesreće. Dosta čudna situacija, full ravna cesta, istina može se potegnuti brže.. RIP

http://www.24sata.hr/news/teska-prometna-nesreca-kod-osijeka-poginuo-je-motociklist-527958
 
Prema prvim informacijama radi se o tome da je automobil koji se uključivao na obilaznicu oduzeo prednost prolaska Osječaninu na motociklisti koji ga je pokušao izbjeći. Pri tome je izgubio nadzor nad upravljačem i pao na kolnik pri čemu je, od zadobivenih teških ozljeda, na mjestu preminuo.
Vozač automobila koji je nesreću izazvao navodno se samo odvezao dalje bez zaustavljanja.


http://www.glas-slavonije.hr/335350/8/Motociklist-poginuo-na-osjeckoj-juznoj-obilaznici

Nadam se da ce se javiti svjedoci,stoka od ljudi ...
 
pa otkud onda znaju za drugo vozilo ako ga nitko nije vidio...kakavi šupci od ljudi katastrofa da nitko neće ništa reći...
 
Kad sam prosao jutros odmah mi je prvo to palo na pamet obzirom na mjesto nesrece..
Nadam se da ce se naci ocevidac a i prekoputa je pumpa pa mozda i kamere budu od koristi iako tesko
 
Kao i kamere u onoj policijskoj postaji u Zagrebu gdje je zlato ukradeno...
Toliko su jadne da bi bolje bilo da je digitronom snimano...
A sigurno su naplacene kao da imaju bolji zum nego teleskop a snimaju po 30 000 slila u sekundi....
 
dovla said:
Kad sam prosao jutros odmah mi je prvo to palo na pamet obzirom na mjesto nesrece..
Nadam se da ce se naci ocevidac a i prekoputa je pumpa pa mozda i kamere budu od koristi iako tesko
ta je meni obilaznica u k...

jel znas tko je ..
 
darko_b said:
ta je meni obilaznica u k...

jel znas tko je ..

A ono otkad je prosirena moze se potegnuti dobrano ali misli da to ovdje nije bio slucaj.

Zvonimir Šmit, 36 god.. :(
 
Zlo i nesreća ,nedavno prošao tom dionicom. Pobjeći s mjesta nesreće je teško nemoralno djelo.Što je to za biće ,tu po meni opravdanja nema ! Sućut cijeloj njegovoj obitelji . Nadam se da će neodgovornog vozača pronaći !  :( :(
 
Strašno. R.i.P.  :(
 
Status
Not open for further replies.