Osnivam moto bandu

SkyRider

Member
Gledam na netu bajkersku seriju  Sinovi anarhije, evo link  :021:

http://www.filmolovac.com/publ/strane_serije/sons_of_anarchy_2008/61

Radnja je klasika; korumpirani policajci, pokvareni političari i bajkeri u ilegalnim poslovima. :police:

Pa nešto razmišljam, što se da napraviti na ovim prostorima. :misli:

Besposlenih bajkera, korumpiranih organa i pokvarenih političara koliko god voliš.  :afro:

Ionako se svaki posao  koji ne uključuje hranjenje «ovih gore» , smatra sivom ekonomijom. :palacdolje:

Evo kako sam to zamislio, zainteresirani mi šalju mail, ja im pošaljem broj računa na koji će mi članovi buduće bande uplaćivati priloge. Prilozi naravno služe za mito i korupciju. Matematičkom progresijom posao se širi i  osvajaju se novi tereni. Moguće je povezivanje sa sličnim klubovima u tuzemstvu i inozemstvu…. :evil:


I da ne bude greške, pa da mi netko ne bi sutra kucao na vrata … ovo je čista zezancija. :jesus:

Takvih klubova u Lijepoj našoj ima koliko očeš, samo nemaju motore.  :cool:
 
Vidiš da su u ST uhapsili policajci svoga zbog 12kg travuljine, i sad bi ti njima radio konkurenciju a oni bi trebali sami sebe hvatat.
 
SkyRider said:
Evo kako sam to zamislio, zainteresirani mi šalju mail, ja im pošaljem broj računa na koji će mi članovi buduće bande uplaćivati priloge. Prilozi naravno služe za mito i korupciju.
...
I da ne bude greške, pa da mi netko ne bi sutra kucao na vrata … ovo je čista zezancija. :jesus:

Budu ti pokucali Linicevi inspektori na vrata, pa bu ti zajebancija brzo prisjela  :LOL: :LOL:
Onda ces biti PrisonRider  :LOL: :LOL:  :jesus:
Ili u robnu kucu, pa u kupovinu crnih kovcega, jer tu vec ima prostora za dogovor, sam ti se ova druga opcija ne bu bas isplatila...  :mrgreen:
 
kak napreduje ?

jel se da preko kluba nabavit resičar ?  :mrgreen:
 
britva63 said:
i jel valja serijal neda mi se skidati sve sezone ako je neki shit tipa sapunjarnica :)
Čisti sapun i to onaj domaći  :ludjak: :ludjak: :ludjak: :sucky:
 
Evo ga,  klub je službeno osnovan, zovemo se MK Jebivjetri.  :rolleyes:

Osnovna misija kluba je ubijediti  nečlanove da nam budu sponzori.  :police:

Upita za članstvo ko u priči, al dajte ljudi uplatite više te donacije.. :LOL:
 
Kakvi su uvjeti rada,placa? Kad se moze dobit godisnji,putni troskovi?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

 
<< Besposlenih bajkera, korumpiranih organa i pokvarenih političara koliko god voliš.  :afro: >>
    Evo jednoga ....... , stojim na raspolaganju.  (y)
 
pointer said:
MK Windfuckers  :LOL:
klub pod tim nazivom već postoji
daj broj računa pa da osvajamo terene jer poštenim radom u ovoj državi je čovjek retko sit a gusto gladan