Osnivanje MK Galebi - Šibenik

Večeras (Subota 18.11.2006) u Moto Pubu u Ražinama kod Šibenika fešta povodom osnivanja MK Galebi iz Šibenika. Početak u 20 sati. Dođite!!!
 
Molio bi da u Bilicama poslje škole(ja mislim da je) u ljevom zavoju koji zatvara pa ide dole stavite neki znak :
Hvala i sretno  :mrgreen:
 
Evo malo slika

1aqa8.jpg

2avd4.jpg

3ayt5.jpg

4asg9.jpg

5arb0.jpg

6asj5.jpg

7axw4.jpg

8ahe4.jpg

9ajp0.jpg

10ayu3.jpg

11aqb1.jpg

12aof0.jpg

13avc8.jpg

14amm2.jpg

 
Jeli ovaj čovjek možda bivši vojnik domovinskog rata?

Čini mi se da ga poznajem?

Kako mu je ono ime (ako je to on, ima kčer...)  :misli:
 
Pivi said:
Jeli ovaj čovjek možda bivši vojnik domovinskog rata?

Čini mi se da ga poznajem?

Kako mu je ono ime (ako je to on, ima kčer...)  :misli:

Željko i da sudionik je domovinskog rata i boravia je na Visu i možda ga i poznaješ.
 
Charlie said:
Željko i da sudionik je domovinskog rata i boravia je na Visu i možda ga i poznaješ.

Ma kako san ga prepozna...joooj...

Pa naravno da ga znam...godinama je tu živia...viški nogometaš!  :mrgreen:

Dobar je...

"Stariji" čovjek vrlo mladog duha!

Šta, sad je u šibeniku?

Reci da ga je jedan višanin pozdravia, neće možda on najvjerovatnije znat tko jer puno je nas mladih bilo (igralo nogomet sa njim itd...)

he...ma di san ga uvatia na slici  :mrgreen:
 
Pivi said:
Ma kako san ga prepozna...joooj...

Pa naravno da ga znam...godinama je tu živia...viški nogometaš!  :mrgreen:

Dobar je...

"Stariji" čovjek vrlo mladog duha!

Šta, sad je u šibeniku?

Reci da ga je jedan višanin pozdravia, neće možda on najvjerovatnije znat tko jer puno je nas mladih bilo (igralo nogomet sa njim itd...)

he...ma di san ga uvatia na slici  :mrgreen:

Željko ti živi u Solinu . Vozi bruslija (ze shenga) . član je skuteraškog moto kluba ,... bude ti se javio na pp. :mrgreen:
 
Ma zaboravija sam pitat ekipu kad smo bili tamo, a bilo je izvrsno i ludilo smo se proveli, jer im Galebi znače one tice ili oni naši poznati frajeri šta imaju spomenik u Makarskoj?
 
sve najbolje u radu kluba, žao mi sto nismo mogli doć mene je satrala upala grla  :oops: