osnovan moto klub sky riders

dkova 553

New member
ponajprije svima puno pozdrava.evo ja i par mojih prijatelja smo odlučili prošle godine osnovati moto klub,te nam je to napokon pošlo za rukom nakon nekoliko neuspješnih pisanja statuta.hvala bogu da smo napokon uspjeli nakon tolikih muka.dolazimo iz jednog malog mjesta zvanog torčec udaljenog oko petnaestak kilometara od koprivnice.svaki početak je težak pa tako i naš.nadamo se da je pred nama puno prijeđenih kilometara na dva kotača,kao i ugodno druženje sa svim motoklubovima i motoristima.svaki dobronamjerni prijedlog nam je dobrodošao,pa nam se možete sa svim savjetima javiti,jer nam je svaki dobri savjet dobrodošao.


                                        POZDRAV SVIM MOTOKLUBOVIMA I MOTORISTIMA OD MOTOKLUBA"SKY RIDERS"-TORČEC
 
Za početak ima vas i previše. Nemoj nikad tražiti članove preko oglasa interneta i slično, radije vas 10 postanite dobra ekipa. Puno sreće u radu kluba!
Over and out
 
Nike said:
Za početak ima vas i previše. Nemoj nikad tražiti članove preko oglasa interneta i slično, radije vas 10 postanite dobra ekipa.
Over and out


hvala bogu za sad smo super ekipa.i nadam se da će tako biti i u budućnosti (y) (y) :)
 
Nike said:
Za početak ima vas i previše. Nemoj nikad tražiti članove preko oglasa interneta i slično, radije vas 10 postanite dobra ekipa. Puno sreće u radu kluba!
Over and out


hvala prijatelju na dobrim željama (y) (y) :) :D :D
 
dkova 553 said:
ponajprije svima puno pozdrava.evo ja i par mojih prijatelja smo odlučili prošle godine osnovati moto klub,te nam je to napokon pošlo za rukom nakon nekoliko neuspješnih pisanja statuta.hvala bogu da smo napokon uspjeli nakon tolikih muka.dolazimo iz jednog malog mjesta zvanog torčec udaljenog oko petnaestak kilometara od koprivnice.svaki početak je težak pa tako i naš.nadamo se da je pred nama puno prijeđenih kilometara na dva kotača,kao i ugodno druženje sa svim motoklubovima i motoristima.svaki dobronamjerni prijedlog nam je dobrodošao,pa nam se možete sa svim savjetima javiti,jer nam je svaki dobri savjet dobrodošao.


                                        POZDRAV SVIM MOTOKLUBOVIMA I MOTORISTIMA OD MOTOKLUBA"SKY RIDERS"-TORČEC

Nedajte Marinoju piti i se pet  :mrgreen:
 
ja Vam samo ravnu i dugu  cestu a puno birtija i dobrih konobarica mogu poželit u budućem radu :)

i dabog da meni u svakoj pivu platili ! :LOL:
 
pozdrav svima u klubu i kompicu Marinoju!  (y)


sretno i sto vise drzenja s ostalim klubovima a jos vise prijedenih km.!!!!!!!!!!!!  (y)
 
Želim vam puno sriće :zelje:, zajedništva :hug: :piva: i dobri kilometara..  :biker:  :biker:  :biker:
(ime vam je  :misli: vrlo vrlo.. :wink:)
 
Puno sreće, kilometara, piva i zabava...  (y)
 
Dobro na došli!!!!!!!!!
I jedna pametna-za dobre međuljudske odnose obavezan ženski član  (y)
Bravo ekipa (y)
 
čestitke i od mene !  (y)
Nebi bilo loše da nam preciznije predstaviš klub...sliku kolora, koliko vas ima, šta vozite... da vas bolje upoznamo... i prepoznamo  (y)