osnovan moto klub sky riders

dkova 553 said:
znam prijatelju,ali bi morali onda svi u graz,da ih isprobamo,jer mislim da nam to nije baš pametno kupovat bez probanja (y) :) :D
Ovaj iz Visokog traži samo da se izmjeri obim struka,obim grudi i to je to,mi smo tako uradili i svima nam je pogodio a imaju i one vezice da se mogu proširiti,mogu ti poslati njegov broj pa se probaj dogovoriti da tgi ih dostavi bar do najbliže granice.Najbolje ti je otvori novu temu na forumu,tamo u raspravama o dilerima i opremi.
 
U ime MK Veterana Split  dobrodošli. Puno sreče u radu i druženju.  Vidimo se na nekom susretu  (y)
 
biker5 said:
Pozdrav i dobrodošlica vašem klubu u ovaj naš svijet, želim vam puno tolerancije (jer trebat će vam), tisuće i tisuće pređenih KM bez padova u zajedništvu kao i naravno lijepih žena, alkohola, dobrih fešti ..... i svega lijepoga što ide uz to.

      DUC (biker5)  MK Veterani - Zagreb



veterani puno vam hvala na dobrim željama,nadamo se da će tako i biti.pozdrav od sky ridersi (y) :) :D :wink:
 
curly_st said:
U ime MK Veterana Split  dobrodošli. Puno sreče u radu i druženju.  Vidimo se na nekom susretu  (y)


hvala vam na lijepim željama,normalno da ćemo se vidit i popit pivo (y) :) :D (y)
 
djekomax said:
Ovaj iz Visokog traži samo da se izmjeri obim struka,obim grudi i to je to,mi smo tako uradili i svima nam je pogodio a imaju i one vezice da se mogu proširiti,mogu ti poslati njegov broj pa se probaj dogovoriti da tgi ih dostavi bar do najbliže granice.Najbolje ti je otvori novu temu na forumu,tamo u raspravama o dilerima i opremi


prijatelju puno ti hvala na informacijama,dužni smo  (y) (y) :D :) :)ti pivu
 
Čestitke od mog kluba,MK JASTREBI-kaj nebo nam je zajedničko?
Neka vam je sretno,složno i veselo
A o ovom CBR u avataru-ko zna zna-respect
 
RRZagreb said:
Čestike, puno sreće u daljnjem radu od MK Tigrovi, a doći će vrijeme i za  :bananapivo:


hvala tigrovi na čestitkama,normalno da će doći vrijeme za pivo,ne dao bog da ne dođe.pozdrav od sky ridersi (y) :D :)
 
STRSLJAN said:
Čestitke od mog kluba,MK JASTREBI-kaj nebo nam je zajedničko?
Neka vam je sretno,složno i veselo
A o ovom CBR u avataru-ko zna zna-respect


hvala jastrebovi na čestitkama.da nebo nam je svima zajedničko,prijatelju,ali tamo ćemo za jedno sto godina,dok još prijeđemo tisuće izisuće km na dva kotača.hvala i na komplimentu za avatar (y) (y) :) :D
 
dkova 553 said:
hvala jastrebovi na čestitkama.da nebo nam je svima zajedničko,prijatelju,ali tamo ćemo za jedno sto godina,dok još prijeđemo tisuće izisuće km na dva kotača.hvala i na komplimentu za avatar (y) (y) :) :D

SAMO DA NAPOMENEM, JA SE JOŠ UVIJEK SMATRAM ŽENSKIM BIĆEM