Ostvarenje godinama snivanog sna

Status
Not open for further replies.

honda21

New member
Pošto trenutno ne mogu raditi svoj posao u firmi , odlučila sam si malo skratiti vrijeme i napisati svoju priču.
Sjećam se još kao klinka,sa kojih 7 godina ,kako je moj buraz patio za motorima ... ali starci mu nisu odobravali ... Čak ni kad se zaposlio i imao svoje novce,zabranili su mu motor ... te mu rekli da može kupiti motor,ali ne pod njihovim kućnim brojem ... i što je moj buraz napravio ... odustao je ...  :shock:

Godine su prolazile i bila sam 7. razred kad sam totalno pukla na motore ... svakodnevno sam starcima ispirala mozak sa motorima i kako ću ga jednog dana voziti ... Tada su mi se smijali i odmahivali rukom ,jer su mislili ... " gle male al trabunja gluposti " . Ali mala je znala da jednog dana želi svoj motor ...

Krenula sam tako u srednju školu i dalje naklapala o tim prekrasnim stvorenjima na 2 kotača. Dok su ostale cure kupovale razne tipično ženske časopise,ja sam kupila moto puls i brijala svoj film ...  :mrgreen:
Kako nisam išla u Sisak u srednju školu,nego u V.Goricu ... svaki dan sam dobivala lovu od staraca za autobus,klopu ... a nisu znali da sam se često švercala sa jednom kolegicom iz Siska i njenim dečkom (autom) ,te sam te novce što nisam morala dati za autobusnu kartu,stavljala na stranu,šparajuć za motor... Svaki rođendan i svaka dobivena kuna,lipa,sve sam stavljala sastrane,maštajući o vlastitom motoru ...
U 1. srednje sam si kupila i svoju prvu kacigu ... (Nolan) iako nisam imala motor,niti me je tko imao voziti na motoru,ali bitnoje bilo da ja imam kacigu  :mrgreen:
Bila je kupljena u motormaniji...  :cheer: kak sam bila sretna ... rekla sam sama sebi,tako ćeš i jednog dana ako Bog da i motor kupiti....

2. razred srednje škole,imala sam dečka koj je vozio motor i kada sam gledala njega kako ga licka i picka ... poludila sam... htjela sam što rpije završiti školu ,zaposliti se i kupiti si hondicu ...  :(
Ali nije to tako jednostavno...
Kada bi čula zvuk motora ... bila sam u nekom svom svijetu... starce sam izluđivala...
Nadali su se da je to samo prolazna faza u pubertetu,ali zaheb ... to nije bila faza,za to nije bio kriv pubertet ...
Ta ljubav prema motorima je jednostavno u meni ...

Iako je jako puno motorista nastradalo i smrtno stradalo....
Iako je velik rizik sjesti na motor ... jer nikad ne zna kako možeš proć i završiti ... čak ne ni svojom nego tuđom nepažnjom i krivnjom ... nije me popuštala želja i volja za time da postanem bajkerica...

Sa napunjenih 18 godina završila sam školu ... odmah po završetku škole zaposlila se i to na neodređeno vrijeme i tada sam rekla svojima ... to je to ... nadam se da uskoro dolazi bebibca na 2 kotača u garažu .... ali ... prvo si moram kupiti auto...

Tako je i bilo,kupila sam auto ... i reku sad si kupujem motor ... kad ono desilo se sranje  :(
Imala sam tešku saobračajku autom ... ne svojom krivnjom ... i od auta nije ostalo ništa (totalka)

Bila sam sretna što sam ostala živa i što sam prošla kako sam prošla ... ali ljubav prema motorima je bila toliko jaka,da sam na svoj rođendan potpisala da idem na vlastitu odgovornost doma iz bolnice i pravo na susret u Stari Grad u Sisku ...

Sa nogom u gipsu,na štakama na kojima nisam znala ni hodati,sa ovratnikom oko vrata,sva natučena,ogrebana i izobličena ... došla sam na susret ... i divila se motorima... ,te ponovo sanjala kako ću i ja ako Bog da jednog dana doć svojim motorom na susret.

Zbog te saobračajke je moj san o motoru pao u vodu ... ali ne zauvijek...  :mrgreen: :love10:
Do prošle godine ,2,5godine nakon saobračajke... kada sam konačno financijski stala na noge ... bacila sam se u potragu za motorom.
A kako u životu nisam imala motor,a kutere nisam htjela voziti,jer to za mene nije motor ( bez uvrede svima koji voze skutere) nisam znala što uzeti kao početnik,budući da nisam ništa vozila.

Dvoumila sam se između CBR 600 RR i moje sadašnje bebice CBR 600 F
Uz razne savjete,odluka je pala na F i nakon ne tako dugog traženja,motor je nađen ... pogledan,proban i reku to je to.... uzimam ga  :rock:
Kaparila sam motor ... jer nisam imala sve novce na hrpi tog trena ... i tada je ostao još jedan mali problemčić ... za mene mali,ali za moje roditelje veeeeeeeeeliki ...  :shock: :mrgreen:

Trebala sam im priopčiti tu lijepu vijest ...

Došla sam doma,posjela ih za stol i rekla da uzimam motor ...  :mrgreen:
Tada mi se smijao ... a mama sva zabrinuta gledala u mene i rekla da nisam normalna...

Dobro Claudia pa zar te još te fraze za motor nisu popustile ... bile su riječi moje mame...
:shock:

:misli: kakve fraze ... pa to nisu fraze  :mrgreen: to je činjenica ...  :mrgreen:
Motor je kaparen i treba ić po njega ... rekla sam skoro pjevajuć od sreće  :mrgreen:

Tata je rekao da se mogu iselit iz kuće ... mama je rekla..pa na kog si ti tako blesava ... motor  :shock: ...ne,ne dolazi u obzir ... zar nas želiš u crno zaviti i počela je plakati ...  :(

E tada sam pukla i rekla ... svjesna sam svega ... ali to je moj godinama snivani san ,koji ili ćete prihvatiti tako kako je ili sam ja spremna zbog motora spremit svoje stvari i odselit se ...  :LOL:

Eh tada je sljedio završni razgovor i tata je čak pristao da ode samnom po motor  :mrgreen:

Kad smo ga dovezli doma ... nisam mogla vjerovat da je to zaista moj motor,u mojoj garaži ...  :shock:
Bila sams retna kao malo dijete,kao i svi vi koji ste to prošli ...  :proljece: :rock:

Jednostavno predivan osjećaj ...  :mrgreen:
A 8.6. ove godine i susret u Sisku će pobuditi u meni poseban osjećaj ... jer tog dana sam mogla poginuti ... a sva strgana sam se dovukla na susret,na kojem sam prije 3 godine maštala o dolasku sa svojim motor ... i ako Bog da ...ove godine ću konačno i na taj tada kobni dan za mene ,doći sa vlastitim motorom ...

Jednostavno želim svima da si ispune taj san ... jer imati svoj motor ... je nešto prekrasno ... motori su nešto prekrasno ... susreti su nešto fenomenalno ... bajkeri i bajkerice su divni ljudi ... ma ludilo ...
:mrgreen:


Ali moram ja malo zakomlicirati ,jer inače ja ne bi bila ja  :mrgreen:
Prošlo je više od pola godine od kako imam motor .... napravila sam preko 7000 km ... ali srce i dalje jače kuca za CBR 600 RR ... dakle koliko god mi je ovaj motor priraso srcu ... želim uzeti CBR RR  :mrgreen:
 
bi li se ti udavala mala? :D

al da mi obecas da ces me volit upola kao motor  :LOL: :LOL: :LOL:


svaka ti cast.... reci bratu da je pi :censored:

zar ti nece bit mali 600 RR?? a trosi i puno ulja a i goriva   :jesus: :jesus:

 
zoky_29 said:
bi li se ti udavala mala? :D

al da mi obecas da ces me volit upola kao motor  :LOL: :LOL: :LOL:


svaka ti cast.... reci bratu da je pi :censored:

zar ti nece bit mali 600 RR?? a trosi i puno ulja a i goriva   :jesus: :jesus:

Uuuuuuuuuuuuu ... još je rano za udaju  :jesus:
A sad dal će mi biti mali ...  :mrgreen:
Ma bit će dobar ... ko bombončić ... a moto puls testove nećemo ovdje raspravljat  :mrgreen: :jesus: :jesus:
 
Uuuuuuuuuuuuu ... još je rano za udaju  :jesus:

:cry: :cry: :cry: ostadoh ja nezenja

A sad dal će mi biti mali ...  :mrgreen:

pa ak si ovu prerasla za par mjeseci....onda ces i RR-a (znam,sad ces reci da nisi prerasla nego ti se ona vise svidja bla bla bla)
al ko sam ja da ti pricam..uzmi ono za cim ti srce kuca...


sve u svem meni se prica svidja i drago mi je sta si ostvarila san  (y) (y) :palacgore:

Ma bit će dobar ... ko bombončić ... a moto puls testove nećemo ovdje raspravljat  :mrgreen: :jesus: :jesus:

ma ja i ne citam novine... ....sponzorski casopisi mi se nikad nisu svidjali  :jesus: :jesus:
 
2 zoky_29

nisam ju prerasla ... ali srce govori jedno  :mrgreen:
Ne mogu slušati razum,jer da slušam razum,nikad ne bi uzela motor ... pošto svi znamo što je motor  :LOL:

Nisam izvukla iz ovog motora sve što se izvuć da ... ali neću ni pokušavati ... kao što neću niti iz RR-a ... jer meni se živi,a ne gleda mi se travu kako raste odozdola ...

Daleko od toga ... moj motor je meni odličan ... lijepo se vozi ... na dalje špure ne rasturaju ruke,što kod RR-a zasigurno neće biti slučaj ... ali RR ... je nešto drugo ...  :mrgreen:


mr.mee ... hvala ... pozdrav  :D

 
Lijepa pričica. Podsjetila me na moje probleme kada sam prije 20-tak godina vodio borbu sa roditeljima da me shvate.

Vidjeti ćeš. Još će duuugo vremena proći da oni u potpunosti prihvate tvoju ljubav prema motorima.

Pozdrav
 
...e da je više takvih kao ti.... nama muškima bi svijet bio puno ljepši (y)
Prava si nema šta (y) (y) (y)
 
IgorS said:
Lijepa pričica. Podsjetila me na moje probleme kada sam prije 20-tak godina vodio borbu sa roditeljima da me shvate.

Vidjeti ćeš. Još će duuugo vremena proći da oni u potpunosti prihvate tvoju ljubav prema motorima.

Pozdrav

hvala ...  (y)
Ma prihvatili su oni moju ljubav prema motorima ... možda ne u potpunosti i trebat će dugo vremena kao što si rekao ... ali strah će uvijek biti prisutan ... što u potpunosti razumijem

Kingman said:
...e da je više takvih kao ti.... nama muškima bi svijet bio puno ljepši (y)
Prava si nema šta (y) (y) (y)

:oops: hvala,hvala  :wink:
 
Kingman said:
...e da je više takvih kao ti.... nama muškima bi svijet bio puno ljepši (y)
Prava si nema šta (y) (y) (y)
Potpisujem (y)
 
Nemo02 said:
Very good story, a ja mislio da bi ti radije 1000RR nego 600  :mrgreen:

a ježi ga ... još sam pre zelena za 1000 RR  :mrgreen:
ali polako ... narast ću ja  :mrgreen: (y)
 
Svaka cast imas odlicnu pricu i podlogu. I jos ce dugo proci vrimena ( ako ce ikad proci) a da tvoji roditelji  nece brinuti jer moji uvik kad svira hitna zovu na mobitel da pitaju di sam i sta radim.
Jer to im je postalo normalno cak i sad kad sam ozenjen. To je zivot motorista ( na tuznu istinu) a pogotovo onih koji su se opekli kao ja a evo vidim i ti.
Procitaj moju pricu pod zivot koji je visio na slamci pa ces viditi kako smo slicni u tim stvarima.
Pozdrav i sve najbolje i puno lipih km a bratu reci da se triba odseliti kad mu je caca reka jer vidis kako je tebi popustia. Ali mozda je i bolje jer vako roditelji mirno spavaju bar u njegovom slucaju  :LOL:
 
dobra ti je priča, i ja sam prošel slični put kao i ti samo sam ja uspel skupiti lovu na sve moguće načine ( nisam kral ) i kupil sam svoju prvu Hondu CBX sa 18 godina na sreću mog tate a na žalost moje mame  (y)

svi koji me znaju - znaju da vozim Hondu jer me nikad nije iznevjerila ( pozdrav svima koji misle da CBX ne valja  :jesus: )

VFR je bil moj san od 1. ili 2. razreda osnovne, još sad mi u staroj sobi stoji mala naljepnica sa prvom VFR-kom, lepo je ispuniti svoj san  (y) (y) (y)
 
super priča, samo ti se nešto strašno desilo u životu a nisi u priči navela kako! ! !  :? - zarazila si se kroničnim Honditisom  :no:

:mrgreen: :wink:
 
Bump said:
super priča, samo ti se nešto strašno desilo u životu a nisi u priči navela kako! ! !  :? - zarazila si se kroničnim Honditisom  :no:

:mrgreen: :wink:

a godinama sam bolovala od honditisa ... naravno nisam se htjela lječit i sad je to šreraslo u kronični honditis ... a nije mi nimalo žao  :mrgreen:

Hvala svima ...  :wink:
 
ufff....(suze)
svaka čast....ja sam već imala saobračajku sa starim(u autu) i dosta mi je auta....dosat mi je svih ljudi koji misle da su face jer su na 4 kotača....vjerovatno zato misle da mogu biti krivi za nesreče koje se dogode motoristima....jer za puno nesreća nisu oni krivi(motoristi)....
želim oživit sve one koji su poginuli(na motorima) ne svojom krivicom ....samo želim imat svoju malu zvijer.... :D
i pokazat kretenima da bajkeri nisu obavezno nadrogirane pijane budale....
samo što....do tog događaju morat ću bit malo i gladna pošto....starci su protiv toga....a moja jedina ljubav....motorček će još malo pričekat.... :wink:
 
Status
Not open for further replies.