Osvrt na MISS Motori 2004

Dahon

New member
Jedan povratni feedback što se organizacije tiče :


- Razglas ? mislim da je ekipa Aquariusa mogla i bolje
- Go go plesaćice , očito su nešto zajebale,ali onda je trebalo izbaciti onoga lika što je plesao sa curama u pauzama - to se moglo zaključiti po reakcijama publike
- Muzika Mislim da će se mnogi složiti da se stariji bikeri NE SNALAZE u 'new breed' muzici, jest prvi dan bilo otvaranje aquariusa ali je drugi dan trebalo napraviti nesto tipa Bikers Night.
- Izbor i voditeljica Izbor je ispao dosta brzo, zum zum i gotovo, to se malo rastegne, i jest da je možda bio nezainteresiran dio publike ali nemora voditeljica pljuvati po njima !?
- Program Ok program ali nigdje po Novalji nije bilo plakata (ili nisam vidio) gdje piše kad je što, gdje se skuplja, kad je defile, kad počinje izbor i sl. ?



Nemojte shvatiti ovo kao loše kritike, znam da je ovo bilo organizirano sa možda manjim brojem ljudi i ne beskrajnim financijama i da vam je nakraju možda bilo dosta od svega, već shvatite kao smjernice za idući Izbor za Miss.

Mi smo se super zabavili, kao što vjerujem da je i većina vas.

pozdrav !


p.s. Veliki pozdrav Perici iz Staaarih rokera, vidimo se u Umagu
 
I još samo nešto: sreća da sam na Zrću bio i tjedan prije pa sam znao put jer inače nema šanse da bih pogodio gdje treba skrenuti. Čak ovaj put nisam vidio ni putokaz "Zrće" koji je, ak se ne varam, tjedan dana prije bio gore na glavnoj cesti. Malo informacija ne bi škodilo.
 
Pa nije voditeljica "pljuvala" po njima...trebalo vas je malo razbuditi.
Go-go plesač je tam bio zbog cura kojih je bilo dosta, nek i one malo gledaju :mrgreen: mislim nekaj osim nas bikera.
Kaj se tiče plakata nemam pojma di su završili, ali ovo nije bilo organizirano kao moto - susret.
A zbog divljanja po Novalji dan ranije policija nije dala da se održi mali defile (promocija kandidatkinja za miss).
Mislim divljali su i u subotu, i to ispred Cocoma...
:evil:
 
Uhh drugi put kad budemo dolazili na pag dici cemo kredit jer nam je otislo pun kurac para na nis .Sto se tice moto susreta koje nije ni bilo osim divljanja u gradu bilo je ok ma ludilo jebeno dobro i sve bi bilo bolje da mi regler nije riknuo pa prepunijo bateriju .Tako da 100 metara do doma se ugasijo a baterija je bila mrtva
 
Dahon said:
Jedan povratni feedback što se organizacije tiče :
- Muzika Mislim da će se mnogi složiti da se stariji bikeri NE SNALAZE u 'new breed' muzici, jest prvi dan bilo otvaranje aquariusa ali je drugi dan trebalo napraviti nesto tipa Bikers Night.
- Izbor i voditeljica Izbor je ispao dosta brzo, zum zum i gotovo, to se malo rastegne, i jest da je možda bio nezainteresiran dio publike ali nemora voditeljica pljuvati po njima !?
- Program Ok program ali nigdje po Novalji nije bilo plakata (ili nisam vidio) gdje piše kad je što, gdje se skuplja, kad je defile, kad počinje izbor i sl. ?

Ja mislim da je vlasnik AQUARIUSA dozvolio da se tu održi izbor, ali samo pod uvjetom da sve bude gotovo do 01.00.

Program je trebao početi u 21.00 šta nije normalno jer je praktično još bio dan, (a i svi su gledali utakmicu), pa su odgodili početak za 23.00 i sve su radili na brzinu, da završi do 01.00. E tek iza 01 je rulja počela dolazit u Aquariusa, šta je i normalno da se tad tek ide u disko. Kladim se da naknadni posjetitelji nisu ni znali da se tu održao izbor
 
Dahon said:
Jedan povratni feedback što se organizacije tiče :


- Razglas ? mislim da je ekipa Aquariusa mogla i bolje
- Go go plesaćice , očito su nešto zajebale,ali onda je trebalo izbaciti onoga lika što je plesao sa curama u pauzama - to se moglo zaključiti po reakcijama publike
- Muzika Mislim da će se mnogi složiti da se stariji bikeri NE SNALAZE u 'new breed' muzici, jest prvi dan bilo otvaranje aquariusa ali je drugi dan trebalo napraviti nesto tipa Bikers Night.
- Izbor i voditeljica Izbor je ispao dosta brzo, zum zum i gotovo, to se malo rastegne, i jest da je možda bio nezainteresiran dio publike ali nemora voditeljica pljuvati po njima !?
- Program Ok program ali nigdje po Novalji nije bilo plakata (ili nisam vidio) gdje piše kad je što, gdje se skuplja, kad je defile, kad počinje izbor i sl. ?



Nemojte shvatiti ovo kao loše kritike, znam da je ovo bilo organizirano sa možda manjim brojem ljudi i ne beskrajnim financijama i da vam je nakraju možda bilo dosta od svega, već shvatite kao smjernice za idući Izbor za Miss.

Mi smo se super zabavili, kao što vjerujem da je i većina vas.

pozdrav !


p.s. Veliki pozdrav Perici iz Staaarih rokera, vidimo se u Umagu

Jesi ti tamo išao da bi mogao kritizirat ili šta??? :mrgreen: :mrgreen:
Nije ništa uletilo, pa samo bacaš negativne kritike?? :mrgreen: :mrgreen:
 
Kad shvatite osnovu, shvatit cete sve ....


TO NIJE BIO MOTO SUSRET VEĆ IZBOR ZA MISS !!!!

Pozdrav svima koji su bili, a oni koji nisu nek malo žale i vidimo se iduće godine .
 
Mrki said:
Dahon said:
Jedan povratni feedback što se organizacije tiče :


- Razglas ? mislim da je ekipa Aquariusa mogla i bolje
- Go go plesaćice , očito su nešto zajebale,ali onda je trebalo izbaciti onoga lika što je plesao sa curama u pauzama - to se moglo zaključiti po reakcijama publike
- Muzika Mislim da će se mnogi složiti da se stariji bikeri NE SNALAZE u 'new breed' muzici, jest prvi dan bilo otvaranje aquariusa ali je drugi dan trebalo napraviti nesto tipa Bikers Night.
- Izbor i voditeljica Izbor je ispao dosta brzo, zum zum i gotovo, to se malo rastegne, i jest da je možda bio nezainteresiran dio publike ali nemora voditeljica pljuvati po njima !?
- Program Ok program ali nigdje po Novalji nije bilo plakata (ili nisam vidio) gdje piše kad je što, gdje se skuplja, kad je defile, kad počinje izbor i sl. ?



Nemojte shvatiti ovo kao loše kritike, znam da je ovo bilo organizirano sa možda manjim brojem ljudi i ne beskrajnim financijama i da vam je nakraju možda bilo dosta od svega, već shvatite kao smjernice za idući Izbor za Miss.

Mi smo se super zabavili, kao što vjerujem da je i većina vas.

pozdrav !


p.s. Veliki pozdrav Perici iz Staaarih rokera, vidimo se u Umagu

Jesi ti tamo išao da bi mogao kritizirat ili šta??? :mrgreen: :mrgreen:
Nije ništa uletilo, pa samo bacaš negativne kritike?? :mrgreen: :mrgreen:
Meni je uletilo pa imam pravo na kritiku. Dakle...niste provozali cure zbog murije!? Pa kao da su morali znat! Od kad se to bojimo murije?Stave se cure,krene do Paga,kad te zustave das 100kn jer dvoje na motoru nema kacigu i to ti je jedini grijeh. Ko ti moze zbranit da se vozis u koloni? Cura je 20-ak a da iza skupilo i 1000 motora još bolje. Bar bi curke znale na kakav su se izbor prijavile.
 
Ma brijem da to nije bilo zbog murije. Alfred mi je nesto pricao o tome, ali mislim da je pravi razlog bilo malo vremena, kasno budjenje i nemogucnost hvatanja cura po plazi.
 
Jesi ti tamo išao da bi mogao kritizirat ili šta??? :mrgreen: :mrgreen:
Nije ništa uletilo, pa samo bacaš negativne kritike?? :mrgreen: :mrgreen:

Dapače, baš sam u petak 'krstio' novi šator :)

pomažem, ne kritiziram! :joy:
 
Dahon said:
Jesi ti tamo išao da bi mogao kritizirat ili šta??? :mrgreen: :mrgreen:
Nije ništa uletilo, pa samo bacaš negativne kritike?? :mrgreen: :mrgreen:

Dapače, baš sam u petak 'krstio' novi šator :)

pomažem, ne kritiziram! :joy:

Onda svaka čast!
 
Perica said:
Kad shvatite osnovu, shvatit cete sve ....


TO NIJE BIO MOTO SUSRET VEĆ IZBOR ZA MISS !!!!

Pozdrav svima koji su bili, a oni koji nisu nek malo žale i vidimo se iduće godine .
Ja žalim malo više, a baš sam se nabrusio i na vožnju i na feštu i more....
Sad moram čekat godinu dana...
 
Ma da bi itak krenuli malo uz obalu i to iz SLO (štajerska) smo bili dosta razočarani nad organizacijo ovog izbora. :( Niko se ne drži najavljenog plana,nigde plakata,puno motorista pa niko ništa nezna. :cry:
Pa dobro mi smo proživili a moglo je biti bolje jer je stvarno bilo dosta motorista.
Nadamo se da če bit sljedeče godine bolje!
 
A ja se nadam da ću doći...