OTVARANJE MOTO SEZONE 2012.-ISTOČNA SLAVONIJA

kliker-vk

New member
Ove godine je najavljeno  :021: Otvaranje moto sezone 2012.-Istočna Slavonija za nedjelju-15.04.2012.!
U slučaju  :0204:, događaj se odgađa na sljedeći vikend, tj. (vremenski povoljniju) nedjelju!

Ovogodišnja ruta defilea bi trebala krenuti iz mjesta Gradište, te proći kroz mjesta Županja, Drenovci, Gunja, Otok, Vinkovci, Nuštar, Vukovar, Jarmina te završiti u Ivankovu gdje je najavljena zajednička  :klopa: te neizostavna :piva:.
To znači oko 200-tinjak km lagane  :021: i čistog uživanja u krajolicima Slavonije, s tim da će se praviti pauza od po 15-tak minuta uz osvježenje u Gunji i Nuštru!
Sve će se odvijati uz pratnju i nadzor  :police: :police: :police:

Sve ostale dodatne informacije kao i promjene/izmjene oko događaja slijede tijekom idućih dana! :D

 
S obzirom na lošu najavu vremenske prognoze za 15.04.2012., postoji vjerovatnost da će Otvaranje moto sezone 2012. biti ipak odgođeno :( na sljedeći vremenski povoljniji vikend!
 
Sada je i službeno-OTVARANJE MOTO SEZONE 2012.-ISTOČNA SLAVONIJA se odgađa na sljedeći vikend, tj. u nedjelju 22.04.2012.!
 
kliker-vk said:
Sada je i službeno-OTVARANJE MOTO SEZONE 2012.-ISTOČNA SLAVONIJA se odgađa na sljedeći vikend, tj. u nedjelju 22.04.2012.!
ja ne mogu 22.    žena mi je dopustila da idem sad u nedjelju i ja idem sad 15. i gotovo !!
 
kliker-vk said:
Ove godine je najavljeno  :021: Otvaranje moto sezone 2012.-Istočna Slavonija za nedjelju-15.04.2012.!
U slučaju  :0204:, događaj se odgađa na sljedeći vikend, tj. (vremenski povoljniju) nedjelju!

Ovogodišnja ruta defilea bi trebala krenuti iz mjesta Gradište, te proći kroz mjesta Županja, Drenovci, Gunja, Otok, Vinkovci, Nuštar, Vukovar, Jarmina te završiti u Ivankovu gdje je najavljena zajednička  :klopa: te neizostavna :piva:.
To znači oko 200-tinjak km lagane  :021: i čistog uživanja u krajolicima Slavonije, s tim da će se praviti pauza od po 15-tak minuta uz osvježenje u Gunji i Nuštru!
Sve će se odvijati uz pratnju i nadzor  :police: :police: :police:

Sve ostale dodatne informacije kao i promjene/izmjene oko događaja slijede tijekom idućih dana! :D

Sve je to lijepo, ali zaboravio si da se prolazi i kroz Rajevo Selo.. (barem je tako bilo dogovoreno). MK Paklena Braća je poprilično aktivan klub, na svakom događaju se pojavimo i trudimo se ostati koliko toliko upamćeni pa ne bi bilo fer da ovdje budemo zapostavljeni.  (y) 

 
Imaš pravo... Moje isprike!  :embarrassed:
Znam da sam izostavio više mjesta kroz koje će kolona  :021:  :021:  :021:  :021: :021: proći, ali pošto sam pisao "na pamet" rutu, pa se to jednostavno dogodilo!
No, najbitnije je da iduća nedjelja svane sunčana, inaće  :eek:hne:, a sudeći po današnjoj prognozi za idući vikend, vrijeme nije nešto što obećava druženje!  :zid:
 
Zanimljivo...ako vrijeme posluži mogao bih se provozati...samo...kuda da idem, odakle da ja krenem  :misli: :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Zanimljivo...ako vrijeme posluži mogao bih se provozati...samo...kuda da idem, odakle da ja krenem  :misli: :mrgreen:

boro ti i sip dođete do županje i mi ostanemo tu na pivu a oni neka se "vozaju" 20kmh po slavoniji :mrgreen: (y)
 
zeljko.04 said:
boro ti i sip dođete do županje i mi ostanemo tu na pivu a oni neka se "vozaju" 20kmh po slavoniji :mrgreen: (y)

Ako vrijeme bude ok, ja bih navratio...eto, sad bar znam odakle bi krenio...iz Županje  :mrgreen:
 
Imali smo dosta upita za ambleme od kluba gdje se mogu kupiti.Zimus smo ih napokon napravili,tako da ce ih svi zainteresirani moci kupiti kod nas domacina po cijeni od 30 kn,a majice po 40 kn.
 
sutra navecer na forumu cete dobiti konacan dogovor za nedjelju,iako ce vam i vasi predsjednici sve reci.
 
dobro,bit cete svi obavijesteni,a na predsjednike se odnosi zato sto se ovo organizira izmedju klubova.nije namjenjeno free riderim i onima koji nisu iz nase zupanije al naravno,svi su dobrodosli.organizatori znaju o cemu se radi.
 
HONDA CARBON said:
dobro,bit cete svi obavijesteni,a na predsjednike se odnosi zato sto se ovo organizira izmedju klubova.nije namjenjeno free riderim i onima koji nisu iz nase zupanije al naravno,svi su dobrodosli.organizatori znaju o cemu se radi.

  :misli: mislim, da bi se mogli naljutiti

                          :mrgreen:
 
DADO+ said:
  :misli: mislim, da bi se mogli naljutiti

                          :mrgreen:

Evo, ja se ljutim...ali samo zato sto to nitko nije naglasio od pocetka. Mislio sam navratiti do prijatelja Vinkovcana...ali nakon ovog posta...tko bi lud dosao ako nije u nekom od tih klubova.... Lijep provod zelim  (y)
 
boRRis929 said:
Evo, ja se ljutim...ali samo zato sto to nitko nije naglasio od pocetka. Mislio sam navratiti do prijatelja Vinkovcana...ali nakon ovog posta...tko bi lud dosao ako nije u nekom od tih klubova.... Lijep provod zelim  (y)

- ja se ne ljutim, a ti kako oš'  :LOL:
 
DADO+ said:
- ja se ne ljutim, a ti kako oš'  :LOL:
Flegma DADO legenda  :LOL:
 
Istina je da ovu "manifestaciju" organiziraju moto klubovi Istočne Slavonije, točnije 7 moto klubova Vukovarsko-Srijemske županije! No, svake godine je bilo i "free ridera" kao i bikera iz drugih moto klubova, npr. iz Osijeka, Đakova, Sl.Brod, Iloka, iz raznih sela i zaseoka...
Ipak se tu radi o dolasku prijatelja i poznanika s kojima se vidimo i čujemo tijekom cijele godine i prema kojima pokazujemo određenu  :0648: !