Otvaranje novog moto-centra u Osijeku

Ivanica

New member
Evo upravo sam čula na radiju pa iskopala link:
http://www.yamaha-duo.com/
Nadam se da nisam fulala forum, već mi je jedna tema (doduše malo bedasta) bila obrisana, nisam ni sama bila sigurna gdje da ovo smjestim.
Dakle, kom se ne da klikat, evo teksta:
U subotu, 9. lipnja 2007., točno u podne, u osječkoj Industrijskoj zoni (Svetog Leopolda Bogdana Mandića 111c) održat će se svečano otvorenje novog Yamaha centra Osijek koji će biti otvoren u sklopu tvrtke DUO d.o.o..
Vlasnici motocikala pozivaju se da dođu na svojim metalnim ljubimcima.
 
I ja sam se poveselio novom salonu, no brzo sam se razocarao...  :palacdolje: :palacdolje:
Prvo otvorenje je bilo najvljivano za 02.06.2007, ustvari ja sam bio uvjeren da je otvoreno 02.06. cak sam tog drugog i planirao otici jer su bili pozivani bajkeri da dojdu motorima.
Bio danas u Osijeku i taman prolazim, pa reko ajd da navratim vidjeti sto to ima. Usetavam u salon, par "klinaca" unutra nesto za stolom kao raspravljaju, ni dobar dan, ni izvolite apsolutno nista...kao da me nisu ni vidjeli. Nasetavam se oko motora, razgledam, setam cekam da netko pridje i pita bilosto, ali jok decki su ocigledno bili "prezaposleni"  :palacdolje:
Nista isetavam i to je to...nisu se udostojili ni bok reci....eto toliko
Eh da i datum otvorenja je prebacen na 09.06 a salon ipak radi... jako lose za pocetak....
 
Dali ima kakve opreme,ili je kao kod skare?
 
Bio sam ja,dosao sam u 11 otisao u 11:10.
Bilo je par hostesica i to je to,doduse nisam imao zivaca cekati do 12:00 kad je bilo "sluzbeno" otvorenje
 
vatrogasac said:
Na letcima pise da su ovlasteni  servis za yamaha motore,i agv kacige.
znaci servisiraju i agv kacige  :misli:
moram viditi koliko naplacuju-moja je zrela za servis  (y)
pored skare jos jedan yamahin servis i prodajno mjesto!
a sta je sa ostalim japanskim markama! Bolje da je uletio jedan kawasaki servisni centar  (y) (y)
 
Skaro sada prodaje Kawasaki,Suzuki,Yamahu.Imaju manje vise svi modeli yamahe,i nesto majica,jakni i ruksaka.(u ovom novom yamaha centru)
 
vatrogasac said:
Skaro sada prodaje Kawasaki,Suzuki,Yamahu.Imaju manje vise svi modeli yamahe,i nesto majica,jakni i ruksaka.(u ovom novom yamaha centru)
nisam znao da skaro sada radi i kawasakija  :misli:
a dal je ovlasteni serviser kawasakija  :misli:
 
dobro jel se na kraju taj "novi" moto centar otovorio ili nije???  :shock: