OTVORENJE MEMORIJALNOG PARKA "ANTONIO LAZIĆ" Strmac,14.06.2009.(nedjelja)

Bila mi je čast danas biti s vama  (y)
 
Ne mogu dovoljno dobro opisati osjecaje i dogadjanja na Strmcu. Nevidjena solidarnost bajkera, ponos i tuga oca, nevjencana supruga.

Kako i drugi kazu, jednostavno mi je bila cast danas biti tamo svama. Domacini nevidjeni (y)
 
Odlična organizacija pozdrav za Terzu i Ori naravno svim Diablovcima,
od  ekipe MK"Posavac"Orašje.
Vidimo se u srpnju ponovno.  (y)
 
Veliki pozdrav Ori , Terzi i cijeloj ekipi Diablo od CC Čaplje
Bila nam je čast biti sudionicima ovog velikog okupljanja .
 
kao jedan od najboljih Lazarevih prijatelja zahvaljujem svima koji su došli i odazvali se ovom događaju a posebno ekipi koja je danonoćno radila Zuba,Bilonja,Žera Terza.......... kao i svim sponzorima bez kojih ovaj projekat ne bi bio izvediv........
 
evo i mene.....
ljudi šta da vam kažem....samo jedno veliko HVALA što ste se odazvali u ovako velikom broju (y)
u toku dana stavim slikice :D
 
Baš je bilo dobro  (y)

Nisam mislio da ce doci toliko ljudi........al eto,samo nas je došlo 12 i iz svakog kluba skoro tako  (y)
 
.....
i na kraju, nakon što sve smo sklonili i pospremili...zapalili smo svijeću našem tajniku na njegov rođendan i ispričali mu koliko vas bilo.....

 
bio sam prvi put na Strmcu (nekoliko puta kod njega u Cerniku) i mogu reci samo rijeci pohvale za sve... organizacija, broj ljudi, motora, atmosfera, vrijeme... otisao sam kuci mirne duse
- nas je troje doslo iz Zg-a sljedece godina se opet vidimo (ako ne i prije  :mrgreen:)
 
Pročitavši na forumu što planirate ideja mi se odmah svidjela a došavši na Strmac oduševila sam se kako je to sve dobro napravljeno .Divim se uloženom trudu MK Diablo ,sluhu sponzora i snazi obitelji pokojnog Antonia da dođe ,bude s nama i kaže nam koju riječ o njemu .Drago mi je što se toliki broj motorista odazvao pozivu i što smo na ovaj način odali poštovanje Antoniu.Bila mi je čast jućer biti s vama .
 
vlatka vu said:
Pročitavši na forumu što planirate ideja mi se odmah svidjela a došavši na Strmac oduševila sam se kako je to sve dobro napravljeno .Divim se uloženom trudu MK Diablo ,sluhu sponzora i snazi obitelji pokojnog Antonia da dođe ,bude s nama i kaže nam koju riječ o njemu .Drago mi je što se toliki broj motorista odazvao pozivu i što smo na ovaj način odali poštovanje Antoniu.Bila mi je čast jućer biti s vama .

to je to i sve ostalo bi bilo suvišno za reči (y)
 
Super izgleda, dali ste si truda, svaka čast! (y)
Nego 'oćemo li i mi dobit svoj stol, naravno skupa s Vrancima :LOL: :LOL: