Otvorenje nove Motormanije

Tha Waynder

Active member
Bili..vidli... jebate... ducan meni definitivno najjaci u rvackoj...

(y) (y) (y) (y)

najjace je kaje sve sredjeno da moze biti i kao prezentacijska sala..ima podije, pozornicu i tak... bit ce svako malo neka promocija i takve igre..uvijek bu se nekaj desavalo.. posebno slozeni racing djelovi custom, i tak... mo bolest od ducana...

dilaju ktmove i bmw... to je kao glavno..ali ktm ima prednost...
sach, kymco i ono kaj me najvise razveselilo...derbije =)

bil je u drugrag kranjec tam sa još fensijastim fotićem od mojeg pa bu on valjda nekaj pametnije slozio..ja sam jednostavo ljen za to...

eto nekaj fotki...





 
glavno da si ti cim si doso uspio razbit konobara :LOL: :LOL: :LOL:

inace, ducan i prostor je za 5. daleko iznad mojih ocekivanja. svaka cast (y)
 
ok, di je to?
uskoro cu nabavljat ktma, moram tam navratit
 
A servis ostaje u VG ili ce ga  i tu imati?
 
ostaju oba ducana... dakle u gorici ce biti sve kak je i bilo..ducan i servis i sada jos + ovo u zagrebu...
 
rednyaW said:
dakle u gorici ce biti sve kak je i bilo..

Nadam se ne baš sve  :wink:
 
Ducan je za svaku pohvalu Evropski  nista losiji od onih koje posjecujemu u Austriji
 
Iskreno meni je jedino pozitivno to što dućan lijepo izgleda a ponuda je li-la , bio sam u puno manjim dućanima koji maju puno veći izbor no opet tek  su otvorili i treba im dati vremena.
 
Ajmo cijene BMWa!  :misli:
 
BeLa-Vg said:
da imas pravo...Cuncic je otiso iz servisa
,
A kam ode Tomo?
 
Bemti Renato je fakat kesu odrijesio  :mrgreen: , svaka cast  (y)
 
rednyaW said:
Bili..vidli... jebate... ducan meni definitivno najjaci u rvackoj...


Ma šta u rvackoj, na svjetu
 
jedimaster said:
Iskreno meni je jedino pozitivno to što dućan lijepo izgleda a ponuda je li-la , bio sam u puno manjim dućanima koji maju puno veći izbor no opet tek  su otvorili i treba im dati vremena.

dobro daj ti meni reci kaj tam od ktma nemreš kupit? LOL!!! e sve ima..al SVE... kakve sam gluposti uzimao za superduka kod njih... jebote ni serviseri svijetski ne znaju da postoje =)
 
rednyaW said:
dobro daj ti meni reci kaj tam od ktma nemreš kupit? LOL!!! e sve ima..al SVE... kakve sam gluposti uzimao za superduka kod njih... jebote ni serviseri svijetski ne znaju da postoje =)

Tu si u pravu , za KTM ima  al tu netko pita i za BMW , nisam vidio ni najljepnicu koja bi na tako nešto upučivala! Ponavljam dućan je lijep i tek je otvoren ali meni malo preprazno izgleda , siguran sam da će se to s vremenom popraviti.
 
a jebiga bmw... sa tim su jos novi...a i po samom ducanu se vidi da je KTM daleko najveci prioritet...

al postali su mega ducan sada...

ktm, bmw, kymco, derbi, sach

od glavnog đeka u kvartu do najobičnijeg zdenka... svi si mogu nac dvokotača po svojoj mjeri =)