ovaj je jaci od naseg Nike - stranica o putovanj sa x9 125cm

fjaka

Active member
--- ne znam gdje ovo stavim pod skuteri ili pod putovanja, pa neka moderatori odluce ;) ---
http://www.allersretours.com/
stranicu o putovanju sa x9 125cm3

mogu reci da je stranica poprilicno teška tako ko nije na dsl ne preporucam...
kada kliknete na mapu otvori vam se nova mapa gdje su razne rute u drugim bojama, pa kliknite na njih i otvori se opis rute sa prekrasnim slikama

uživajte

za one koji ne znaju fr ;)
http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.allersretours.com%2F&langpair=fr%7Cen&hl=en&ie=UTF8


 
Jači od Nike? E Fjaka i ti znaš svašta reć. Naš Nike je većinu svojih vožnji odvezao vikendima i tijekom godišnjih odmora. Znaći da je bio radnom odnosu i činija sve svoje hrvatsko europske ture, a ovaj lik sa x9 sigurno svoj pothvat nije ostvario vozeći se samo vikendima već je to odraida u 57 dana vožnje u komadu :jesus:
 
:mrgreen:
Tipu svaka čast.
Charlie je u pravu. Ove godine sam imao 2 x 6 dana godišnjeg, prošle godine 2x3 dana, 2002-2004 po 14 dana.....
E da je meni 60 dana u komadu, vidili bi di bi završio...
 
ehhh :no: svak ima svoje, meni žena neda djir duzi do 12 sati...  bilo bi ovo  :blahblah: ili mozda cak i ovo :punch:

 
Naš Nike je NAJjači ....  (y)
(bio dok nije izdao piaggio i otišo u džamahu)  :LOL:
 
Auuuu!

Kako je ovo lijepo  (y)

Kada gledam ovakve slike, jedino me tješi to što su te face stare uglavnom preko 45-50 godina, pa si mislim da još imam koju godinu fore da si život tako uredim da mogu putovati okolo po nekoliko mjeseci  :wink:

P.S. Ako sam dobro shvatio njegova ekipa vozi uglavnom X8 i X9, zar Peugeot nema veće modele skutera u programu?
 
fjaka said:
ehhh :no: svak ima svoje, meni žena neda djir duzi do 12 sati...  bilo bi ovo  :blahblah: ili mozda cak i ovo :punch:

Kasno ti se sad žalit i izvlačit na ženu. Triba si prije na to mislit. Ja san se oženija 01.07. a sljedeći vikend sam bija na Grobniku sa motorom. Naravno bez žene.
 
brum said:
Auuuu!

Kako je ovo lijepo  (y)

Kada gledam ovakve slike, jedino me tješi to što su te face stare uglavnom preko 45-50 godina, pa si mislim da još imam koju godinu fore da si život tako uredim da mogu putovati okolo po nekoliko mjeseci  :wink:

P.S. Ako sam dobro shvatio njegova ekipa vozi uglavnom X8 i X9, zar Peugeot nema veće modele skutera u programu?
Prije je Peugeot imao samo model Elyseo 100 2T a to nije putni skuter. Kasnije je izašao Elystar 125 i 150, a tek sada su izbacili 2 nova modela Satelis i Geopolis 125 te 250 i 500 sa 4t Piaggio motorom
 
Ne mogu virovat, a ja se pitam mogu li na Kymco Grand Dinku 250 od Splita do Dubrovnika  :misli:( zlobnici ce sad rec da to nije x9)  :D
 
bluedreamer said:
Ne mogu virovat, a ja se pitam mogu li na Kymco Grand Dinku 250 od Splita do Dubrovnika  :misli:( zlobnici ce sad rec da to nije x9)  :D
jedan tip iz constantza na grand dinku prošao čitavo sredozemlje
 
Nike, di se ide ovaj uspoređivat s tobon? Gosparu Fjaka, pliz prikrsti se. Mejbi ajm not objektivan, bat, Čarli sed vrajt. Baj d vej, ima je Nike par situacija koje nisu bile nimalo bezazlene, a opet ih je proša na motoru.

Nego, Nike, ispričaj in kako ti je od Kozjaka do Splita ni krivome ni dužnome dva puta pukla guma. :wink:
 
Rivi said:
Nike, di se ide ovaj uspoređivat s tobon? Gosparu Fjaka, pliz prikrsti se. Mejbi ajm not objektivan, bat, Čarli sed vrajt. Baj d vej, ima je Nike par situacija koje nisu bile nimalo bezazlene, a opet ih je proša na motoru.

Nego, Nike, ispričaj in kako ti je od Kozjaka do Splita ni krivome ni dužnome dva puta pukla guma. :wink:
I još san zamalo ima okršaj sa bikom na usponu  :mrgreen:
 
Rivi said:
Ajde, meni se učinilo da je ipak bila krava. :mrgreen:
Bija san bliži. Bik 100%, Nije ima vime. Inače često sam na bikijadama u Radošiću pa ih znan odma pripoznat. A i bik san u horoskopu  :wink:
 
He, a ja se ko kreten zapitkujem, može li mi biti X9 500 do mora i na sličnim "mikro" relacijama :misli: :bonk: :mrgreen:
 
bluedreamer said:
Ne mogu virovat, a ja se pitam mogu li na Kymco Grand Dinku 250 od Splita do Dubrovnika  :misli:( zlobnici ce sad rec da to nije x9)  :D


sr 172 malossi 2t full gas zagreb dubrovnik i dubrovnik zagreb u istom weekendu...