Ovaj kolega bajker može slavit novi rođendan

alfred stokes

Active member
Čovjeku se desila jedna od mojih najvećih fobija i srećom nema težih posljedica

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/577324/index.do

Naravno to smeće od ceste nam uredno naplaćuju  :?
 
E pa to je stvarno priča za pričati unucima! :shock:

:mrgreen:
 
neka sad tuzi lovacko drustvo u kojem se incident desija i neka tuzi hrvatske auto ceste.....
ja bi to napravija :palacdolje:
 
Tip ima sreću šta je medvjed poginuo  :mrgreen:
 
Wind Fucker said:
neka sad tuzi lovacko drustvo u kojem se incident desija i neka tuzi hrvatske auto ceste.....
ja bi to napravija :palacdolje:
Lovačko društvo ne treba tužit jer sve beštije imaju, vjerovali ili ne, policu osiguranja.
Ali autoceste treba tužit za pretrpljeni strah. A bogami ga je i bilo  :LOL:
 
-ing bezobrazni, glupi ljudi, ljepe katran i smolu preko brda i dolina. Onda još stave kotače na -ing ogromne komade železa i zakotrljaju ih preko. Nemo'š se više ni do izvora prošetat a da te ne strefi neki -ing komad špleha. Dije sad majka priroda ili bog ili mali zeleni. Kome da se ja obratim!?

Međed Grizli, Lug bb
 
Katastrofa, mislim sreća što je on o.k., ali jadan medo.
Neki dan bilo na vijestima, neki lik s kombijem pregazio dva mladunca medvjedića, majka je uspjela pretrčat cestu,
a oni su nažalost nastradali.

Užas, i ovako ih ima malo i onda ginu na takav užasan način....... :palacdolje:
 
e fakat da! jadni medvjedi!
ali stvarno ih je malo..sad nam još pobiše bokte cijelo krdo!
malog Juru! Stiva Pericu i...šzta ja znam....Mevlidu! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
jebo te! kolko ih je svaki ima ime! :mrgreen: :misli: :palacdolje: :palacdolje:
 
jadni nasi mediči...
al to stvarno mora bit neka prokleta igra sudrine za tako nesto...
 
bajkeri su dobro (nadam se) a jadan medo je mislil da su jagode slađe na drugoj strani ceste. očito se niš ne radi glede zaštite vozača a i divljači... prije puno godina u sloveniji sam naletil na srnu koja je uginula u mukama a ja sam, na sreću, dobro prošel...  8)
 
Duke said:
Medo jesi ziv? :mrgreen:
To mi bila ljubavnica!  :cry: :mrgreen:

Nego što se tiče tih medvjeda, vukova i inih zvijeri po cestama, nikako mi nije jasno kako je to Dalmatina napravljena tj ograda oko nje, kada malo malo netko zgazi neku jadnu životinjicu! :neznam:
 
Medo said:
To mi bila ljubavnica!  :cry: :mrgreen:

Nego što se tiče tih medvjeda, vukova i inih zvijeri po cestama, nikako mi nije jasno kako je to Dalmatina napravljena tj ograda oko nje, kada malo malo netko zgazi neku jadnu životinjicu! :neznam:

pokrali dalmosi ogradu! :LOL: